Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdejmijcie go proszę.
0
@Rewolucja123 W Miami.
0
Palec w oko a komentatorzy że ledwo go dotknął.
5
Felixa nie wierzy że istnieje taki piłkarz jak Roberto.
0
@SinMistico No nie bo tam ręki nie było.
0
@MesQueUnClub_87 Bo widzi Roberto przed sobą.
0
Gundo się dzisiaj bawi.
4
Ręka była ale to nie jest karny.
Mała odległość, mocna piłka i całkowity przypadek.
0
Romeu podanie kozak.
4
Rekin by to trafił z zamkniętymi oczami stojąc na rękach.
0
Spalony był ale Lewy się skompromitował.
0
@Faro Tak po wyrazie twarzy.
Widać jak się czuje na boisku,gra bez kompleksów i nie przejmuje się złymi zagraniami.
20
Roberto jest po prostu lepszy niż Cancelo i już go wygryzł ze składu.
A tak na poważnie to Cancelo odbył jeden trening u nas a pewnie przed transferem już nie trenował z City więc ma zaległości.
Całkowicie zrozumiała decyzja Xaviego
0
@Janas11224 Można mieć pretensje o Lewego ale Cancelo dopiero przyszedł i pewnie ma zaległości spore w treningu a nikogo jak Roberto nie ma.
5
Beka z ludzi którzy hejtują Xaviego za wystawianie Yamala.
Jest najlepszym wyborem na skrzydło to gra i koniec kropka.
Zasługuje na to i widać że nie ciąży na nim żadna presja.
0
Miło tu poczytać komentarze po podaniu składu xD
Jedyny zarzut jaki mam to że nie ma Ferrana a jest rozgrywający napastnik.
Trudno przynajmniej mamy jakiegoś jokera na ławce.
2
@Emhyr Taka jest prawda że trenerzy lubią pracować z krótką kadrą.
Problem pojawia się wtedy gdy piłkarze zaczynają wypadać z powodu kontuzji.
2
W sumie niech go zawieszą, przynajmniej Xavi nie będzie na siłę pchał go do składu.
3
@Emhyr W sumie on wykonuje swoją pracę i ktoś go za to rozlicza potem.
Ten piłkarz nie wie ale został uratowany:D
0
@MesQueUnClub96 z Formą Lewego nic nie jest niemożliwe tym bardziej że Roberto grał już prawie wszędzie więc warto go na 9 przetestować.
3
@FcPortoFan1999 Grywalny jest choć na soloQ nie jest jakoś często wybierany.
0
Gladbach tradycyjnie jedzie z Bayernem.
Mogą grać tragicznie w sezonie ale z nimi wygrają xD
0
@FcPortoFan1999 Anglia i mistrzostwo xD
1
Real cienki jest jak siki pająka.
W końcu braknie farta i piłka nie będzie już Anglikowi wpadać pod nogi
1
To była ewidentna obrzydliwa próba wymuszenia karnego i ja się pytam gdzie jest żółta kartka dla Jude?
13
Pytacie czemu Ancelotti jest przeciwny technologii VAR.
Właśnie dlatego.
Jego piłkarze by właśnie dostali karnego za obrzydliwą symulke.
4
Jude już symulka godna Madrytu
3
@VamosRakieta Dziwnie piszesz Ferran
8
@Sulimo Tu się nie zgodzę.
Jak Ansu wchodził do zespołu to był fenomenalny.
Bardzo dobry drybling, dynamika, strzał z dystansu i piłka go szukała w polu karnym gdzie z chłodną głową zaliczał bramki.
Felix jest aktualnie lepszy ale nigdy nie potrafił się tak zachowywać w polu karnym jak Fati w tamtym okresie.
Talenty bardzo podobne.
1
@Gaz Śmieszy mnie to że ludzie twierdzą że tylko w Benfice błyszczał a po transferze przepadł.
Grał w Chelsea która prawie spadła z ligi i w Atletico gdzie miał duży konflikt z trenerem.
To jest ogromny potencjał i grajek na wielkie granie.