Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jeśli chodzi o gole+asysty to tak ale liczby to nie tylko to, dochodzą dryblingi, kluczowe podania, zmarnowane sytuacje,MVP spotkań i wiele innych to Leo Lewego zjada więc nadal Polak nie ma lepszych liczb indywidualnych
0
@takisobiektos Co za bzdura,Lewy nie miał lepszych liczb, dochodzi do tego że Leo miał znacznie trudniej w Barcelonie a na liczby Lewego grał cały zespół.
https://zapodaj.net/1f77d8a375bc1.jpg.html
0
Laporta powiedział co miał powiedzieć, przedstawił liczbę raportów która brzmi wiarygodnie,przy okazji walnął kilkoma populizmami jak to on.
Nie wiem co więcej ludzie chcą usłyszeć.
Ludzie by zaakceptowali to gdyby przyznał że Barcelona kupowała sędziów.
Nie ma żadnych dowodów to na co ma więcej odpowiadać?
1
Mówcie sobie co chcecie ale Xavi i MATS mają całkowitą racje z tą trawą.
Nie może to być wymówką na wynik ale na jakość gry ma ogromny wpływ, szczególnie na styl którym próbujemy grać.
Nie zmienia to faktu że gramy padake.
2
@GeraltzKatalonii Xavi:" Leo widziałeś to posiadanie piłki? Pięknie ich zmiażdżyliśmy.
0
@Asthylath O co ci chodzi?
Powiedział że Barcelona straciła 4pkt i to się zgadza.
To że Real też stracił to inna sprawa.
3
To jest żart.
My całkowicie nie biegamy.
Zero zaangażowania, pressingu, szybkości, jakości piłkarskiej.
W ogóle nie przypomina to Barcelony z pierwszej części sezonu.
2
Tego się nie da oglądać.
Brakuje tego co było naszą główną bronią w pierwszej części sezonu.
Pressing i zbieranie drugich piłek, aktualnie to nie istnieje.
1
Araujo ponownie naszym najlepszym skrzydłowym xD
1
Nasza pomoc to totalne dno w kreacji.
5
@Kazragore Ludzie aż tyle nie żyją.
2
@Firestone Co gorsza chłop jest najlepszy u nas w kreacji.
5
Luuk De Jong takie piły pakował bez problemu.
0
Lewandowski stabilnie
1
Barceloną z handi 0:1 zamyka mi kupon na 1200zł xD
2
Xavi zjada technicznie naszych atakujących.
0
Fati czy Ferran raczej by to trafili
0
Balde jak?????????
1
Robią z Erica drugiego Roberto :,D
15
I znowu się odbiła jak od drewna xD
1
I po co to Lewy zwalniał teraz?
Zawsze musi holować tą piłkę.
5
W punkt!
W końcu ktoś trzeźwo myślący.
Lewy to bardzo dobry napastnik i tyle.
2
@Rust_Cohle Ale jesteś złośliwy...
Podoba mi się to.
0
Przyszły zawodnik Barcelony Leo Messi z golem po pięknej dwójkowej akcji z Mbappe.
0
@LS Lanie w LE?
Manchester był w świetnej formie wtedy a dwumecz był bardzo wyrównany.
0
@Survier Za Xaviego mieliśmy genialne mecze z formą którą ograli byśmy każdego.
Np pierwszy mecz z Bayernem gdzie zabrakło szczęścia i sędzia też nie pomógł.
Mieliśmy genialny okres w poprzednim sezonie gdzie laliśmy każdego po 4:0.
W tym sezonie też graliśmy pięknie z Realem w SPH.
Myślę że projekt idzie w dobrą stronę ale potrzeba stabilizacji przede wszystkim kadrowej.
8
Ta ocena dla Lewego to żart.
Piłka odbijała się od niego jak od stodoły.
Miał dużo tragicznych zagrań,stopowal akcje i stosował udawany pressing.
Fati w tym meczu był znacznie lepszy, najlepszy z ofensywy,nie irytował przynajmniej.
3
@Destroyer_of_Worlds Tylko nie tego madrytczoka.
0
Dwie bramki Napoli
Dwie bramki Chelsea
Kuponik wejdzie jak złoto.
2
@MesQueUnClub96 Ty pytasz na Rambli o takie rzeczy?
To raczej pytanie do kierownictwa Polsatu.