39

To się nazywa profesjonalizm.
Chłopaki bardzo wcześnie wstali by kopać piłkę. Szacun.

1

@SteuerFreiMoney Zgodzę się w 100%.
Arsenal gra bardzo fajną piłkę ale tyle ile oni mają miejsca na angielskich boiska to kryminał piłkarski.

0

@Pawel13sz Warto dodać że z ławki wszedł Coutinho i oczywiście Aguero który strzelił gola.

6

Jeśli mnie pamięć nie myli to w ostatnim klasyku na Camp Nou graliśmy Destem na skrzydle i jeszcze Coutinho był w kadrze.
I oczywiście Aguero strzelił gola.
Co za czasy:D
Naprawdę szkoda tego Kuna, zawsze chciałem by grał u nas a tu takie nieszczęście go spotkało.

6

Jak dla mnie na pewno kapitanami powinni być:
MATS
Araujo
Busqets jeśli nie odejdzie
Messi jeśli wróci
Jeśli kogoś z tej czwórki nie będzie to Lewandowskiego można dać.

0

@Krzysztof1987 Szkoda że nie za 1000
Jakbym wiedział że wejdzie to bym postawił :D

4

@Lionel_Messi10 Julian byłby ciekawą opcją dla nas,moim zdaniem powinniśmy szukać napastnika o takim właśnie profilu.
A Kevin to istny geniusz,to jest gracz na złotą piłkę,szkoda że nigdy do nas nie trafił.
Dla mnie TOP 3 pomocników w historii zaraz za Iniestą i Xavim

0

W końcu coś siadło, ostatnio była straszna lipa ale dzięki temu wychodzę na bardzo duży plus.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDc3NDcwNjYwMTpzAKSluOSB1W3j0QI%3D

3

@BorzyKrzys Śledząc kogoś kilkanaście lat, patrząc na jego reakcje na boisku i poza nim na różne sytuacje można bardzo dużo wyczytać.
Oczywiście wiele o nim nie wiemy.

6

@Kuba_1 Leo nie chce przedłużyć kontraktu to już są ataki w jego stronę.
Wątpię bardzo by to była prawda,Messi nie jest takim typem człowieka.

1

@Kapitan hawk dzisiejsze wydarzenia:
Te same co wczoraj ale za to te same co przedwczoraj.

0

Hahaha
Co teraz Konate w obronie zrobił to totalna komedia.

2

Gra w obronie Liverpoolu to jakiś cyrk.
Już nie mówię o błędach indywidualnych ale o sposobie ich poruszania się i ustawiania.

4

@takisobiektos Tak ale Suarez o wiele wcześniej wszedł na najwyższy poziom.
Luis zamiatał ligę holenderską a Lewy kopał w Lechu i nie myślał jeszcze o transferze.
To samo jak porównanie Modricia do Iniesty i Xaviego.
Modric gra na wysokim poziomie w zaawansowym wieku a pozostała dwójka skończyła wcześniej ale jak oni mieli po grubo 100 meczów w Barcelonie to Chorwat siedział jeszcze w rodzimej lidze.

0

@Joe_Pesci Karierę może mieć lepszą ale nie oznacza to że indywidualnie jest lepszy

5

Haaland jest genialnym snajperem i możliwe że pobije sporo rekordów.
Jednak to tylko typ piłkarza który jest bardzo zależny od drużyny i osobiście stawiam znacznie wyżej takiego Mbappe, Neymara,Salaha,Suareza i kilku innych którzy po prostu są lepszymi piłkarsko zawodnikami nawet jak nie kręcą takich kosmicznych liczb jak Haaland.


3

@wasacz On nam ligę ustawił??
Wygrał nam może dwa mecze indywidualnymi akcjami a po za tym to cała drużyna harowała na jego gole.

3

@ViscaBarca123 Busqets w pierwszej połowie był bardzo słaby i asysta tego nie zmienia.
Ciągłe straty już nie mówiąc o jego kryciu we własnym polu karnym.
W drugiej troszkę lepiej.

0

@AmigoBlancos Tak w końcówce.

0

@Survier Niby kiedy?

1

@AmigoBlancos Nie podoba mi się że wygrywamy po 1:0 ale grając praktycznie bez ataku jaki rezultat ma być?
Nikt mi nie wmówi że gramy jak Atletico Simeone.
Większość meczu kontrolowaliśmy będąc przy piłce, końcówka uciekła nam.

2

@norbi77 No jak na hiszpańskich sędziów to bardzo dobrze, choć kilka fauli nie odgwizdał i moim zdaniem mógł spokojnie pokazać że 3-4 kartek więcej.

0

Czy gramy jak Atletico????
Oprócz meczu z Realem w PK, ABSOLUTNIE NIE.
My gramy do przodu,pressujemy wysoko ale mając w przodzie Ferrana i Lewego gramy w dziewięciu i przez to nie strzelamy więcej.
Atletico murowało po strzeleniu bramki,my tak robimy?
Cwiakala, Laboga,Kręcidło czy inni pseudo eksperci jutro będą nadal podtrzymywać teorię że Xavi zmienił styl na styl Simeone

0

@Pawel13sz Wyniki tak,styl absolutnie nie.
Atletico strzelało i stawiało autobus.
My próbujemy grać ofensywnie ale z takim napadem nam to nie wychodzi.

0

@barcelonaLM W jakim rozegraniu???
Jedynie co rozegrał to piłka do Roberto na początku meczu gdzie po prostu musiał tak zagrać.

10

To jest skandal że Gavi wjeżdża wyprostowaną głową i nie dostaje kartki.
#KupionaLiga

2

@Kz1234 Nie było Żadnych kontrowersji.
Ewidentna Ręką Muniaina.

0

Nie mamy spokojnych meczów bo nasz napad jest tragiczny i tylko Raphinhia coś daje.
Nie ma co się dziwić wynikami 1:0 jak Lewy i Ferran,Fati są tak beznadziejni.

0

Karma za te banknoty wróciła xd

2

Muniain żałosne zachowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?