Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto według was jest najlepszym zawodnikiem City?
Pewnie w ZP Norweg będzie najwyżej ale dla mnie taki KDB albo Silva są po prostu ważniejsi,lepsi i inteligentniejsi na boisku.
0
@DonMatteo901 Sommer dziś bronił Bardzo dobrze.
Mogło się skończyć wyżej.
0
@Ziemny Tak ale wtedy jaki miał skład,w tym Messiego w prime, już nie mówiąc o Xavim czy Iniescie.
Kogo ma Xavi??
Pedriego którego brakło w najważniejszych meczach?
Jedynie na środek obrony i bramkarza nie może Xavi narzekać.
3
Przypominam że Barcelona zagrała podobnie w pierwszym meczu tegorocznej LM z Bayernem ale przez 45minut, ciągle mam przed oczami zmarnowane setki Lewandowskiego i Pedriego.
4
Dzisiejszy występ Upameyacano to zbrodnia piłkarska. Dawno już czegoś takiego nie widziałem.
2
Rodri Golazo.
Cudowna bramka.
0
Kuponik na dziś
Benfica win/over 1.5 kurs 3.15
City over 2.5 kurs 2.82
20
Pepuś proszę dojedź ten Bayern.
0
@Kinginiesta Dembele który ma kontuzje xD
A tak to wszyscy się nie nadają na najwyższy poziom.
1
Xavi znowu mnie zagrzał.
Pod względem taktycznym i mentalnym to naprawdę daje radę ale te jego zmiany są tragiczne.
3
Aubameyang gol co 99 minut w Barcelonie w lidze
11 bramek xG 7.81
Lewandowski gol co 115 minut
17 bramek xG 16.71
Jeden był za darmo z niską pensją
Drugi kosztował ponad 40 i ma dużą pensje.
Już nie wspomnę o wrażeniach ogólnych z gry
Factos.
3
@MesQueUnClub96 Podaj statystyki z Barcelony.
I zobaczymy jak Lewy przy nim wypada.
0
@hayek Ziomuś pokazujesz starego tweeta a przecież Alba i Busi obniżyli pensje.
Po za tym według mojego źródła TOP 3 wygląda tak
1.Lewy.
2.FDJ
3.Dembele.
1
@hayek Oczywiście że jest.
3
Jakby połączyć Raphinhie ,Torresa, Fatiego i Lewandowskiego to nadal by nie wyszedł wartościowy zawodnik.
4
Jak pisałem że nie warto kupować Lewego za ponad 40mln to zostałem tu zjedzony.
No i teraz mamy problem, pół roku bez formy a na przestrzeni całego sezonu nie był liderem w najważniejszych meczach.
Zarabia najwięcej, już nie mówiąc o długości jego kontraktu.
Sprzedać i zapomnieć.
0
@MesQueUnClub96 To wskaż konkretny komentarz.
0
@MesQueUnClub96 Ja tu nie widzę żeby ktoś pisał o przegranej lidze.
3
@MesQueUnClub96 Po pierwsze nie 3 miesiące.
Po drugie Fati jest po bardzo poważnych kontuzjach
Po trzecie Lewy przyszedł po to by z miejsca podnieść poziom drużyny, dlatego Barcelona dała ponad 40mln za starego dziadka
0
@takisobiektos No bo inni też są bez formy.
4
Luuk,Aubameyang czy nawet Brait nie mieli tak słabego meczu w Barcelonie jak Lewy dziś.
2
To jest skandal.
Robercik myśli że przyszedł sobie luźno popykac i triki porobić.
0
Chłop myśli że na Orlika przyszedł...
1
Odbiła się jak od stodoły.
0
Dla mnie Busqets Dzisiaj najlepszy.
2
Lewy gra za nazwisko i takie są fakty.
To jest tragedia piłkarska.
0
@draxidox Jeden z lepszych na boisku ale nie miał wysoko postawionej poprzeczki l.
2
Lewandowski nawet raz nie próbował wybiec za linię obrony, niezły napastnik.
0
Niezły mecz Fatiego.
Jego bym dzisiaj ostatniego zmieniał.
0
Pedri był naszym najlepszym napastnikie.
Takie są fakty.