Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy brawo.
Ferran do pierwszego składu na 9.
0
@KrwawiaceoczyVEB A za kogo?
Gundo był najwyżej ustawiony a Gavi i Frenkie przyrządza się w defensywie.
0
Trudna to była piłka ale we wcześniejszej akcji musi podać do jasnej ciasnej.
1
Nunez Gol!!!!!
0
Yamal świetny występ.
Brakło szczęścia a i tak wypracował dwie bramki.
0
O takie mecze La Liga walczyłem!!
3
Lewy jak zwykle do pustaka.
Yamal brawo
0
@Firestone Z drugiej strony dobrze mieć jakiegoś Jokera na ławce.
0
Przepraszam że nie wierzyłem w ciebie Ferran po zeszłym sezonie.
Graj tak dalej!!
1
Faktycznie wrócił do formy.
Wszystko mu wychodzi.
0
Niezły strzał Alonso.
1
Jeszcze Ansu na lewą stronę powinnien wejść.
0
@ObiektywnyKibic121Mimo wszystko zagrywa bardzo fajne piłki i widać jak dobrze się czuje na małej przestrzeni tylko brakuje ludzi w ataku do jego grania.
0
@ObiektywnyKibic121 Jeszcze Gundogan gra bardzo dobrze moim zdaniem.
2
Przecież on nawet na piłkę nie patrzył.
Zagranie by tylko przewrócić Yamala.
3
Roberto ograny jak junior.
0
Gundogan świetnie odnajduje się na małej przestrzeni.
0
Narzekanie na Alonso i Roberto jest słuszne bo grają tragicznie ale kto za nich ma grać?
Xavi wystawił kogo mógł.
0
@MesQueUnClub96 Ja tylko stwierdzam fakt a nie pytam się dlatego tak się dzieje.
0
Sorloth i Moreno są o wiele lepsi niż Lewy w tym meczu.
0
Jakby byl Cancelo i Balde ten mecz całkiem inaczej by wyglądał.
0
Spalony!!!!!
Na pewno.
1
Jak oni tego nie przecieli.
0
Musimy uspokoić tą grę.
0
On go nie złapał on go dotknął tylko.
0
Hahaha
Jaki to faul.
0
Cancelo dawaj na drugą połowę za tego placka.
1
Dobra Denzel dawaj tego Ferrana na 9.
9
Frenkie niezmiennie klasa.
Nasz najlepszy zawodnik już od dawna.
2
Żeby tak dobrze stracić piłkę to trzeba być najlepszym rozgrywającym na świecie.