Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
80mln to brzmi bardzo dobrze za Raphinhie.
Myślę że jakby krzyknąć 85 to by dorzucili.
Lubię Raphinhie i jest bardzo dobrym grajkiem ale moim zdaniem nigdy nie będzie należeć do tych największych.
Takiej kasy bym nie odmawiał bo możemy mieć godne zastępstwo i dużo kasy w kieszeni.
Druga sprawa to że po możliwym przyjściu Messiego będzie tylko zmiennikiem.
Sprzedać i ruszyć po Leao.
0
Mam wrażenie że ludzie zbytnio rozdmuchują odejście Alemanego.
Nie zgadzali się w pewnych kwestiach plus do tego Alemany zarobi górę kasy w Aston Villi i trudno.
Rozstanie w zgodzie i nie ma co już dramatyzować jak już mamy nie gorszego kandydata.
Życzyć mu powodzenia bo zrobił u nas robotę i wydaje się być bardzo sympatycznym gościem.
0
@Explode Przecież to napisałem.
0
@BoreekxD Ponieważ okienko już było planowane już kilka miesięcy wcześniej i Alemany się ostro się przygotowywał do tego.
Cordon to fachowiec najwyższej klasy ale też musi być w klubie trochę by poznać sytuację.
0
Dobrze że Alemany jeszcze zrobi jedno okienko bo tak byłby burdel niesamowity.
Mam nadzieję że na koniec odwali kawał dobrej roboty.
3
Alemany nie dał rady sam ze sobą wynegocjować sobie nowego kontraktu.
Cienias.
A tak na serio to życzę mu powodzenia.
1
Szkoda Alemanego bo to chłop z głową na karku.
Mam nadzieję że ogarną kogoś podobnego.
0
Alba z bramką decydującą ale dla mnie MVP zdecydowanie Frenkie De Jong tyle ile on piłek pięknych podał to głowa mała.
Powinnien mieć co najmniej dwie asysty i nie zapominajmy że po jego prostopadłej Osasuna dostała czerwo.
1
Leo zawieszony xD
Przecież bez niego to lige przewalą.
0
Piękny to był mecz,nie zapomnę go nigdy.
A tak na serio to nastawiłem się na taki mecz a wynik przy tych sytuacjach powinnien być wyższy.
Niestety nadal mamy parodystów w ataku.
0
Świetnie to Ferran zrobił.
2
Ale Laboge piecze dupsko
1
Alba!!!!!!
On umie uderzyć.
0
Ciekawe ilu piłkarzy rozumie takie skomplikowane gesty trenerów jak Xavi czy Guardiola.
3
Wy naprawdę jesteście jacyś pomyleni.
To uraz niefortunny po kontakcie z rywalem a nie z powodu zajechania.
0
Frenkie dzisiaj piękne piłeczki zagrywa.
Nasz najlepszy zawodnik póki co.
2
@Emhyr I już bliżej raczej nie będzie.
3
Lewy mógł to przepuścić ale egoizm mu na to nie pozwolił.
2
@Kondziubarca Gdyby nie sytuacja finansowa to byłbym za tym by go zostawić i wolałbym się pozbyć Ferrana ale w naszej sytuacji musimy przyjąć wysłuchać ofert.
0
Mam wrażenie że ludzie rzadko grają remisy a naprawdę fajnie to wchodzi.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=352123880388565071&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
0
@Zoker Jak będzie remisik to też kuponik wejdzie:)
0
@norbi77 wolę żeby był na boisku jak City ich będzie miażdżyło,chce widzieć jego mine.
20
@norbi77 Miguel xd
7
Komentarz usunięty
0
Pojawiły się jakieś plotki i już wszyscy łykają jak pelikany. XD
1
@Firestone Jeszcze lepiej jak wygramy z Espanyolem przyczyniając się do ich spadku i świętując na ich stadionie zdobycie mistrzostwa
0
Pięknie mi Reims kupon uwaliło a grali w przewadze po czerwonej dla Wieteski.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=352023880328549882&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
1
@Gaz Ferran ograny w La Liga gdzie był filarem Valencii,dobre występy w PL u Pepa.
Alvarez kot w worku z ligi Argentyńskiej.
0
@agaFCB Tak wrócił. Chyba gra w akademii Pogoni.
0
Kurs na salernitane z podpórką 4.2
Warto zagrać bo to jednak jest Napoli a po za tym maszyna Paulo Sousy od dłuższego czasu nie przegrywa.