0

@mkord Ponieważ do takiego stanu doprowadzają drużyny grając na czas, przedłużają wznowienie gry, udają kontuzje, dyskutują z sędziami i nikomu to się nie podoba.
Jeśli byłoby 60 minut to po co ten czas zatrzymywać??
By tylko wyrównało czas każdego spotkania.

0

Jeśli by wprowadzili zatrzymywanie czasu w piłce nożnej ile waszym zdaniem powinnien trwać mecz?
Efektywny czas gry to aktualnie 50-60minut więc 90 minut to byłoby zdecydowanie za dużo dla piłkarzy.
Myślę że takie 80 minut byłoby optymalne.
60 minut to trochę za mało ponieważ teraz teraz mamy taki stan a narzekamy na to że drużyny tak tracą czas.

3

@ToWinaSedziego No nie wiem,jak dla mnie Benzema zagrał tragicznie ale troszkę lepiej niż Lewy ostatnio. Przynajmniej umiał piłkę przyjąć i celnie podać.

1

@mcsarna @Danqoo @kubafcb10
No to jednak nie zobaczę:D
Nie miałem pojęcia że był zagrożony.

0

Dobrze że Vini nie dostał drugiej żółtej.
Chętnie znowu obejrzę jak Araujo go niszczy w obronie.

0

Jak zwykle Vini pod ochroną. Aktualnie największy frustrat w piłce.


1

Dostał w szyję a łapie się za czoło xD

0

Xavi BARDZO MĄDRZE DZIŚ.
Wie ze kadra Bardzo osłabiona to dziś nie kazał szaleć z atakami i pressingiem.
Wpuszczamy Real na swoją połowę i pozwalamy im rozgrywać gdzie często mają z tym problemy a my dobrze bronimy.
Bramka przypadkowa ale ważne by jak najmniej stracić przed drugim meczem.
Póki co Real nic nie stworzył.
Szkoda głupich strat ale to już nie wina trenera.

0

Busi po co???
Mógł spokojnie odegrać....

2

Camavinga lepszy od Pedriego xD

1

Hahahaha
Jazda z nimi!!!!!

0

Ale prowokują biednego viniego.

2

Sędzia rasista.

3

@Derean Dobra ale to był jedyny wtedy dobry mecz. Wcześniejsze były tragiczne i nie dało się na to patrzeć,z meczu na mecz było coraz gorzej.
Mecz z Atleti był wypadkiem przy pracy a i tak odpadliśmy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Dobra Laporta działaj.
Wiesz co robić.

35

To ten co nam Griezmanna blokował xD

11

Rok Temu brakło go w top30 ZP
Teraz odbiera nagrodę FIFA dla najlepszego grajka na świecie.
PO PROSTU NAJLEPSZY W HISTORII

4

Lionel Messi!!!!!!!!!
GOAT!

0

Ale bym sobie tak splunął mu w twarz.

28

Dobra kończyć te dożynki.
Dawać tą nagrodę Leo Messiemu bo Laporta już flaszkę schłodził na spotkanie z Leo odnośnie powrotu.

4

Wszyscy nominowani zasłużyli na tą nagrodę.
Japończycy to piękny naród pod względem utrzymania czystości,u nich nie ma koszy na śmieci na ulicach bo każdy śmieci bierze ze sobą i wyrzuca w domu.

Szacun dla tego gościa który tyle przeszedł km.

Argentyńscy kibice to przede miłość do tego sportu.
Ten starszy pan TOP!!

1

Scaloni brawa i gratulacje.
Warto dodać że cały sztab trenerski jest ojcem tego sukcesu.

2

Gol Mbappe nominowany????? xD
Ja wiem że to był finał ale np. Suarez takich bramek strzelał mnóstwo

0

Balotelli to on żyje?

0

Powinnien powtórzyć wyczyn z statuetką na gali ,:D

1

Emiliano Martinez!!!!!

0

Myślę że musimy zagrać Alarconem na 9
Na skrzydło Torres i Raphinhia.

0

Kontuzje podstawowych graczy???
Manita będzie jeszcze lepiej smakować w czwartek.

2

@VamosRakieta Właśnie w tym jest problem,Lewy gra bardzo słabo ale lepszej opcji aktualnie nie mamy i on musi grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?