Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rada miasta Krakowa przegłosowała zakaz sprzedaży alkoholu w nocy.Zakaz będzie obowiązywał od 1 lipca.
Kretyni dalej będą ograniczać naszą wolność.
6
@BorzyKrzys On tak naprawdę pokazywał gdzie oglądnie finał LM
15
Dzień dobry.
Oby dziś Sevilla wywaliła Juve.
0
@YayaToure24 Co gada?
2
I jeszcze kuponik wszedł, piękny wieczór.
Dziękuję City i Coventry.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM3NjQ3NjAwMTq29hmGR2mZ8dpXZWc%3D
0
@Emhyr To jeszcze dwie :D
1
Madrytczoki się coś pochowały.
Ciekawą kiedy wyjdą.
4
Jeden z najlepszych pomocników w historii schodzi
Rudy to kozak jakich mało.
1
Gdyby nie Var to by wygrali.
W sumie to gówno by to nawet dało bo oni nie kreaują nic xD
0
Ale wiecie że Puchar Tymbarku yyy to znaczy Puchar Króla to najważniejsze trofeum na świecie?
5
Tomasz Ćwiąkała:"Militao to najlepszy obrońca świata" xD
2
Hahahaha
Dawać Manitę
0
Gundogan ostatnio jest w jakim transie.
Genialna forma
Oby się u nas nie popsuł :D
5
Carlo broni wyniku xD
1
Pamiętajcie!!!
Real specjalnie to odpuścił bo przygotowuje się na LM.
A nie czekaj...
0
Przecież oni stoją jak tyczki.
Zero aktywności, zaangażowania i intensywności.
1
Tak jest.
Jazda!!!!!
1
Haaland go popchnął rękami a ten padł jak długi.
0
Kroos biega jak po dwóch harnasiach.
0
Nie cieszmy się bo i tak wszyscy wiemy jak to się skończy.
0
@Gracek10 Jakby przyszedł za darmo z niską pensją to czemu by nie.
Aktualnie jest to zawodnik od którego nie można oczekiwać nie wiadomo jakiej gry, kontuzje go wyniszczyły ostatnio.
1
@Emhyr Veratti to straszna szklanka.
Oglądając PSG w tym sezonie to z każdym powrotem po kontuzji grał co raz gorzej.
Aktualnie to nie jest gracz z topu.
Jakby przyszedł za darmo z niską pensją to można byłoby spróbować.
0
W końcu poszli po rozum do głowy i znaleźli specjalistę.
Będziemy mieć godne zastępstwo Alemanego.
0
No grubo z tym Alemanym
Zwrot akcji totalnie z dupy.
Fajnie że zostaje.
38
Pedri zrobił to jak zwykle pięknie i z gracją:D
2
@Danny Gaucho Salah klasa.
Genialne statystyki jak na skrzydłowego
3
@Comentateiro Mnie nie obchodzi zamiar tylko skutek.
A skutek jest taki że Tusk proponuje to samo co PiS.
To chyba z tobą jest problem jeśli nie rozumiesz tak prostej rzeczywistości.
1
@PatrychoO Myślę że nie ma ludzi od sociali w Barcelonie tylko sprzątaczce w przerwie się nudzi.
10
Wyborcy PO już robią niezłe fikołki.
Jak PiS daje 800+ to jest rozdawnictwo i niszczenie gospodarki ale jak Tusk proponuje to już teraz wprowadzać to jest wytrawnym politykiem i robi to by odsunąć zły PiS od władzy xD
Platforma zrobi wszystko by dostać się do koryta,i obrała ścieżkę taką samą jak ich przeciwnicy.
Jedni i drudzy dalej będą rujnowali Polskę a połowa Polaków kłóci się kto jest z nich gorszy.
1
@Antimadridista_WR hmmm skąd ja ja znam
( ͡° ͜ʖ ͡°)