1

Zdejmijcie go proszę.

0

@Rewolucja123 W Miami.

0

Palec w oko a komentatorzy że ledwo go dotknął.

5

Felixa nie wierzy że istnieje taki piłkarz jak Roberto.

0

@SinMistico No nie bo tam ręki nie było.

0

@MesQueUnClub_87 Bo widzi Roberto przed sobą.

0

Gundo się dzisiaj bawi.

4

Ręka była ale to nie jest karny.
Mała odległość, mocna piłka i całkowity przypadek.

0

Romeu podanie kozak.

4

Rekin by to trafił z zamkniętymi oczami stojąc na rękach.

0

Spalony był ale Lewy się skompromitował.

0

@Faro Tak po wyrazie twarzy.
Widać jak się czuje na boisku,gra bez kompleksów i nie przejmuje się złymi zagraniami.

20

Roberto jest po prostu lepszy niż Cancelo i już go wygryzł ze składu.

A tak na poważnie to Cancelo odbył jeden trening u nas a pewnie przed transferem już nie trenował z City więc ma zaległości.

Całkowicie zrozumiała decyzja Xaviego

0

@Janas11224 Można mieć pretensje o Lewego ale Cancelo dopiero przyszedł i pewnie ma zaległości spore w treningu a nikogo jak Roberto nie ma.

5

Beka z ludzi którzy hejtują Xaviego za wystawianie Yamala.
Jest najlepszym wyborem na skrzydło to gra i koniec kropka.
Zasługuje na to i widać że nie ciąży na nim żadna presja.

0

Miło tu poczytać komentarze po podaniu składu xD
Jedyny zarzut jaki mam to że nie ma Ferrana a jest rozgrywający napastnik.
Trudno przynajmniej mamy jakiegoś jokera na ławce.

2

@Emhyr Taka jest prawda że trenerzy lubią pracować z krótką kadrą.
Problem pojawia się wtedy gdy piłkarze zaczynają wypadać z powodu kontuzji.

2

W sumie niech go zawieszą, przynajmniej Xavi nie będzie na siłę pchał go do składu.

3

@Emhyr W sumie on wykonuje swoją pracę i ktoś go za to rozlicza potem.
Ten piłkarz nie wie ale został uratowany:D

0

@MesQueUnClub96 z Formą Lewego nic nie jest niemożliwe tym bardziej że Roberto grał już prawie wszędzie więc warto go na 9 przetestować.

3

@FcPortoFan1999 Grywalny jest choć na soloQ nie jest jakoś często wybierany.

0

Gladbach tradycyjnie jedzie z Bayernem.
Mogą grać tragicznie w sezonie ale z nimi wygrają xD

0

@FcPortoFan1999 Anglia i mistrzostwo xD

1

Real cienki jest jak siki pająka.
W końcu braknie farta i piłka nie będzie już Anglikowi wpadać pod nogi

1

To była ewidentna obrzydliwa próba wymuszenia karnego i ja się pytam gdzie jest żółta kartka dla Jude?

13

Pytacie czemu Ancelotti jest przeciwny technologii VAR.
Właśnie dlatego.
Jego piłkarze by właśnie dostali karnego za obrzydliwą symulke.

4

Jude już symulka godna Madrytu

3

@VamosRakieta Dziwnie piszesz Ferran

8

@Sulimo Tu się nie zgodzę.
Jak Ansu wchodził do zespołu to był fenomenalny.
Bardzo dobry drybling, dynamika, strzał z dystansu i piłka go szukała w polu karnym gdzie z chłodną głową zaliczał bramki.
Felix jest aktualnie lepszy ale nigdy nie potrafił się tak zachowywać w polu karnym jak Fati w tamtym okresie.
Talenty bardzo podobne.

1

@Gaz Śmieszy mnie to że ludzie twierdzą że tylko w Benfice błyszczał a po transferze przepadł.
Grał w Chelsea która prawie spadła z ligi i w Atletico gdzie miał duży konflikt z trenerem.
To jest ogromny potencjał i grajek na wielkie granie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?