1

@AdiKingu96 Jak budujemy nową drużynę jak ściągamy byłych zawodników.

0

@paweldunajecfcb Tak w rozsądnej cenie i forma piłkarska by decydowała czy jest wystawiany na boisko ale to już zależy od Xaviego,Leo musi wysilić się ekonomicznie.

3

Gavi zrobił to sombrero z taką elegancją że to szok

3

Co do Puiga to zgadzam się że to aktualnie nie jest zawodnik na pierwszy bo są znacznie lepsi ale hejtowanie go i dosłowne kazanie mu żeby wypieprzał z klubu jeszcze jak ma ważny kontrakt jest chore.
Niektórzy chyba na serio biorą go za jakiegoś atenjcusza który robi wszystko pod kamerę. Po prostu ludzie tak na początku żartowali niestety idioci uwierzyli i łatka została.
Riki w 100% kocha klub, zawsze jest zaangażowany i szczęśliwy że wychodzi na boisku chociaż na chwilę.
Szacunek mu się należy, wierzę w chłopaka oby odszedł na wypożyczenie i wrócił jako bardzo dobry zmiennik bo potencjał nadal jest.

26

Depay to popsuł.
Powinnien od razu grać do Dembele bo Puig miał blisko rywala.

0

@reloaded To taki żarcik tylko.
Osobiście jestem dużym fanem Puiga i chciałbym by odniósł tu sukces.

8

Pandemia
Messi w PSG
Wojna
Riki strzela gola
Co jeszcze czeka nas?

2

Riki coś sporo na masie zyskał chyba.


Nie no żarcik :D


3

Super się ogląda Barcelonę która chce zamknąć mecz w pierwszych 30 minutach.
To można oglądać a nie jakieś Valverdyzmy 1:0 i do domu.
Jak to szło?
Barca Ernesto w pierwszej połowie gotuje a w drugiej je.
No to Barca Xaviego wpieprza wszystkich na surowo.

19

Po meczu z Galatą Real miał nas połknąć a dzisiaj to już lecimy za tydzień z ogórkami.
Rambla zmienną jest.

8

Leo Messi oglądający dzisiejszy mecz Barcy.
https://zapodaj.net/1e54e9e5ec51b.jpg.html

5

Strzelić jeszcze jedną i zmiany jak najszybciej.

3

Dawno dawno dawno nie było jakiegoś 7:0 dla nas.
Oby dzisiaj.

5

Messi widząc taką Barce już pewnie stoi przed gabinetem Alemanego.

0

@Elprofesorxx Od kiedy ma uprawnienia pilota samolotu?

3

@Coutinho007 Pierwszy złapany,kto następny?

5

@Janiama Barca 4
Osasuna 0

0

Neymar bardzo by się sprzydał Barcelonie, brakuje dobrych skrzydłowych i może by się udało utrzymać dwunaste miejsce w tabeli.

0

@Michu94 Zagrał słabo?
Oglądałem mecz od drugiej połowy i był najlepszy na boisku.
Genialnie rozgrywał i był blisko gola po typowej dla siebie akcji niestety trafił w słupek.

8

Wirtz zerwane więzadła.
Szkoda gościa, talent klasy światowej.
Raczej na mundial nie pojedzie a Leverkusen będzie miało spory problem by utrzymać miejsce dające LM bez niego a mogli mieć nawet top 3 ligi.

3

Tak dla powrotu Messiego!!!
Pod dwoma warunkami:
Rozsądna pensja
nie dawanie mu z urzędu wyjściowego składu,tylko rywalizacja i w zależności od formy go wystawiać lub nie.


0

@kodi77 Pewien nauczyciel by zdecydowanie brał Neymara.

3

@Messiah10 Riki robi to dziś.
Róbcie screeny.

0

@ElKamil Ja nie twierdzę że to transfer bez ryzyka, ważne żeby trafił do nas dobry napastnik Haaland czy ktoś inny na dobrych dla nas warunkach.
Chodzi mi wyłącznie o to że wbrew takim wypowiedzią Lapcia ten transfer nie jest skreślony i nadal jest możliwe by Norweg do nas przyszedł, nasz prezydent sam pewnie jeszcze się zastanawia z Alemanym nad takim ruchem.

0

@ElKamil Każdy wiedział że wymagania finansowe są wielkie a Laporta mówił między wierszami że będą się starać o niego.
Teraz gada:"Nie przeprowadzimy żadnej transakcji, która narazi klub na ryzyko"
Może on uważa że Haaland to nie jest ryzyko.
Uważam że to takie gadanie dla gadania, przecież mógł wprost powiedzieć że Norweg to finansowy kosmos i sprowadzenie go będzie ogromnym ryzykiem.
Może zmienił zdanie i już go nie chcą w Barcelonie ale tego nikt nie wie i będzie milion zwrotów akcji.

0

Co do tych słów o Laporty to bym jeszcze się wstrzymał z wyrokami.
Jest gdzieś napisane że chodzi o Norwega?
Po drugie to są tylko słowa które mogą specjalnie studzić zapędy kibiców by potem się nie rozczarowali.
Nie będę dyskutował czy to dobry transfer czy nie ale saga jeszcze się nie skończyła i pewnie nie raz Haaland jeszcze będzie z nami łączony.

3

@Joe_Pesci Można go nazywać rakiem i szkodnikiem ale taka jego praca w której jest niewiarygodnie genialny i skuteczny.

2

Messi najlepszy w drugiej połowie jeśli chodzi o ofensywe.

6

@BART97 Jak tak twierdzisz to pozdrowienia dla ciebie wysyłam do zakładu zamkniętego.
Daruj sobie prześmiewcze komentarze bo tylko to potrafisz.
Jak Messi coś zrobi źle to od razu go hejtujesz a jak zrobi coś świetnie to go wyśmiewasz.
Dziecinada.

2

Neymar nie wytrzymuje w meczu z Bordeaux xD
Upadek trwa od kilku lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?