2

Pierwszy celny strzał i gol.
Sevilla nic nie gra.

0

@Rewolucja123 Frenkie umie się bardzo dobrze utrzymywać przy piłce więc na tej pozycji to ogromny plus ale mam wątpliwości czy by dobrze uruchamiał nasze skrzydła.

0

@arcziFCB No właśnie dla mnie ten ser i bekon nic nie wnoszą do tego burgera, nie mają smaku.

0

@Tollusiek Też ci zdradzę tajemnice, wyraziłem swoją opinię tylko.W szoku pewnie jesteś, co?

1

Pierwszy raz jem właśnie drwala i nie powala.Big Mac lepszy, nie wiem dlaczego jest tak chwalony.

3

Nasza wygrana z Sevillą, strata Realu punktów z Bilbao ,kilka wzmocnień Barcy w okienku i liga na nowo się otwiera.

0

Super kolejka z naszego punktu widzenia.
Strata punktów Realu,Sociedad, Atletico i Betisu.

0

Real grając na mocno cofnięte Cadiz nie ma żadnego pomysłu na rozegranie.
Śmierdzi remisem albo wygraną po jakimś farfoclu.
Tak jak w poprzednim sezonie Real ma problemy z cieniasami bo muszą prowadzić grę.

0

@Huck Myślę że aktualnie są inne priorytety a budżet ograniczony.
Za dwa lata bym wziął jakiegoś następcę albo w nadchodzące lato jak nadarzy się jakaś super okazja np.Gaya za jakieś grosze.

0

@Messibestplayerintheworld W jaki sposób?
Nie rozumiem.

4

Jak dobrze że Coutinho nie wszedł dzisiaj.
Chyba Xavi zrozumiał że chłop jest nie do uratowania i odejdzie w zimie.
Zawsze wchodził przed Puigiem a dziś to tylko Hiszpan wszedł i bardzo dobrze mimo że Rysiu za bardzo nie wnosi nic do gry to nie irytuje i nie traci piłek jak Brazylijczyk.

1

@barcelonaLM Dobrze wiedzieć bo już się martwiłem że to siły pozaziemskie powodują tą drożyznę.

3

@Brusu Dembele wyjaśnił hejterów :D
A tak na serio to na pewno już coś tam powie po hiszpańsku.
Jak Xavi wszedł do szatni pierwszy raz to był moment że chwilę rozmawiał z Francuzem.

8

Araujo na prawej stronie to zły pomysł i gra tam wyłącznie z braków kadrowych.
Zagrał słabo dziś.
Oby wrócił jak najszybciej na środek obrony.

0

@Rewolucja123 Tak to prawda ale różnica taka że Dembele miał kilka gorszych zagrań w przeciwieństwie do Gaviego.

0

@Katalonbar To już druga sprawa.
Kilka razy bardzo dobrze utrzymał się przy piłce, nie miał głupich strat i to na tyle.

5

Xavi naprostował chyba Puiga bo Hiszpan nie biega już jak szalony bez sensu.

10

W końcu nasi pomocnicy mają większy udział przy bramkach.
Xavi to zapowiadał i powoli to widać.

0

Tak jest.
Gavi nam robi ten mecz.

0

Gavi Nico ponownie!!!
Gavi to geniusz.

1

Gdzie tam był faul?

1

@tbas A ja coś takiego napisałem?
Większość bramkarzy by to puściło tylko nieliczni by coś zdołali zrobić przy tych bramkach.
Od razu wylał się na niego hejt a inni znacznie bardziej nawalili.

7

Każdy obwinia Stegena bo hejt na niego jest modny.
W topowej formie by pewnie jedną wyjął ale nie jest.
Obrona najbardziej zawiniła.
Araujo szczególnie przy drugiej bramce ale jego nie można krytykować...

1

Stegen nic nie broni ale tu Araujo najbardziej zawinił.
Trzeba czekać na Alvesa bo Urugwajczyk nie pokazuje tego co na środku obrony.

0

Araujo się pogubił to on powinnien pokryć go a zszedł do środka.

0

Dobrze że tak wcześnie i mamy czas by się obudzić.

0

@kkbarca Bez przesady, Fati ma papiery na miarę złotej piłki.
Abde może być naszym nowym Pedro.

0

@Coutinho007 Dwóch Suarezów też było.

4

Gavi do świetnej gry powoli dokłada też liczby co jest bardzo ważne i powinniśmy tego wymagać od naszych pomocników.

0

Bardzo bardzo bardzo dużo ruchu w ataku i są w efekty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?