Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO "Zajebie ci z gałęzi"
Złoto
1
@BaroPodertos 5 słabych sezonów.
Jak mógł mieć słabe sezony jeśli nie grał.
A jak grał to zazwyczaj każdy go chciał na boisku bo był nieszablonowy i coś potrafił samemu wykreować.
Ten sezon miał dobry a liczba asyst to potwierdza.
Oczywiście ma wady ale porównanie go do Griezzmana który był ciałem obcym w tej drużynie jest trochę słabe.
Czym się objawiała chęć zmiany swojej sytuacji przez Griezzmana i to zaangażowanie w drużynę?
Od początku jego transfer mi się nie podobał bo to nie jest profil piłkarza który był potrzebny Barcelonie i uważam ten transfer od początku za wielki błąd.
Jeśli chodzi o Dembele to gość jest skrojony pod Barcelonę.
Nie będę mówił o jego sytuacji kontraktowej bo się zrobił z tego cyrk przez jego Agenta.
Lepiej żeby został na rozsądnych warunkach bo nie kupimy nikogo o takich umiejętnościach.
1
@Kondziubarca Oby nie.
2
Frenkie znowu gra znakomicie?
Nie dziwi mnie to.
Holandia to już dobrze funkcjonująca drużyna od dwóch lat i chłopak pokazuje swoje umiejętności które są na świetnym poziomie.
Tak jak u Xaviego gdy cała drużyna była w formie to Holender wymiatał.
Trudno to zrozumieć że nie da sie mieć w zespole tylko liderów (których nam brakuje oczywiście) którzy sami ciągnął zespół ale też graczy którzy są "elementem układanki".
Po za tym po sprzedaży FDJ będziemy mogli wydać tylko 1/4 kwoty a na pewno nie dostaniemy takiego zawodnika i kadra mocno ucierpi.
Przy normalnej sytuacji finansowej klubu bym się zastanowił gdyby ktoś oferował 100mln ale za mniej na pewno nie.
0
Co ta Austria się tak rozstrzelała i na dodatek Chorwacją.
Oczywiście miałem under 2.5 a brakowało tego i jeszcze jednego gola Francji...
3
Z daleka widać jak mu ta stopa spuchnęła.
0
@pt9 Nie brnij w to. Jeśli chodzi o fotowoltaike
Po pierwsze i NAJWAŻNIEJSZE już byś był na nowych warunkach rozliczania które są bardzo niekorzystne w porównaniu do poprzednich
Po drugie raczej panele nie wytrzymają 20lat.
Po trzecie pewnie wycenę zrobiła ci duża firma zajmująca się tylko montażem pomp i fotowoltaiki a tam mają ceny z kosmosu
Jako że pracuje w małej firmie elektrycznej,sam kilka fotowoltaik założyłem i ceny mieliśmy znacznie przystępniejsze, już nie powiem o jakości wykonania bo duże firmy robią na ilość a nie na jakość.
2
Piękne są te koszulki ale byłyby genialne jakby pasy były na całej długości koszulki.
0
@marcin62 Bardzo dobrze, wyjdzie za kilka to podziękuję.
0
@Bruti Tylko że Alaba grał znakomicie przez długie lata o Niemcu nie można tego powiedzieć.
0
Rudiger to jedna wielka niewiadomo.
Jak grał w czwórce to był słaby i nikt by go nie chciał,po przejściu na trójkę u Tuchela odżył ale wątpię by Real zaczął tak grać.
To jest transfer z tych gorszych.
8
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że będzie coraz gorzej z takimi kosmicznymi występami ale nadal może grać znakomicie przez większość część sezonu.
2
@Comfortable_ Właśnie 7.
Jedna porażka i ze dwa remisy.
8
Włosi nie awansowali na mundial bo są za słabi tylko jeden -dwa słabsze mecze zdecydowały że ich tam nie będzie
To tak jakby powiedzieć że City nie osiągnęło odpowiedniego poziomu piłkarskiego by dostać się do finału LM a potem go wygrać.
Włosi są gorszą drużyną niż na Euro ale nadal są czołówką Europejską.
Pewnie jakby zagrali 10 meczy z Macedonią to 7 by wygrali.
64
Ale im Pochettino Leo Messiego zbudował.
1
@macio_944 Dżemik to tylko ze świeżą chrupiąca bułeczką.
8
Ciekawe co myślą sobie ludzie którzy mówili że Messi blokuje innych piłkarzy :D
3
@VirtuoZ Wtedy na Copa w półfinale byli lepsi od Brazylii ale ich sędzia przekręcił niesamowicie.
1
Dla tych co mieli nadzieję że Argentyna odpuści mecz z Polską przy ewentualnych 6pkt po dwóch meczach to ten mecz nie był dobrą prognozą.
Jeździli na dupie przez cały mecz, nawet na moment się nie zatrzymywali mimo dwu bramkowej przewagi.
6
@macio_944 Dla mnie tak, choć dla większości osób pewnie nie.
Tak jak w meczu City-Real, uważam że drużyna z Anglii była znacznie lepsza i są wspaniałą drużyną mimo porażki
32
To najlepsza Argentyna którą oglądałem.
Dokonał tego niepozorny Scaloni któremu nikt nie przewidział takich sukcesów.
OGROMNY szacunek dla tego Pana trenera.
Budował powolutku tą ekipę ale cały czas było widać progress
Brawa dla niego!!!
1
Nadal nie mogę uwierzyć że Leo u nas nie ma.
Na pewno by grał świetnie a nie tak jak w Paryżu,to widać gołym okiem że z uśmiechem na twarzy gość jest na nieosiągalnym poziomie a niestety we Francji tego nie ma.
Wracaj królu jak najszybciej.
Chociaż na jeden sezon
5
Taka Argentyna nie ma słabych punktów
Większość elementów świetnych.
Pressing, intensywność,gra w obronie, atak pozycyjny, kontrataki.
Z taką grą to przy braku pecha będą spokojnie w finale.
0
Dybala strzela, on prawie jak Messi
Więc Messi strzelił gola.
4
@masq A co sądzisz o dzisiejszym spektaklu Leo Messiego?
3
Szczerze myślałem że to będzie nudny mecz.
6
Co z wyjście z pod pressingu.
Kosmos.
0
@Encore Ogólnie.
Oczywiście Messi miał słaby sezon jak na siebie,dla innych byłby dobry.
2
Włosi grają zawsze brudno i brutalnie a gdy się ich dotknie to turlają się jak Neymar.
9
Żaden aktualnie grający piłkarz nie zbliżył się do poziomu Messiego.