Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sędzia do tego doprowadził.
Jebać sędziego.
2
Granie Getafe nie ma nic wspólnego z piłką nożną.
0
Kocham Damian Suareza tak samo jak Viniego.
0
@4drian0 Niech siedzi w tym polu karnym i się nie ośmiesza.
1
To powinnien być Var i czerwo za atak bez piłki.
5
Śmiecia już nie powinno być na boisku.
Sędzia i Var klapki na oczach.
0
To niezły pedagog jak każe masakrować przeciwników.
3
Bordalas Hiszpański Krzysztof Ibisz.
1
#LewyHamulcowy
#DoZmiany
2
No i po co Lewy próbuje tą piłkę przyjmować???
Od razu z pierwszej na prawą stronę...
0
Ale to było aktorskie wywalenie się.
3
Klasycznie.
Gundogan zapomniał jak kopać piłkę po transferze do nas :D
3
No to zaczynamy sezon.
Po tryplet!!!
VeB!
0
Betis gol w doliczonym czasie.
0
@WD40 0-4
Jedziemy z nimi.
0
@Encore Przy takiej grze i przy słabszych sezonach Leo i Cristiano mógłby nawet pokusić się o ZP.
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej to jakby był remis bo to mam na kuponie:D
2
Jak skończy się stratą punktów to nie sprzedawajcie wszystkich i nie wywalajcie trenera po jednym meczu.
Rok temu była wpadka z Rayo a potem wygrywaliśmy prawie wszystko.
0
@Gaz Potwór.
Nie potrafię sobie wyobrazić jak miałby wyglądać jeszcze lepszy piłkarz.
1
@Kuba_1 Oby było stracone.
3
Ależ Rudiger będzie śmigał na środku obrony :D
Pamiętam jakie tu było poruszenie że odpuszczamy takiego obrońcę a bierzemy marnego Duńczyka.
1
Ale za rok to już na pewno Mbappe w Realu będzie xD
0
Bilbao jest cienkie.
W zeszłym sezonie naprawdę nie wyglądało to za dobrze.
Nowy sezon a oni całkowicie pogubieni.
Ernesto nie ogarnia.
0
Można wyłączyć.
0
Tak jak pisałem w tamtym sezonie.
PSG bez magicznej trójki z przodu ma skład nie na poziom top3 we Francji
0
Fran Garcia co za cross xD
0
@Barca1922 Jeszcze nie ale podobno chcą się go pozbyć dlatego sprowadzili Garcie.
3
Dobry ten LO Realu
Wcześniej spóźniony a teraz piękne przyjęcie xD
Będą jeszcze płakać po Mendym:D
0
Spalony a już Vini wylatuje z ryjem xD
0
To co?
Dzisiaj klasycznie?
Oglądamy do pierwszej bramki Realu a potem "można wyłączyć".