0

Czy wiadomo kiedy będzie pełna lista kto na kogo głosował w ZP?

0

@Kwiatek67 Pokaż mi gdzie.

1

Ciekawy jestem czemu nikt nie krzyczy że jakaś kobitka została okradziona rok temu ze ZP albo inni z innych nagród np.dla najlepszego młodego gracza, najlepszego bramkarza itd.
Zawodnicy którzy mogli znaleźć się w top 30 też mają ten problem.
Mógłbym pisać że Messiego okradziono z top 2 bo to co by nie mówić to ogromne osiągnięcie.

1

@Abominacja Szczególnie tą popularność w Polsce gdzie stawiali Jorginho przed Messim.

3

Wszyscy mają ból dupy o ten 2020r.

Taka decyzja była i koniec, decyzja była ogłoszona wcześniej nie 3 dni przed głosowaniem kiedy byłby znany główny faworyt,po decyzji prawie wszyscy siedzieli cicho i mało kto burzył się w internecie.

Jakby zmienili zdanie gdy to nie Polak a np. Francuz miałby największe szanse to hejt sięgnął by niewyobrażalnych rozmiarów.

To jest plebiscyt France Football i mogą robić co chcą jak się nie podoba to proponuję nie oglądać a najlepiej stworzyć własny plebiscyt który miałby taki prestiż.

0

@Hosh To jest oczywista oczywistość.

10

Leo najlepszy piłkarz w historii.
Oby wrócił chociaż na rok do nas, chociażby by go godnie pożegnać.
Oglądanie Messiego na boisku to za każdym razem jest czysta przyjemność.

2

@Kgorecki2500 W sumie zdobył ją jako piłkarz Barcelony.

0

Cr7 za rok nie będzie w top10.
Piękny to będzie widok.

2

Laporta, Alexia,Pedri i Leo, liczę na ich wspólną fotkę.

0

Lewy tą wypowiedzią wywiera tylko presję na France Football.
W końcu się ugną.

0

@NismoFCB Jedna dla babki.

2

Te bramki właśnie pokazują jak Lewemu daleko do najlepszych w historii.
Większość bramek to świetna gra drużyny.
Oczywiście tacy gracze są mega wartością dla drużyny ale nie oznacza to że są najlepsi.

9

Mieli puścić najładniejsze bramki Lewego a te wyglądają gorzej niż Suareza sezonu 2019/20.

0

I to by było na tyle !!!!!

2

Lewy oczywiście po niemiecku gada.

5

O której jest ta gala dziś gdzie Leo odbierze 7 ZP?

0

Strzał świetny ale co zrobiła defensywa Sevilli to nie mam pytań.

0

@hayek Tylko że zawodnik Sevilli miałby przed sobą tylko bramkarza.
Sport kontaktowy to jest jak walczą ciało w ciało a nie jeden drugiego kopie.

40

Są głosy że lepsza byłaby wygrana Realu bo my walczymy o Top4 z Sevillą.
Bzdura totalna.
W zeszłym roku były podobne zdania i ,lepiej by Atletico wygrało z Realem bo i tak my szans nie mamy a doszło do sytuacji że byliśmy zależni od siebie tylko.
Liga będzie wyrównana, trzeba walczyć.

5

Padł jak rażony piorunem ale kontakt był.
Dla mnie karny, zawodnik Sevilli wykorzystał to lekkie kopnięcie i padł.

1

Jak nie karny to gdzie żółta kartka za symulkę?

0

Oblak co puścił to szok

0

Legia w ostatniej akcji meczu prawie sobie samobója strzeliła.
Niestety sensacyjnie wygrali.

7

Ronaldo wszedł i Chelsea wyrównało.
Przypadek???

Tak to przypadek.

6

Jorginho po złotą piłkę!!!!

6

Leo hattrick asyst.

2

Neymar stał się hamulcowym PSG patrząc jak gra Messi, Mbappe czy Di Maria.
O wiele przyjemniej się ogląda współprace Mbappe-Messi niż Neymar-Messi.

0

@kaamil1910 Jak na Messiego to średnio ale w porównaniu do innych to bardzo dobrze.

0

Skręcony staw skokowy na bank, kilka tygodni przerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?