5

Real dziś przegrywa po przyznaniu całkowicie niesłusznego karnego w 95 minucie.
Co by się działo :D

0

O to jest właśnie piękno piłki nożnej.
Jakby wszystko działo się według logiki to nikt by tego nie oglądał.

2

@Lionel_Messi10 Lautaro w formie jest genialny,szkoda że ma takie wahania formy gdyby nie to to chętnie bym go u nas widział.

3

Co by się tu działo jakby Barca taki oklep zebrała jak dziś MU.
Ta porażka nic nie znaczy projekt Ten Hag idzie w bardzo dobrą stronę a znając życie Liverpool straci punkty w następnym meczu.

0

@Firestone Raczej wytykam mu błędy ale też go chwalę.
Nie ukrywam że nie lubię go ale jednak to piłkarz Barcy i oby wrócił do formy.
Na pewno go nie obrażam i nie wypycham z klubu po niecałym sezonie.

5

Panuje tu absurdalny brak szacunku do naszych piłkarzy.

Rozumiem konstruktywną krytykę ale takiej tu na stronie ze świecą szukać.
Ferran i Fati teraz są kozłami ofiarnymi i są ciśnięci równo, grają tragicznie a gdzie jakieś wsparcie dla nich? Jeden i drugi dawali nam już dużo radości ale gdy nie idzie to są mieszani z błotem.
Widzę że narracja może się zmieniać nawet kilka razy w meczu jak w przypadku Raphinhii.
Ansu nie nadaję się aktualnie na najwyższy poziom ale co ma zrobić???
Odmówić wejścia na boisko???
To już mała wina Xaviego który też za bardzo wyboru nie ma bo mamy taką kadrę.
Już nie jeden piłkarz był sprzedawany tutaj np MATS czy FDJ ale w przypadku słabszego dłuższego okresu będzie to samo.
Widać że im bardzo zależy i podchodzą do piłki profesjonalnie,nie są jak Eden Hazard który myślał że osiągnie wszystko nic nie robiąc na treningach.

0

@Calc Teraz łatwo tak gadać po fakcie.
Na tamten moment to była błędna decyzja moim zdaniem geniuszu.

3

Liverpool robi Real 4:0 w rewanżu.
Zobaczycie xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Działo się to szybko ale to go nie tłumaczy a jakby była 5 minuta meczu to też działał by instynktownie,to byłby dopiero problem.
Ogólnie bardzo dobry mecz Araujo i to przez Kounde dostał czerwo ale w tej sytuacji Urugwajczyk mógł się mądrzej zachować l.

0

Araujo czy waszym zdaniem popełnił błąd faulując w sytuacji gdzie dostał czerwoną?????

Moim zdaniem tak, zawodnik Valencii wychodził sam na sam ale mamy genialnego bramkarza a piłkarze Valencii nie są w wybitnej formie delikatnie rzecz ujmując.
Rozumiem jakby było 10 minut do końca meczu ale było 30minut plus czas doliczony.
Łatwiej by było strzelić drugą bo Valencia nam na dużo pozwalała niż bronić wyniku przez długi czas z jednym mniej i to bez szefa tej defensywy.

Koniec końców się udało ale Ronald moim zdaniem wybrał gorszą opcję.

0

@VamosRakieta No poszedł.
Wkurzają mnie takie sytuację.
Jeszcze jakby było pewniejsze prowadzenia 2-3 do zera to by tak nie wybrzmiało a były okazję by wcześniej zamknąć mecz

2

Tyle ile razy nas okradli w lidze już nie mówiąc o LM to karny dla Valencii to kropla w morzu.
Nie przypominam sobie aż tak ewidentnego błędu na naszą korzyść w ostatnim czasie.
Niestety to będzie temat numer jeden w Hiszpanii, a mogliśmy ten mecz zamknąć wcześniej.
Brawo Ferran
Brawo Kounde

1

Valencia została okradziona z karnego i to jest fakt.
Sędziowie są dramatyczni.

1

No nie wiem czym to była słuszna decyzja.
Łatwiej by było strzelić na 2:1 niż męczyć się w 10 ponad 30 minut.

0

No to prawie Fati by zgasił Ferrana.
Szkoda trochę szczęścia zabrakło.

0

Fati by trafił xD

1

Bardzo dobrze Ferran zrobił.
Ale dobrze że Fati też chce.

3

Z Fatiego w tym sezonie już nic nie będzie raczej.
Czekam aż przepracuje okres przygotowawczy i dać mu ostatnią szansę bo nie lubię skreślać piłkarzy który mają słabszy okres a pokazywali że umieją grać tym bardziej po takich kontuzjach.
Przyszły sezon jak w nim nie będzie widać poprawy to sprzedać i zapomnieć.
Uczepiliscie się tego Fatiego jak nie wiem co,jakby kosztował 100mln i nic nie dawał.

Gra beznadziejnie i to jest fakt więc nie po po co się powtarzać i co chwilę go cisnąć.
Z meczu na mecz nagle magicznie nie skończy na dobry poziom.

0

Alex Balde :D

0

@kiper09 To Akurat wina Ferrana,Fati dobrze zmylił obrońców i się cofnął.
Jakby Torres by to zauważył Ansu miałby okazję.

1

Fati dziś aktywnie, często próbuje wybiegać za linię obrony ale często obrońcy Valencii to widzą i reagują.
Myślę że dzięki temu będzie miał okazje i to nie jedną.
Oby coś z tego strzelił.

0

Raphinhia!!!!!!!!
Piękna piłka od Busiego.

0

Ciekawe kiedy Xavi zacznie dzwonić :D

0

Piękna ta koszulka MATSA

0

F1 leci dziś na eleven?

0

Karny po świetnym zagraniu Messiego a śmietankę spije prezes.

0

OoO Depay dwie bramki.
Dobre wykończenie w pierwszej sytuacji i Bardzo dobry strzał w drugiej ale przy obu sytuacjach obrońcy jakby byli na wakacjach,
Kabaret a nie bronienie.

8

Donnaruma to najbardziej przehajpowany bramkarz na świecie.
Oglądam dużo PSG i co 2-3 mecze ma poważny wylew
Straszny placek.

1

@Emhyr Takie drużyny mogą się podobać, uatrakcyjniają ligę która często jest po prostu nudna.Chce się ich oglądać.
Mimo że przegrywają dwoma bramkami nie zdziwię się jak ugrają jakieś punkty.

0

@LukaszFan To też jest jakiś sposób.
To doliczanie minut ma swoje minusy bo my to zależało od interpretacji sędziów tak samo jak dawanie kartek.
Daje to możliwość popełnienia błędów przez sędziów którzy jak wiadomo często się mylą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?