2

Lewy brawo.
Ferran do pierwszego składu na 9.

0

@KrwawiaceoczyVEB A za kogo?
Gundo był najwyżej ustawiony a Gavi i Frenkie przyrządza się w defensywie.

0

Trudna to była piłka ale we wcześniejszej akcji musi podać do jasnej ciasnej.

1

Nunez Gol!!!!!

0

Yamal świetny występ.
Brakło szczęścia a i tak wypracował dwie bramki.

0

O takie mecze La Liga walczyłem!!

3

Lewy jak zwykle do pustaka.
Yamal brawo

0

@Firestone Z drugiej strony dobrze mieć jakiegoś Jokera na ławce.

0

Przepraszam że nie wierzyłem w ciebie Ferran po zeszłym sezonie.
Graj tak dalej!!

1

Faktycznie wrócił do formy.
Wszystko mu wychodzi.

0

Niezły strzał Alonso.

1

Jeszcze Ansu na lewą stronę powinnien wejść.

0

@ObiektywnyKibic121Mimo wszystko zagrywa bardzo fajne piłki i widać jak dobrze się czuje na małej przestrzeni tylko brakuje ludzi w ataku do jego grania.

0

@ObiektywnyKibic121 Jeszcze Gundogan gra bardzo dobrze moim zdaniem.

2

Przecież on nawet na piłkę nie patrzył.
Zagranie by tylko przewrócić Yamala.

3

Roberto ograny jak junior.

0

Gundogan świetnie odnajduje się na małej przestrzeni.

0

Narzekanie na Alonso i Roberto jest słuszne bo grają tragicznie ale kto za nich ma grać?
Xavi wystawił kogo mógł.

0

@MesQueUnClub96 Ja tylko stwierdzam fakt a nie pytam się dlatego tak się dzieje.

0

Sorloth i Moreno są o wiele lepsi niż Lewy w tym meczu.

0

Jakby byl Cancelo i Balde ten mecz całkiem inaczej by wyglądał.

0

Spalony!!!!!
Na pewno.

1

Jak oni tego nie przecieli.

0

Musimy uspokoić tą grę.

0

On go nie złapał on go dotknął tylko.

0

Hahaha
Jaki to faul.

0

Cancelo dawaj na drugą połowę za tego placka.

1

Dobra Denzel dawaj tego Ferrana na 9.

9

Frenkie niezmiennie klasa.
Nasz najlepszy zawodnik już od dawna.

2

Żeby tak dobrze stracić piłkę to trzeba być najlepszym rozgrywającym na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?