7

No to Leo pakuj walizy i oby kierunek Barcelona.

4

Brawo Barca Athletic!!
Mamy duży komfort przed rewanżem.
Oby jutro chłopaki pomogli i z Celtą wygrali bo ich rezerwy mają jednobramkową przewagę i duża szansa jest że awansują do finału.

1

Barca Athletic i Lazio jak dowiozą prowadzenie to 600 wpada, wkładu było 15 :)

0

@HighestInTheRoom Jakby brakło w tym sezonie Mbappe lub Messiego to by uwalili tą ligę.

1

Messi wygwizdany, zobaczymy jak będą płakać gdy sam Mbappe nie da rady pchać tego wózka.

16

@Limit_l3ss No tak bo sam odszedł a nie Laporta powiedział że nie przedłużą z nim kontraktu.
Co za brednie.

3

@kris81 Ja nie gram ale mam kolege z tej strony który też nie gra.

0

@macio_944 Dla ciebie coś może być skrajnością dla innych normalnością.

0

@Szklaner Trudno żeby nie narzucać zakazu zabijania ludzi.
Ślub nierozerwalny dla chętnych więc gdzie masz problem???
Nadal nie widzę gdzie i po co byś latał do biskupa o jakąkolwiek zgodę.
Jeśli nie chcesz nie musisz uczestniczyć w życiu kościelnym i się z niego wypisać
Natomiast światopogląd Lewicy wpływa na wszystkich jak np.na Marciniaka.

0

@Szklaner I to jest to samo odklejenie.
Nie wiem gdzie widziałeś to w programie konfederacji.

5

I to jest właśnie ten piękny światopogląd lewacki, totalne odklejenie.
Mówią że konfederacja to średniowiecze pod względem światopoglądu,no to ja wolę w tym średniowieczu zostać.
Dalej głosujcie na Lewicę,PO czy Hołownie to nas zaprowadzą za rączkę do tego odklejenia.

7

Bimberek pewnie był lany ostro.


28

Oficjalnie Barcelona uratowana

4

Król bliski powrotu do domu,od razu humor się poprawił.
jeszcze niech Sevilla ogra Rome i będzie cudnie.

4

Jest bardzo dobrze,Leo wracaj.


1

Gerard Romero w poprzednim okienku już po wyjaśniał każdego jeśli chodzi o informacje na temat Barcy.
Oby było tak samo i w tym okienku,
Gerard ufam tobie

0

Romero oszukałeś 17 osób na Rambli.
Jak mogłeś?
Miałem spać od dwudziestu minut.
Dobranoc wszystkim.

1

La Liga dostała telefon od Ojca Leo więc Leo chce wrócić :)

5

I to jest ta bomba xD


0


Odliczanie

1

Człowiek chciał już iść spać to teraz będzie czekał jak debil na newsy.

1

Bombą będzie przedłużenie kontraktu z Roberto i Alonso do 2030 roku.

0

@klopx Szkoda mi Celty ale nasi piłkarze są najważniejsi.
Po drugie jak Celta chce się utrzymać to niech sobie to wywalczą, nie lubię podkładania się.

2

Espanyol i Elche spadają i bardzo dobrze.
W ostatniej kolejce będzie się dużo działo bo kluby od 13 miejsca mogą jeszcze spaść.

5

Espanyol dobrze że spadł ale ładnie ich sędzia przekręcił, nie uznali im prawidłowej bramki i nie dał im karnego w 96minucie ewidentnego.

5

Jeszcze karny powinnien by dla Espanyolu.

1

@pt9 Dlaczego??
Bo nieudolne rządy Barto nie umiały znaleźć godnego zastępcy
Zobaczymy czy Laporta i spółka podołają.

32

Wielki, jedyny w swoim rodzaju, najlepszy Defensywny pomocnik w historii moim zdaniem.
Dziękujemy Busi!!!!

4

Piękne owacje dla Dembele.
Legenda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?