0

Orłowski się wydarł pierwszy raz od pięciu lat i tam gdzie nie powinnien.
Kiedyś bardzo dobry komentator a teraz tragedia komentatorska.

2

Ansu widać zmotywowany w tym meczu.
Póki co najaktywniejszy, zobaczymy czy błyśnie jakością.

0

@Michael24 "Bezstresowe wychowanie"

5

Istnieje realna szansa że Barcelona jako jedyny klub w historii wychował najlepszego piłkarza w historii a także ściągnie najlepszego piłkarza w historii.

0

@D10SLEO Wątpię, tylko Barcelona.
Espanyol będzie miał pociechę z niego.

18

Wywieranie presji na Tebasie w końcu dało pozytywne rezultaty.
#KrólWraca


1

@LS To chyba jasne że Ojciec Leo negocjował kontrakt z PSG na wypadek gdyby się nie udało z Barceloną.
Tak jak napisane, decyzja należy do Leo a on chce wrócić co sam Aguero wyznał.

1

Rudiger xD
Marquinhos xD
Alaba xD
Van Dijk xD
Żadnego z nich nie powinno być w tej 10
Brak Araujo czy Christensena to żart.
Urugwajczyk to na pewno top3

6

@Lionel_Messi10 Laporta musisz!!!!

0

Niech próbują, może coś z niego tam będzie. Jakby miał regularność to by był bardzo dobrym obrońcą bo zdarzały mu się świetne mecze ale niestety nie jest.

1

@Fake69 A wiesz że ławka też jest potrzebna,co pokazał już ten sezon.

1

@Donnie_Darko Terrorysta z Rosario.

0

Ojca Fatiego odkleiło i to poważnie
Już wiem kto jest współwinny słabej formy chłopaka jak on mu się takie bzdety do głowy klepie. Aż mi się go żal zrobiło.

1

Ogólnie jestem za Fatim i chciałbym by został ale póki co nie nadaje się na ten poziom.
Mam wrażenie że Fati sam tak nie domaga się gry jak jego rodzinka.
Dla swojego dobra powinnien odciąć pępowinę

5

@DonMatteo901 To jest typowe dla niego, w Barcelonie też się to rzuca w oczy. Niektórzy tu nadal twierdzą że Lewy w rozegraniu jest bardzo dobry...

1

@don'T.R.I.P.e Jak chleb to i denaturat a jak denaturat to mój stary.
Odpowiedź: Mój stary z przed kontuzji w 1987 roku

0

Lewy skasowany jak dziecko i jeszcze pretensje

0

@ranger3120 Ja chytry nie jestem,oddam potrzebującym.

0

Od ponad roku nie gram na apce STS, a ci z dupy właśnie zrobili mi przelew na konto bankowe 81 groszy:D

4

@Kondziubarca To tym bardziej na platformę bo jak mówi Dekalog "Nie kradnij"

0

To całe Kings League to totalna beznadzieja. Wiadomo poziomu sportowego to nie ma tam co szukać ale myślałem że jakieś emocje tam są,zwroty akcji, szybkie tempo a to wygląda tak samo jak idę z kumplami na orlika.
Jak na moje to szybko upadnie, póki co ludzie oglądają to z ciekawości.

2

@michal26 po odliczeniu podatku 15 800

5

Grubo, chłop na Fortunie postawił na Kazachstan live'a po kursie 400 !!
Postawił 50 zł

18

Dania wygrywała 0:2 a skończy się 3:2 z Kazachstanem xD

4

@ChessInfo To chyba jasne że się nie da. Po prostu nie obchodzi mnie jak będzie w tym kraju pod względem światopoglądu.
Jakby Lewica gospodarczo proponowała coś rozsądnego to mógłbym na nich też zagłosować mimo że całkowicie się nie zgadzam z ich światopoglądem.

0

Komentarz usunięty

12

@Janas11224 "Nie ma na kogo głosować" ale zarzucasz komuś że głosuje na konfederację.
To na kogo ty zagłosujesz?
Tragedią jest tą że ludzie nadal głosują na PO-PIS,to już wolę tych odklejenców z Lewicy którzy nie mają pojęcia o ekonomii bo oni chyba wierzą w swoje brednie.

3

@Messibestplayerintheworld Jestem całkowicie przeciwny temu pomysłowi.
To jest średniak który nie przeskoczy już pewnego poziomu a po za tym gdzie on miałby grać?
To już wolę Ferrana zostawić.

0

@hayek Wszystko fajnie tylko że w biurze są też inni pracownicy a nie siedzi tam jeden poseł.
Po drugiej autor tego z automatu stwierdził że posłowie mieszkają blisko swojego biura poselskiego co jest brednią nie popartą żadnymi rzetelnymi informacjami.
Fajnie tak pieprzyć głupoty nie mając o czymś pojęcia.

6

@hayek Nie wiem gdzie ty widzisz zasługę rządów. Ja tam widzę tylko dzięki nim wysoką inflację i skubanie obywateli
Unia nam dała bardzo dużo i dzięki nim się rozwinęliśmy ale już od pewnego czasu psują i będą psuć nasz rozwój i wpływają na nasze prawo.
NATO jest jak najbardziej w porządku.
Rozwój w Polsce jest przede wszystkim zasługą ambitnych, ciężko pracujących obywateli którym cały czas rzuca się kłody pod nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?