0

@Azacca To po co np. Mentzen poszedł do polityki???
Dla kasy? Po co? Jak ma świetnie działające biznesy.
Oczywiście w każdej partii znajdzie się jakiś procent osób które kandydują dla stołków i korzyści finansowych ale tego po prostu nie da się skontrolować co komu siedzi w głowie.

0

@arasz1819 "Jeśli PO czy PiS zgodzą się realizować Nasz program to wszystko jest możliwe"
Czemu te dwie partie miałyby realizować ich program który jest całkowicie po innej stronie niż ich?
Po za tym jeśli PiS czy PO w koalicji z Konfederacją mieliby tylko realizować program konfy to co zmienia to dla wyborcy konfederacji?

0

@arasz1819 Gdzie tak powiedział?

0

@arasz1819 "Głupoty jakimi ich karmią"
To czym w takim razie karmią inne partie? Bo chyba nie rozsądkiem

9

@arasz1819 Konfederacja na każdym kroku powtarza że nie wejdą w koalicję z PiSem więc po co mieli by to robić?
Jak to zrobią to stracą całkowite poparcie i przepadną jak Kukiz, myślisz że oni o tym nie wiedzą?

2

Fnatic znaczne lepsze w całej serii.
Moim zdaniem za mało Flakkeda było a Noah rozgrywał bardzo dobre gierki.
Kluczowe było wybieranie Poppy,kto ją wziął to wygrywał , bardzo irytująca postać.

0

Boję się o Eviego ale jednak czekałem na jego występ gdzie będzie miał spory dmg a nie granie klockiem.

0

Evi wow.
Masa obrażeń od strony Heretics
Jak wyłapią Noaha albo Humanoida to nie będzie co zbierać.

0

@FcPortoFan1999 Uznałem to za dobry draft bo myślałem że Vetheo tą Leblanc będzie miał większy wpływ na dolną alejkę i pozwoli się Flakkedowi rozpędzić i on mógłby wyklinać tą trzecią mapę.

1

@FcPortoFan1999 Nic dziwnego,na drugiej mapie Fnatic miało Iverna i Poppy a na trzeciej Rumble i Maokaia gdzie Leblanc w walkach drużynowych nie jest aż tak dobra.

0

Heretics gra bardzo dobry early game w tej serii, powinni teraz wziąć coś co się dobrze skaluje.
Przeczekać wczesną fazę gry i powoli się rozpędzać.

1

Idealny timing w tej Heretics.

1

Jeśli chodzi o draft to pierwsza mapa wyraźnie dla Heretics druga dla Fnatic a teraz wygląda to dość wyrównanie.

0

Kompozycja Fnatic jest znacznie lepsza w walkach drużynowych na smokach czy na baronie.

1

@Comfortable_ To był bait:D

2

Fnatic co za błąd.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym go chętnie zobaczył na tym Urgocie.
Ostatnio trzyma wysoki poziom więc myślę że nie było by źle.

1

Świetna inicjacja od Jankosa po obiciu Trymbiego który był bardzo ważny by zatrzymywać przeciwników.
Zobaczymy co Fnatic zrobi z tym Yonem na drugiej mapie.
Vetheo ma duży champ pools więc go to nie tknie ban Yone.

1

Popełnili błąd ale pięknie z tego wyszli.

0

Póki co najlepsza gra Heretics jaką widziałem,mieli już bardzo dobre mapy ale zawsze popełniali jakieś błędy a tu rozgrywają to perfekcyjnie.
Edit: no to wykrakałem:D

4

@Rust_Cohle Dembele musiał to strzelić ale robienie z niego winnego dwumeczu jest zabawne.
Prawie w każdym meczu są takie sytuacje.
Koledzy w rewanżu zmarnowali też kilka setek

1

Vetheo z 4/0 solo zrobi tą gierkę.

2

Ale z nimi jadą.
Brawo!

2

Draft Heretyków o wiele bardziej mi się podoba.

2

#TeamJankos
Jazda Heretics!!!

1

Yone dla Vetheo bo chyba nie dla Eviego.

0

@KrychaFCB Czyli 99 sztuk to bezpieczna ilość. Dobrze wiedzieć.

14

@kamyk_23 Wystarczy przejrzeć tytułu jego innych filmików by zauważyć że chłop jest nastawiony na hejt w stronę PiSu i Konfederacji.
Co drugi tytuł obraża właśnie te dwie partie,zero np o PO czy Lewicy więc nie warto nawet tego odpalać i marnować 30 minut życia.

0

@TR3YWAY Przecież to nie Xavi ustala kto jest kapitanem.

1

@Albatros Nie można wymagać bo są w okresie przygotowawczym, gdzie treningi są ciężkie. Intensywność ma przyjść w sezonie.
W tamtym roku też zawodnicy wyglądali na ociężałych np w pierwszej kolejce z Rayo ale z każdym meczem było lepiej i tak ma być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?