Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Bo to tak miało być.
Zrobić szum, wskazać osoby które mogłyby być objęte komisją co psuje ich wizerunek.
Potem nie tworzyć komisji o której ludzie już zapomnieli a smród zostanie l.
0
@DaPidejpi Póki co zgodnie z moimi oczekiwaniami czyli bardzo przepłacony i często bezużyteczny w naszym zespole.
2
@Pawci023x Trochę wody, trochę mąki i oczywiście trochę drożdży.
Nie dziękuj.
0
@koksik2700 Twój wybór ale nie pójście na wybory lub oddanie nieważnego głosu jest moim zdaniem bez sensu.
Zagłosuj twoim zdaniem na partię która choć trochę oddaje twe poglądy.
32
@DonMatteo901 Jak polski trener nie widzi różnicy między drużyną Czesia a drużyną z Sevilli to ja się nie dziwię że polska piłka jest głęboko w dupie.
6
@macio_944 A kim jest ten Michał Orzołek że podzielasz jego zdanie nie przeczytawszy tego doktoratu?
9
@KamQiX Jeszcze był Wague przecież.
0
@SkilledHydra16 Nigdzie nie jest napisane jakie rozgrywki się wliczają.
Ewidentne jest Tylko napisane że warunkiem uczestnictwa jest granie w Europie.
0
@jaxo22 To tylko potwierdza moje zdanie.
0
@takisobiektos A gdzie masz napisane że MŚ się nie wliczają?
Szukałem kryteriów i nigdzie nie jest to napisane.
Jedynie znalazlem informacje że nagrode może zdobyć zawodnik z europejskiego klubu czyli Leo się wlicza,nie ma zasady że dany zawodnik nie może sobie wliczyć sukcesów z innych rozgrywek.
17
Różnica aktualnie między Haalandem a Lewym jest taka że Norweg gra tylko beznadziejnie w finałach a Polak cały czas.
3
Haha wiedziałem że walnie na siłę i nie trafi.
Chłop myślał że strzela z dystansu tak jak w tamtym sezonie gdzie wpakował piękne bramki.
0
A jednak!
Pep do grudnia!!!
0
Rodri teraz pass ala Busi xD
Mogliśmy go brać
1
@Comentateiro Nie widziałeś tego energetycznego Łokieta w przeciwnika od Raphinhii?
1
@Comentateiro Tak na pewno będzie.
Myślę że po przegranej z Arsenalem kibice City już krzyczą: "Pep do grudnia"
0
Miami będzie grało Copa Libertadores a wygrany ma prawo gry w klubowych mistrzostwach świata.
Widzę to:
Barca kontra Leo i spółka :D
1
Mecz z gatunku w którym nie kibicuje nikomu bo obie drużyny lubie.
Niech wygra lepszy, liczę na fajne widowisko.
1
@barcanawieki Faktem jest też że wygrywa z Barceloną puchary.
0
Kołodziejczak jechał po Tusku i rządach PO jeszcze kilka miesięcy temu a teraz w ramię w ramię idą do wyborów z jednych list.
Nie przepadałem za nim ale myślałem że jest prawdziwy w tym co mówi.
1
Dziwne to wszystko, każdy pamięta jak Alemany był już tak naprawdę obiema nogami w Anglii ale wrócił a teraz odchodzi.
Myślę że już wtedy zarząd wiedział że odejście jego to kwestia końca okienka.
Niech mu się wiedzie.
0
@MrPGG W meczu z Getafe zanim chciałeś odegrać piłkę już miałeś łokieto na splocie albo na szczęce.
0
@Transu96 Jak grałem z dwa lata temu to było trzeba było trafić 3 razy w rybkę.
Zrobili to żeby botów nie było ale i tak to nic nie dało.
Nadal tak jest czy jeszcze coś zmienili?
2
@tbas "Idą w ramię w ramię po władzę" xD
Petru będzie startował z list KO.
Śmieszy jest ten gość,kolejny przydupas Tuska.
0
No nie spodziewałem się że Zagrzeb mi kupon uwali...
1
@KamQiX Ale Inter Miami dopiero o 1 w nocy gra.
3
@MiloszFCB1899 Po pierwszych słowach myślę "co on pierd..., takiego gówna slucha" ale jednak się nie zawiodłem.
0
@Eto'o9 R10 Jakiś dowód że flaga wróciła???
Po drugie co z flagami na profilach ?
1
@Dankho94isback Z drugiej strony może rozmawiał a ci krzyknęli zaporową kwotę albo nie pozwoli odejść do Barcelony.
Oni swoją legendę i najlepszego gracza posadzili na ławce przez dłuższy okres Czyli Griezmanna by zarobić kilkanaście baniek.
7
@Kuba_1 Leżał 5 minut bo został kopnięty, na pewno grał na czas przy niekorzystnym wyniku.