Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karaś pewnie by osiągnął duży procent swoich sukcesów bez dopingu ale swoją głupotą przekreślił to wszystko.
Dla mnie jest skończony.
9
Fajnie że wrócił, bardzo go polubiłem za to jak przedstawiał co się odstawia w parlamencie UE.
5
Nagle Dembele stał się bezużyteczny, słaby i nieprofesjonalny xD
To jedyny nasz skrzydłowy który regularnie wygrywa dryblingi,ma dużą dynamikę i potrafi zaskoczyć.
Ma swoje minusy ale na ten moment to nasz najlepszy skrzydłowy.
0
@LaLigaPD Tylko że Romero nie powiedział że Dembele odchodzi.
5
@szkutnik91 zostanie moim zdaniem
0
@Rust_Cohle Nie ćwiczyli co to za argument?
Każdy napastnik ma obowiązek pójść w takiej sytuacji na piłkę tym bardziej 9 której gra polega na wykończeniu piłki w polu karnym.
On tutaj schował się za obrońcą nie wiadomo po co.
Co mu to dało?
5
Podczas meczu myślałem że to zła piłka od Dembele ale oglądnięcie tego drugi raz dało mi do zrozumienia że to karygodne zachowanie Lewego.
Już nie pierwszy raz obserwuje coś takiego u niego.
https://x.com/artofpassing/status/1685449761514549248
8
Carvajal niech lepiej przejdzie się po formę bo od dłuższego czasu gra coraz gorzej.
2
@Janas11224 A propo niego to mieszkam niedaleko cmentarza gdzie go pochowali i całkowicie zniszczyli jego grób.
Mimo że był idiotą to ludzie są beznadziejni robiąc coś takiego.
1
Xavi zniszczył Real Destem Alonso, Roberto i Garcią.
Takie są fakty i nawet z tym nie dyskutujcie
0
@Dari0G Jakby nie trafił z pierwszej to by nie strzelił jak Ferran.
0
Real już się przygotowuje mentalnie do starć ligowych, będą mieli lżej na psychice.
0
Eric najpierw biegł za Joselu a potem poszedł w drugą stronę xD
1
Sporo uśmiechu jak taki młody piłkarz strzela takiego gola i to przeciwko Realowi.
0
@SinMistico No tak ale Messi to Messi, całkowicie inny poziom
0
@MesQueUnClub96 No tak a przy okazji zabrakło go w ważnych meczach LM np w dwumeczu z Bayernem gdzie był tragiczny.
Kilka miesięcy był tragiczny a nie może być że nasza 9 jest tyle bez formy.
1
Zawsze staram się nie oceniać transferu zawodnika nim ten trochę nie pogra.
Może mi się jakiś transfer nie podobać i mogę przewidywać że to będzie klapa ale nie krytykuje i czekam co pokażę.
Romeu dzisiaj dobrze zobaczymy jak będzie w sezonie
0
Lewandowski tak jakby w formie z wiosny.
Oby to była tylko zasłona dymna bo bez napastnika będzie ciężko.
2
Emocje jakby to był mecz ligowy
Brakowało tego człowiekowi i znów wchodzę w stan jarania się nowym sezonem.
Oby to zejście Gundo i Christensena okazało się tylko prewencją.
8
Piłkarze Realu zapomnieli że Perez zamówił "PAKIET" sędziowski tylko na Lige i LM a nie na mecze towarzyskie.
1
Gdzie tam był faul Frenkiego xD
3
Niby Real biały ale jednak czarny.
0
@Gibbon_FCB No raczej,to był bardzo ostry faul ze strony Camavingi a co do tych karnych które powoduje to są tylko mecze towarzyskie.
0
Lewy to już nawet na pustaka nie umie.
0
@Gibbon_FCB Gdzie on symuluje??
0
@Gibbon_FCB w jakim sensie?
0
Myślę że to czysty rasizm i powinnien być gol zaliczony.
2
Hahaha nie wytrzymał presji w meczu towarzyskim xD
2
Lewy ukradł piłkę Balde całkiem bez sensu.
Ale do Fatiego to się pierwszy pruł o coś takiego.
1
No to Dembele wykorzystał cały swój magazyn z wykończeniem na cały sezon.