2

@Firestone Oczywiście trzeba mieć duże umiejętności by sobie tylko dobijać do bramki.
Jednak ja uważam że napastnicy którzy rozgrywają, cofają się, umieją w drybling są bardziej wartościowi.
Do dokładania nogi potrzeba mieć zespół który ci piłkę dogra, więc są to bardziej akcje drużynowe niż indywidualne.
Moim zdaniem to określa umiejętności danego zawodnika jako jednostki.

2

City to najlepsza ekipa ostatnich lat i są w spektakularnej formie ale niestety mam przeczucie że Inter który miał oglądać nasze plecy w grupie to weźmie.
Nie grają jakoś kosmicznie ale ich futbol jest bardzo dobrze zorganizowany i uporządkowany.

2

Ale szambo tu wybiło.
Leo wybrał co innego więc od razu trzeba go zaatakować i zmieszać błotem.
Woli spokój i więcej czasu dla rodziny niż Barcelonę.
Naprawdę ludzie myślą że piłkarze mają myśleć o piłce 24 godzin na dobę.
Życzę Leo powodzenia i dziękuję za to co zrobił dla kibiców i dla klubu.

Oby była okazja na pożegnanie w Barcelonie godne króla futbol.

0

Ale za rok to już na pewno wróci.

8

@Gaz Żeby kogoś sprzedać to ten piłkarz musi się zgodzić.
Po drugie okienko ledwo się zaczęło.

0

@Sau_Ron Jak na razie te wypowiedzi są fejkowe się okazało.

0

@Sau_Ron Pewnie powinnien ale nie wiemy czy tego nie zrobił a oni mimo to robią.
Po za tym myślisz że Leo wie co oni wygadują? Wątpię by śledził wypowiedzi każdego członka rodziny.

0

Rodzinka Messiego będzie oczywiście obwiniać Barcelonę ale sam Leo złego zdania nie powie o Barcelonie,za bardzo kocha ten klub i nigdy nie atakował kogoś publicznie.
Jeśli ktoś liczy na jakieś kontrowersyjne zdania z jego strony to się przeliczy.

1

@Medium Śmiać się można chociaż nie wiem co w tym śmiesznego.
Mówię o nazywaniu go zdrajcą czy pisanie że ma w dupie klub.

0

Jestem rozczarowany i pewnie Leo mógłby poczekać ale postanowił inaczej.
Może mu się nie chce już grać na najwyższym poziomie i powoli chce odkładać karierę na bok a skupić się na innych rzeczach.

Beka z ludzi którzy chcą mu życie układać.
Jego decyzja którą na pewno dobrze przemyślał wspólnie z żoną.
Kibice mają prawo być smutni i źli,sam jestem ale widzę że stworzył się tu jakiś ruch oporu przeciwko niemu.
Śmiech na sali


0

Jakby Messi powiedział nawet 5mld to by mu tyle dali.
To jest nic dla nich

3

Najbardziej boli że tak naprawdę to koniec jego profesjonalnej kariery piłkarskiej,nie idzie tam by zdobywać trofea i podejmować się nowych wyzwań tylko pokopać sobie bez presji i oczekiwań kogokolwiek.
Mam nadzieję że będziemy go jak najdłużej oglądać w reprezentacji bo tam tylko będzie grał na 100% swoich możliwości.

1

Nie tak miało być, a tak się nakręciłem na jego powrót szczególnie jak La Liga zaakceptowała nasz plan w poniedziałek.
Szkoda że tak się to kończy.

0

@ShawnC Lautaro oprócz mundialu miał bardzo dobry i równy sezon.
Laccazet wykręcił świetne liczby i prawie zdobył króla strzelców w słabym Lyonie.
Nie zapominajmy że Lewy od mundialu był bezużyteczny przez kilka miesięcy.

1

@MesQueUnClub96 Kane
Haaland
Osimhen
Mbappe
Laccazet
Lautaro
Griezmann
Gabriel Jesus
To tak na szybko może i by ten Lewy by się ledwo zmieścił w top10

2

@MesQueUnClub96 xD
Haaland to najlepsza 9 w tym sezonie a Lewego nawet w top 10 bym nie umieścił.

0

Chciałbym powiedzieć że jest mi obojętnie czy Messi wróci do nas ale tak nie jest.
Oglądanie go to czysta poezja a jak przejdzie do MLS to wątpię bym odpalił jakikolwiek mecz Miami.
Dla mnie to jest dziwne że od dłuższego czasu mówiło się o jego powrocie, Barcelona starała się o dopięcie planu jak najszybciej,stary Messiego dzwonił do La Liga,po akceptacji planu już praktycznie pisali że Leo wraca a między czasie że zaakceptował ofertę od arabów a tu nagle info że idzie do MLS.
Coś mi tu śmierdzi i mam wrażenie że coś knują.

0

Naprawdę szkoda, zobaczyć Leo ponownie byłoby cudownie.
Choć 1% szans to zawsze coś :D
Może Lapcio albo Alemany wpadną na jakiś pomysł i sytuacja się odwróci.

3

@Memtzen07 postawiłeś tezę z którą sam walczysz.
Nie widzę tu ludzi którzy łykają propagandę pisowską.

9

Beka z ludzi którzy dwa lata temu myśleli że ogłoszenie że Barca nie przedłuży kontraktu z Leo Messim to tak na poważnie a nie wywieranie presji na Tebasie.

Transfer do PSG i jego gra tam to było po prostu udawanie by Tebas w końcu spuchł.
No i co? Udało się i La Liga dała zielone światło.
Pięknie to rozegrali.

9

Ale wiecie że żaden Messi nie przyjdzie,tak jak Lewy,Kounde czy Raphinhia.

38

Bardzo mądra kobieta


0

Bologna strzeliła w ostatniej minucie uwalają mi kupon.
Klasyka.

0

Juve będzie grało w kwalifikacjach do ligi konferencji xD

1

@partymaker Jak już coś to dwa.
Druga sytuacja w poprzednim meczu nie była taka łatwa do wykorzystania.
Jakby Lewy to strzelał to byłaby podnieta połowy Polaków.

9

Na przestrzeni całego sezonu nie widać żadnej poprawy u Ferrana, tragiczny jest, pierwszy do odejścia.
Nawet u Fatiego widać mały progres bo już od dłuższego czasu nie irytuje.

1

Raczej spalony niestety

1

Hahaha ale kiks Lewego który dał na gola.

0

Mam nadzieję na piękny mecz i naszą wygraną.
Życzę Celcie utrzymania mimo porażki bo szkoda takiego klubu i Aspasa

0

@MesQueUnClub96 Przecież go Balde zjada,na dodatek Cama nie grał cały czas na LO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?