4

Balde Dzisiaj TOP
Na początku zezłomował ciałem Bruno
Potem minął go jak chciał i wywalczył wolnego
Potem genialnie się zastawił przed Bruno i wywalczył karnego.

1

Ale dzisiaj Balde jedzie z Bruno.

5

Nie dziwię się wcale że nie ma Ferrana.
Zagrał świetny mecz ostatnio ale pierwszy od bardzo długiego czasu i na dodatek przeciwko Cadiz.
Nie ma sensu wrzucać go od razu na głęboką wodę.
Busqets w takim meczu musi mieć pomoc od Frenkiego, dlatego gra na 4 pomocników jest bardzo logiczna.
Skład jak dla mnie idealny,gdy trzeba będzie odrabiać to wtedy odpuścić środek pola i postawić na Ferrana.
Musimy mieć kontrolę nad tym meczem a granie z trzema pomocnikami,bez Pedriego i Gaviego by tego nie zapewniało w żadnym stopniu.

0

@Janiama Nunez gra słabo, ostatnio troszkę lepiej ale dla mnie to będzie jedna z najlepszych 9 w przyszłości.
Mi jego Styl bardzo się podoba i takiego napastnika bym chciał w Barcelonie a nie typu jak Lewandowski.

1

Wczoraj w końcu coś siadło
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDUyNjY2NDgwMDrgT_hIKi_rPAHLwwo%3D
Plus do tego bonus 50zl w punktach.
Jeszcze w przerwie dałem na win Realu kurs 3.95 i Napoli z handi -2.5 kurs 7.50,szkoda bo Napoli miało sporo sytuacji

1

Nie dziwię się Messiemu że chce wrócić do Barcy.
Kto by nie chciał grać z genialnym w tym sezonie Dembele.

4

@Kgorecki2500 To rano wrzucisz jak się przetrawi.

0

Kolo Muani z czerwoną.
Ciekawe za co wyleciał.
Napoli moim zdaniem pyknie jeszcze co najmniej 2 bramki i będzie po dwumeczu.

0

@mekston Mały błąd się wkradł.
To by było zbyt piękne.

0

W przerwie złapałem kurs 3.95 na Real.
Pieniądze leżą na ziemi, wystarczy się schylić.

3

Real już to weźmie.
Obesrali się na początku ale zobaczyli jaki Liverpool jest cienki to ruszyli po swoje.

2

Jednak to jest mecz inwalidów.
Mecz na poziomie ligi konferencji.

0

Alisson drugi karius.
To samo zrobił rok temu.

0

Loserpool jak zwykle po frajersku przegra z Realem.

0

Fajny ten Real Madryt taki nie za mocny.

3

Padne ze śmiechu zaraz.
Piękna sprawa.

1

Tak śmialiście się z Darwina.
Przepraszajcie na kolanach.

2

Szkoda Valencii, wielki klub a przez nieudolny zarząd mogą pożegnać się z ligą.
Niewiadomo po co w ogóle jest im ten klub,to jest naprawdę przykre.
Nie jestem ich wielkim fanem ale przez to traci cała liga która i tak ma swoje ogromne problemy.

7

Laboga w La Liga Bonita oczywiście jechał po Barcelonie że sędziowie przekupieni.
Przytoczył śmieszną statystykę że Barca dostawała minimalnie więcej karnych od reszty i oczywiście by nałożył karę finansową i sportową xD

Barcelona od lat jest krzywdzona przez nieudolnych sędziów (nie tylko ona ), straciła nie jedno mistrzostwo przez to a ten pseudo ekspert śmie się wypowiadać, niech lepiej popatrzy ile w tym sezonie Barca ma karnych a ile Real albo po jakich wałkach zdobywali LM niejednokrotnie.

0

@Majami1928 Jestem ostatnim który oczekuje od napastnika w Barcelonie tylko goli. Lewandowski ma ogromne problemy w rozegraniu,z podstawowymi elementami jak przyjęcie piłki co pokazał dzisiaj i w poprzednich meczach, dużo strat i niedokładnych podań.
Co do tej twojej ulubionej Fify ostatnio grałem w nią ponad 4 lata temu a dzieciakiem jesteś co pokazujesz swoimi wypowiedziami.
Już nie zamierzam marnować na ciebie więcej czasu.

0

Dobry mecz,czyste konto,pomimo rotacji było tylko troszkę mankamentów.
Co do Ferrana to nigdy nie jestem zwolennikiem wywalania zawodników po sezonie czy dwóch z klubu.
Dzisiaj bardzo dobry ale też nie uważam że będziemy częściej oglądać jego lepszą wersję. Potrzebuje czasu tak samo jak Fati który jest tragiczny ale jemu też dałbym szansę.

0

Niezła symulka a sędzia dał się nabrać.

0

@Majami1928 Niezły poziom prezentujesz, typowe dziecko które umie co jedynie zrobić to obrazić drugiego człowieka.
Mam nadzieję że Mamusia ci Internet odetnie niebawem.

1

@El dominatore Jak dla ciebie to nie była setka to masz zerowe pojęcie o piłce.

2

Lewandowski setka zmarnowana,gra słaba gra ale co tam przecież strzelił jedną...

0

@Majami1928 A ty wiesz jakie zadania ma Lewy, Xavi ci to powiedział osobiście?
Nie kompromituj się a Lewy głównie pokazuję że mają na niego grać, zajebiste podpowiedzi.

0

@Majami1928 On jest trenerem że ma podpowiadać?
Ma kompetencje do tego?
Każdy zawodnik wie co ma robić i jest rozliczany za to przez trenera.

2

Lepszy przeciwnik by mu nie dał tyle czasu na strzał.
Brawo że to wykorzystał ale ogólna gra znowu słaba.

0

Oczywiście Lewandowski setkę zmarnował.
Dobrze że Roberto uratował to.
Ferran dzisiaj bardzo dobry.

1

@maciar Na pierwszych metrach Kounde na większy dystans Araujo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?