1

No i Spartak z pierwszego miejsca z bardzo trudnej grupy.Brawa dla nich.

1

@Kidd Frajerstwo Emerego też ma swoje znaczenie.
On lubi takie sytuacje :D

0

Wygrana Spartaka ostatnia na kuponie oczywiście.

Edit:Hahahaha ale fart

1

Włączyłem Legię pierwszy raz od dawna.
Czy mi się wydaje że Boruc utył dosyć sporo?

0

@BarcaInfo Ameryki nie odkrył.
Trzeba zmienić nawyki w klubie, może już to zrobili ale żeby wejść na taką intensywność potrzeba bardzo dużo czasu.

5

Gra w LE to nie żaden wstyd.
Po prostu jesteśmy w kryzysie i lepiej tam grać niż zająć ostatnie miejsce w grupie i oglądać puchary europejskie z domu.
Warto zobaczyć jakie klubowe potęgi grały tam w ostatnich latach bo też miały swoje problemy.
Szkoda tylko tej kasy która jest potrzebna.

0

@masq Tylko że tak samo było na Anfield czy w Lizbonie.
Gramy dobrze,mamy okazję i po jednej bramce padamy mentalnie.

8

Pomijam już że byliśmy kilka klas gorsi piłkarsko ale powtarza się ten sam schemat od kilku lat przy okazji tych upokorzeń.
Gramy jako tako od początku
Rywal strzela pierwszą bramkę
Zaczynamy snuć się po boisku,bez zaangażowania i jakiejkolwiek reakcji.
Po prostu gramy sto razy gorzej po jednej bramce jakby to był koniec świata.

1

Depay gra jak Luuk.
Dosłownie

0

Cóż nie ma zaskoczenie,nikt do nikogo pretensji nie ma prawa mieć.
Przykro że jesteśmy w takim momencie.
Potrzeba czasu i wzmocnień kadrowych.
W LE możemy zajść daleko, jeśli zimą będą wzmocnienia

1

Najważniejsze że NIE najlepszy piłkarz świata nie strzelił bramki.

7

Śmiali się z nas, śmieją się teraz ale przyjdzie moment że my będziemy się śmiać.
Kibicuje od 2008 roku i to najgorsze chwile jakie przeżywam związane z Barcą.
Niestety kiedyś musiał przyjść kryzys ale są perspektywy i przede wszystkim są ludzie w klubie którzy mogą to naprawić.

0

Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo, bongo je
Baja bongo

0

Frenkie wygląda na piłkarza który wyssał całe nasze granie z ostatnich lat.

9

Oscar to tragedia.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej bo to dobry chłopak ale brakuje umiejętności na ten poziom.

1

Sprzęt zawalił to proponuję walkower.

2

Starczyło sił na pół godziny.
Depay, Oscar,Dest,Stegen to jest dramat.
Warto pochwalić Araujo i Lengleta chociaż Francuz zawsze jest dobry do pierwszego wylewu.

0

Dziękuję dobranoc.

0

Czemu Lewego krył Pique a nie Araujo.

0

Lewy nawet nogi nie umie dołożyć xD

1

Stegen ogarnij się

0

Realu nie lubię,jest naszym wrogiem ale nie życzę im np. żeby ich klub został rozwiązany bo jednak są z naszej ligi i Barcelonie silny Real jest potrzebny i odwrotnie.
Natomiast Bayern jest tak irytujący, że dla mnie mogli by ich klubik razem ze stadionem zrównać z ziemią a jak widzę twarz tych typowych Niemców np.Mullera to robi mi się nie dobrze.

4

Niby człowiek wie że za dużych szans nie mamy ale serducho wali już jak szalone.

0

@ChampionLW Bo ich boli wielka Barcy.

1

Kto będzie komentował na Polsacie nasz zwycięski mecz?

0

Miałem sen i w nim wygraliśmy 1-0 z Bayernem.
Bayern ma problemy w obronie i gubią się jak się na nich naciska, musimy zapieprzać na boisku i przerywać szybko akcje Bayernu w zarodku, nawet dużą ilością fauli, wtedy mamy szansę.
Borussia Monchengladbach z nimi sobie dała rade,Benfica czy BVB też mogli wygrać bo mieli bardzo dużo okazji.
Jesteśmy słabszym zespołem aktualnie ale to nie znaczy że nie da się się wygrać pojedynczego meczu.

0

Cunha co za klaun.
Piłkarz Porto nieładnie lekko go odepchnął ramieniem a ten padł jak rażony piorunem.

1

@Edoss Real 1x
Sheriff 2x
Wygrana Atleti i Live

0

PSG strata w takim miejscu i dwóch ich piłkarzy po lewej stronie którzy mogli na spokojnie zdążyć przerwać to wracają truchtem xD

53

Pique wyjaśnił sezonowców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?