Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No to Leo pakuj walizy i oby kierunek Barcelona.
3
Kupon siedzi
Łączny kurs 48.24
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=355423026564465134&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
4
Brawo Barca Athletic!!
Mamy duży komfort przed rewanżem.
Oby jutro chłopaki pomogli i z Celtą wygrali bo ich rezerwy mają jednobramkową przewagę i duża szansa jest że awansują do finału.
1
Barca Athletic i Lazio jak dowiozą prowadzenie to 600 wpada, wkładu było 15 :)
0
@HighestInTheRoom Jakby brakło w tym sezonie Mbappe lub Messiego to by uwalili tą ligę.
1
Messi wygwizdany, zobaczymy jak będą płakać gdy sam Mbappe nie da rady pchać tego wózka.
16
@Limit_l3ss No tak bo sam odszedł a nie Laporta powiedział że nie przedłużą z nim kontraktu.
Co za brednie.
3
@kris81 Ja nie gram ale mam kolege z tej strony który też nie gra.
0
@macio_944 Dla ciebie coś może być skrajnością dla innych normalnością.
0
@Szklaner Trudno żeby nie narzucać zakazu zabijania ludzi.
Ślub nierozerwalny dla chętnych więc gdzie masz problem???
Nadal nie widzę gdzie i po co byś latał do biskupa o jakąkolwiek zgodę.
Jeśli nie chcesz nie musisz uczestniczyć w życiu kościelnym i się z niego wypisać
Natomiast światopogląd Lewicy wpływa na wszystkich jak np.na Marciniaka.
0
@Szklaner I to jest to samo odklejenie.
Nie wiem gdzie widziałeś to w programie konfederacji.
5
I to jest właśnie ten piękny światopogląd lewacki, totalne odklejenie.
Mówią że konfederacja to średniowiecze pod względem światopoglądu,no to ja wolę w tym średniowieczu zostać.
Dalej głosujcie na Lewicę,PO czy Hołownie to nas zaprowadzą za rączkę do tego odklejenia.
7
Bimberek pewnie był lany ostro.
28
Oficjalnie Barcelona uratowana
4
Król bliski powrotu do domu,od razu humor się poprawił.
jeszcze niech Sevilla ogra Rome i będzie cudnie.
4
Jest bardzo dobrze,Leo wracaj.
1
Gerard Romero w poprzednim okienku już po wyjaśniał każdego jeśli chodzi o informacje na temat Barcy.
Oby było tak samo i w tym okienku,
Gerard ufam tobie
0
Romero oszukałeś 17 osób na Rambli.
Jak mogłeś?
Miałem spać od dwudziestu minut.
Dobranoc wszystkim.
1
La Liga dostała telefon od Ojca Leo więc Leo chce wrócić :)
5
I to jest ta bomba xD
0
Odliczanie
1
Człowiek chciał już iść spać to teraz będzie czekał jak debil na newsy.
1
Bombą będzie przedłużenie kontraktu z Roberto i Alonso do 2030 roku.
0
@klopx Szkoda mi Celty ale nasi piłkarze są najważniejsi.
Po drugie jak Celta chce się utrzymać to niech sobie to wywalczą, nie lubię podkładania się.
2
Espanyol i Elche spadają i bardzo dobrze.
W ostatniej kolejce będzie się dużo działo bo kluby od 13 miejsca mogą jeszcze spaść.
5
Espanyol dobrze że spadł ale ładnie ich sędzia przekręcił, nie uznali im prawidłowej bramki i nie dał im karnego w 96minucie ewidentnego.
5
Jeszcze karny powinnien by dla Espanyolu.
1
@pt9 Dlaczego??
Bo nieudolne rządy Barto nie umiały znaleźć godnego zastępcy
Zobaczymy czy Laporta i spółka podołają.
32
Wielki, jedyny w swoim rodzaju, najlepszy Defensywny pomocnik w historii moim zdaniem.
Dziękujemy Busi!!!!
4
Piękne owacje dla Dembele.
Legenda xD