Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord Ponieważ do takiego stanu doprowadzają drużyny grając na czas, przedłużają wznowienie gry, udają kontuzje, dyskutują z sędziami i nikomu to się nie podoba.
Jeśli byłoby 60 minut to po co ten czas zatrzymywać??
By tylko wyrównało czas każdego spotkania.
0
Jeśli by wprowadzili zatrzymywanie czasu w piłce nożnej ile waszym zdaniem powinnien trwać mecz?
Efektywny czas gry to aktualnie 50-60minut więc 90 minut to byłoby zdecydowanie za dużo dla piłkarzy.
Myślę że takie 80 minut byłoby optymalne.
60 minut to trochę za mało ponieważ teraz teraz mamy taki stan a narzekamy na to że drużyny tak tracą czas.
3
@ToWinaSedziego No nie wiem,jak dla mnie Benzema zagrał tragicznie ale troszkę lepiej niż Lewy ostatnio. Przynajmniej umiał piłkę przyjąć i celnie podać.
1
@mcsarna @Danqoo @kubafcb10
No to jednak nie zobaczę:D
Nie miałem pojęcia że był zagrożony.
0
Dobrze że Vini nie dostał drugiej żółtej.
Chętnie znowu obejrzę jak Araujo go niszczy w obronie.
0
Jak zwykle Vini pod ochroną. Aktualnie największy frustrat w piłce.
1
Dostał w szyję a łapie się za czoło xD
0
Xavi BARDZO MĄDRZE DZIŚ.
Wie ze kadra Bardzo osłabiona to dziś nie kazał szaleć z atakami i pressingiem.
Wpuszczamy Real na swoją połowę i pozwalamy im rozgrywać gdzie często mają z tym problemy a my dobrze bronimy.
Bramka przypadkowa ale ważne by jak najmniej stracić przed drugim meczem.
Póki co Real nic nie stworzył.
Szkoda głupich strat ale to już nie wina trenera.
0
Busi po co???
Mógł spokojnie odegrać....
2
Camavinga lepszy od Pedriego xD
1
Hahahaha
Jazda z nimi!!!!!
0
Ale prowokują biednego viniego.
2
Sędzia rasista.
3
@Derean Dobra ale to był jedyny wtedy dobry mecz. Wcześniejsze były tragiczne i nie dało się na to patrzeć,z meczu na mecz było coraz gorzej.
Mecz z Atleti był wypadkiem przy pracy a i tak odpadliśmy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Dobra Laporta działaj.
Wiesz co robić.
35
To ten co nam Griezmanna blokował xD
11
Rok Temu brakło go w top30 ZP
Teraz odbiera nagrodę FIFA dla najlepszego grajka na świecie.
PO PROSTU NAJLEPSZY W HISTORII
4
Lionel Messi!!!!!!!!!
GOAT!
0
Ale bym sobie tak splunął mu w twarz.
28
Dobra kończyć te dożynki.
Dawać tą nagrodę Leo Messiemu bo Laporta już flaszkę schłodził na spotkanie z Leo odnośnie powrotu.
4
Wszyscy nominowani zasłużyli na tą nagrodę.
Japończycy to piękny naród pod względem utrzymania czystości,u nich nie ma koszy na śmieci na ulicach bo każdy śmieci bierze ze sobą i wyrzuca w domu.
Szacun dla tego gościa który tyle przeszedł km.
Argentyńscy kibice to przede miłość do tego sportu.
Ten starszy pan TOP!!
1
Scaloni brawa i gratulacje.
Warto dodać że cały sztab trenerski jest ojcem tego sukcesu.
2
Gol Mbappe nominowany????? xD
Ja wiem że to był finał ale np. Suarez takich bramek strzelał mnóstwo
0
Balotelli to on żyje?
0
Powinnien powtórzyć wyczyn z statuetką na gali ,:D
1
Emiliano Martinez!!!!!
0
Myślę że musimy zagrać Alarconem na 9
Na skrzydło Torres i Raphinhia.
0
Kontuzje podstawowych graczy???
Manita będzie jeszcze lepiej smakować w czwartek.
2
@VamosRakieta Właśnie w tym jest problem,Lewy gra bardzo słabo ale lepszej opcji aktualnie nie mamy i on musi grać.