0

Karaś pewnie by osiągnął duży procent swoich sukcesów bez dopingu ale swoją głupotą przekreślił to wszystko.
Dla mnie jest skończony.

9

Fajnie że wrócił, bardzo go polubiłem za to jak przedstawiał co się odstawia w parlamencie UE.


5

Nagle Dembele stał się bezużyteczny, słaby i nieprofesjonalny xD
To jedyny nasz skrzydłowy który regularnie wygrywa dryblingi,ma dużą dynamikę i potrafi zaskoczyć.
Ma swoje minusy ale na ten moment to nasz najlepszy skrzydłowy.

0

@LaLigaPD Tylko że Romero nie powiedział że Dembele odchodzi.

5

@szkutnik91 zostanie moim zdaniem

0

@Rust_Cohle Nie ćwiczyli co to za argument?
Każdy napastnik ma obowiązek pójść w takiej sytuacji na piłkę tym bardziej 9 której gra polega na wykończeniu piłki w polu karnym.
On tutaj schował się za obrońcą nie wiadomo po co.
Co mu to dało?

5

Podczas meczu myślałem że to zła piłka od Dembele ale oglądnięcie tego drugi raz dało mi do zrozumienia że to karygodne zachowanie Lewego.
Już nie pierwszy raz obserwuje coś takiego u niego.
https://x.com/artofpassing/status/1685449761514549248

8

Carvajal niech lepiej przejdzie się po formę bo od dłuższego czasu gra coraz gorzej.


2

@Janas11224 A propo niego to mieszkam niedaleko cmentarza gdzie go pochowali i całkowicie zniszczyli jego grób.
Mimo że był idiotą to ludzie są beznadziejni robiąc coś takiego.

1

Xavi zniszczył Real Destem Alonso, Roberto i Garcią.
Takie są fakty i nawet z tym nie dyskutujcie

0

@Dari0G Jakby nie trafił z pierwszej to by nie strzelił jak Ferran.

0

Real już się przygotowuje mentalnie do starć ligowych, będą mieli lżej na psychice.

0

Eric najpierw biegł za Joselu a potem poszedł w drugą stronę xD

1

Sporo uśmiechu jak taki młody piłkarz strzela takiego gola i to przeciwko Realowi.

0

@SinMistico No tak ale Messi to Messi, całkowicie inny poziom

0

@MesQueUnClub96 No tak a przy okazji zabrakło go w ważnych meczach LM np w dwumeczu z Bayernem gdzie był tragiczny.
Kilka miesięcy był tragiczny a nie może być że nasza 9 jest tyle bez formy.

1

Zawsze staram się nie oceniać transferu zawodnika nim ten trochę nie pogra.
Może mi się jakiś transfer nie podobać i mogę przewidywać że to będzie klapa ale nie krytykuje i czekam co pokażę.

Romeu dzisiaj dobrze zobaczymy jak będzie w sezonie

0

Lewandowski tak jakby w formie z wiosny.
Oby to była tylko zasłona dymna bo bez napastnika będzie ciężko.

2

Emocje jakby to był mecz ligowy
Brakowało tego człowiekowi i znów wchodzę w stan jarania się nowym sezonem.
Oby to zejście Gundo i Christensena okazało się tylko prewencją.

8

Piłkarze Realu zapomnieli że Perez zamówił "PAKIET" sędziowski tylko na Lige i LM a nie na mecze towarzyskie.

1

Gdzie tam był faul Frenkiego xD

3

Niby Real biały ale jednak czarny.

0

@Gibbon_FCB No raczej,to był bardzo ostry faul ze strony Camavingi a co do tych karnych które powoduje to są tylko mecze towarzyskie.

0

Lewy to już nawet na pustaka nie umie.

0

@Gibbon_FCB Gdzie on symuluje??

0

@Gibbon_FCB w jakim sensie?

0

Myślę że to czysty rasizm i powinnien być gol zaliczony.

2

Hahaha nie wytrzymał presji w meczu towarzyskim xD

2

Lewy ukradł piłkę Balde całkiem bez sensu.
Ale do Fatiego to się pierwszy pruł o coś takiego.

1

No to Dembele wykorzystał cały swój magazyn z wykończeniem na cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?