Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub96 Rafał Muniak
0
Bayern przegrywa xD
0
@Kondziubarca Ale Hutnika to ty szanuj.
1
@VamosRakieta Dokładnie.
Będzie dobrze jak będzie wartościowym zamiennikiem.
Jak ktoś myśli że zbawi naszą ofensywę to się grubo myli.
Jeszcze chłopak musi się sporo rozwinąć,jak na razie idzie dobrą drogą.
4
@MesQueUnClub96 Tak bardzo często wybiegał.
0
@Emhyr Tu nie chodzi o poziom gry tylko o styl gry Lewandowskiego.
0
Messi ma genialne prostopadle piłki.
Trochę się obawiam tego że Barca tego nie wykorzysta ponieważ mamy Lewandowskiego który raczej stoi w polu karnym niż właśnie wybiega.
0
Widzę że asysta Leo :)
Wspaniałe zagranie na kosmicznym poziomie.
0
Jak już ta Anka chadami się zajmuje to może by ją do Tebasa wysłać może by nam limity zwiększył.
7
@szymonekk Co z tego że lata świetlnosci ma za sobą jak aktualnie to co najmniej top3 zawodników na świecie.
15
@Szklaner Skąd wiesz na czym polega ta praca i ile jest warta?
Po drugie to jest tylko asystent więc pewnie dużo pracy nie ma i pewnie na początku chodzi o szkolenie.
0
@Zoker Bo to pewnie stara oferta z przed podwyżki.
0
@vadner A potem średniacy z La Ligi go przepychają jak dziecko.
4
@BarcaInfo Olmo to jest piłkarski średniak,po co nam on.
Żeby grzał ławę obok Ferrana?
Dembele moim zdaniem powinnien być nietykalny,chyba że ktoś da za niego 80mln.
Nie kupimy gracza o podobnej jakości.
6
Myśl że do tego nie dojdzie ale to byłby skandal.
0
@Lionel_Messi10 Tebas: Messi wraca?
Lapcio:Tak, już pakuje walizy
Tebas:Elegancko, będzie więcej sponsorów ligi.
0
@Matheu12 Ogólnie tak ale w tej sytuacji przecież Var to sprawdzał.
1
Dla mnie to karny.
1
To była setka.
Brawo Girou!
0
@Gaucho Po co jak mamy Ferrana
1
@Emhyr Myślałem wtedy że jest duża szansa że wróci.
To nie mogło się tak skończyć.
0
Kurs na Real to jakaś promocja.
Ja jeszcze troszkę ryzykowniej zagram z handi.
3
@Kuba_1 Bardzo dobrze, widać piłkarze już są myślami na wakacjach,co pokazują ostatnie mecze bez zaangażowania i intensywności.
1
@gumaz Jestem przekonany że mu pomogli w tym.
0
@takisobiektos Jeśli chodzi o gole+asysty to tak ale liczby to nie tylko to, dochodzą dryblingi, kluczowe podania, zmarnowane sytuacje,MVP spotkań i wiele innych to Leo Lewego zjada więc nadal Polak nie ma lepszych liczb indywidualnych
0
@takisobiektos Co za bzdura,Lewy nie miał lepszych liczb, dochodzi do tego że Leo miał znacznie trudniej w Barcelonie a na liczby Lewego grał cały zespół.
https://zapodaj.net/1f77d8a375bc1.jpg.html
0
Laporta powiedział co miał powiedzieć, przedstawił liczbę raportów która brzmi wiarygodnie,przy okazji walnął kilkoma populizmami jak to on.
Nie wiem co więcej ludzie chcą usłyszeć.
Ludzie by zaakceptowali to gdyby przyznał że Barcelona kupowała sędziów.
Nie ma żadnych dowodów to na co ma więcej odpowiadać?
1
Mówcie sobie co chcecie ale Xavi i MATS mają całkowitą racje z tą trawą.
Nie może to być wymówką na wynik ale na jakość gry ma ogromny wpływ, szczególnie na styl którym próbujemy grać.
Nie zmienia to faktu że gramy padake.
2
@GeraltzKatalonii Xavi:" Leo widziałeś to posiadanie piłki? Pięknie ich zmiażdżyliśmy.
0
@Asthylath O co ci chodzi?
Powiedział że Barcelona straciła 4pkt i to się zgadza.
To że Real też stracił to inna sprawa.