Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja rozumiem że nie szło Potterowi ale żeby zwalniać trenera po kilku miesiącach biorąc pod uwagę rewolucję kadrową to żart.
2
Michniewicz come to Chelsea!!!
7
I cyk Messi okradziony z pięknej asysty.
1
@Kondziubarca I tak będzie to wyglądać w przyszłym sezonie :)
1
@Katalonbar Co za brednie.
Gra nieznacznie gorzej ale w Argentynie ma drużynę a w Paryżu zlepek niewiadomo czego bez trenera.
Mbappe i Messi sami nie pociągną tej drużyny i też się na nich to odbija
0
Villareal i potężny Setien idą po europejskie puchary.
0
@LukaszFan W te 200mln wliczy się Też np Griezmann który miał ogromną pensje u nas,tak samo Pique i kilku innych grajków.
Tak naprawdę to niewiele już brakuje by zejść z tych 200mln
2
@michal26 Patrząc na same statystyki to nie ale jak ktoś oglądał mecz to nie był to jego dobry mecz.
Irytował mniej niż Fati a bardziej niż Ferran.
Dobry przerzut do Ferrana ale to był tylko przerzut który Torres sam zamienił na bramkę indywidualną akcją.
Pierwszy gol totalny przypadek isl szczęście.
Drugi gol świetny odbiór Gaviego i Lewy dostał prezent w postaci sam na sam.
Do tego zmarnowana setka.
1
Z postury trochę jak Puig w wieku 22 lat ten Garrido
1
Najgorsze trio Barcelońskie w ostatnich miesiącach się przełamało.
0
Typowy mecz Barcy po przerwie na reprezentację.
Trzeba dowieść chociaż to 1:0 o będzie okej, choć wydaje mi się że uda się strzelić ze dwie jeszcze.
1
Orłowski się zrobił tak irytujący że szkoda gadać.
5
Lewandowski bardzo słabo dziś.
Słabe przyjęcia, niedokładność, niewykorzystana setka i żaden kiks zakończony bramką tego nie zmieni.
0
@MesQueUnClub96 Nikt go nie hejtuje.
To jest fakt,kiks ułatwił mu zdobycie gole,nie umiejętności.
2
Lewy znowu przyjęcie na metr i ruchliwość na poziomie Luuka De Jonga.
0
Jakby Lewy czysto trafił w piłkę to by bramki nie było. Niezły kiks.
0
Orłowski się wydarł pierwszy raz od pięciu lat i tam gdzie nie powinnien.
Kiedyś bardzo dobry komentator a teraz tragedia komentatorska.
2
Ansu widać zmotywowany w tym meczu.
Póki co najaktywniejszy, zobaczymy czy błyśnie jakością.
0
@Michael24 "Bezstresowe wychowanie"
5
Istnieje realna szansa że Barcelona jako jedyny klub w historii wychował najlepszego piłkarza w historii a także ściągnie najlepszego piłkarza w historii.
0
@D10SLEO Wątpię, tylko Barcelona.
Espanyol będzie miał pociechę z niego.
18
Wywieranie presji na Tebasie w końcu dało pozytywne rezultaty.
#KrólWraca
1
@LS To chyba jasne że Ojciec Leo negocjował kontrakt z PSG na wypadek gdyby się nie udało z Barceloną.
Tak jak napisane, decyzja należy do Leo a on chce wrócić co sam Aguero wyznał.
1
Rudiger xD
Marquinhos xD
Alaba xD
Van Dijk xD
Żadnego z nich nie powinno być w tej 10
Brak Araujo czy Christensena to żart.
Urugwajczyk to na pewno top3
6
@Lionel_Messi10 Laporta musisz!!!!
0
Niech próbują, może coś z niego tam będzie. Jakby miał regularność to by był bardzo dobrym obrońcą bo zdarzały mu się świetne mecze ale niestety nie jest.
1
@Fake69 A wiesz że ławka też jest potrzebna,co pokazał już ten sezon.
1
@Donnie_Darko Terrorysta z Rosario.
0
Ojca Fatiego odkleiło i to poważnie
Już wiem kto jest współwinny słabej formy chłopaka jak on mu się takie bzdety do głowy klepie. Aż mi się go żal zrobiło.
1
Ogólnie jestem za Fatim i chciałbym by został ale póki co nie nadaje się na ten poziom.
Mam wrażenie że Fati sam tak nie domaga się gry jak jego rodzinka.
Dla swojego dobra powinnien odciąć pępowinę