Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wiadomo kiedy będzie pełna lista kto na kogo głosował w ZP?
0
@Kwiatek67 Pokaż mi gdzie.
1
Ciekawy jestem czemu nikt nie krzyczy że jakaś kobitka została okradziona rok temu ze ZP albo inni z innych nagród np.dla najlepszego młodego gracza, najlepszego bramkarza itd.
Zawodnicy którzy mogli znaleźć się w top 30 też mają ten problem.
Mógłbym pisać że Messiego okradziono z top 2 bo to co by nie mówić to ogromne osiągnięcie.
1
@Abominacja Szczególnie tą popularność w Polsce gdzie stawiali Jorginho przed Messim.
3
Wszyscy mają ból dupy o ten 2020r.
Taka decyzja była i koniec, decyzja była ogłoszona wcześniej nie 3 dni przed głosowaniem kiedy byłby znany główny faworyt,po decyzji prawie wszyscy siedzieli cicho i mało kto burzył się w internecie.
Jakby zmienili zdanie gdy to nie Polak a np. Francuz miałby największe szanse to hejt sięgnął by niewyobrażalnych rozmiarów.
To jest plebiscyt France Football i mogą robić co chcą jak się nie podoba to proponuję nie oglądać a najlepiej stworzyć własny plebiscyt który miałby taki prestiż.
0
@Hosh To jest oczywista oczywistość.
10
Leo najlepszy piłkarz w historii.
Oby wrócił chociaż na rok do nas, chociażby by go godnie pożegnać.
Oglądanie Messiego na boisku to za każdym razem jest czysta przyjemność.
2
@Kgorecki2500 W sumie zdobył ją jako piłkarz Barcelony.
0
Cr7 za rok nie będzie w top10.
Piękny to będzie widok.
2
Laporta, Alexia,Pedri i Leo, liczę na ich wspólną fotkę.
0
Lewy tą wypowiedzią wywiera tylko presję na France Football.
W końcu się ugną.
0
@NismoFCB Jedna dla babki.
2
Te bramki właśnie pokazują jak Lewemu daleko do najlepszych w historii.
Większość bramek to świetna gra drużyny.
Oczywiście tacy gracze są mega wartością dla drużyny ale nie oznacza to że są najlepsi.
9
Mieli puścić najładniejsze bramki Lewego a te wyglądają gorzej niż Suareza sezonu 2019/20.
0
I to by było na tyle !!!!!
2
Lewy oczywiście po niemiecku gada.
5
O której jest ta gala dziś gdzie Leo odbierze 7 ZP?
0
Strzał świetny ale co zrobiła defensywa Sevilli to nie mam pytań.
0
@hayek Tylko że zawodnik Sevilli miałby przed sobą tylko bramkarza.
Sport kontaktowy to jest jak walczą ciało w ciało a nie jeden drugiego kopie.
40
Są głosy że lepsza byłaby wygrana Realu bo my walczymy o Top4 z Sevillą.
Bzdura totalna.
W zeszłym roku były podobne zdania i ,lepiej by Atletico wygrało z Realem bo i tak my szans nie mamy a doszło do sytuacji że byliśmy zależni od siebie tylko.
Liga będzie wyrównana, trzeba walczyć.
5
Padł jak rażony piorunem ale kontakt był.
Dla mnie karny, zawodnik Sevilli wykorzystał to lekkie kopnięcie i padł.
1
Jak nie karny to gdzie żółta kartka za symulkę?
0
Oblak co puścił to szok
0
Legia w ostatniej akcji meczu prawie sobie samobója strzeliła.
Niestety sensacyjnie wygrali.
7
Ronaldo wszedł i Chelsea wyrównało.
Przypadek???
Tak to przypadek.
6
Jorginho po złotą piłkę!!!!
6
Leo hattrick asyst.
2
Neymar stał się hamulcowym PSG patrząc jak gra Messi, Mbappe czy Di Maria.
O wiele przyjemniej się ogląda współprace Mbappe-Messi niż Neymar-Messi.
0
@kaamil1910 Jak na Messiego to średnio ale w porównaniu do innych to bardzo dobrze.
0
Skręcony staw skokowy na bank, kilka tygodni przerwy