Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nieszczęście w szczęściu
1
Ale fart.
Prawdziwy bilard.
1
Ale Albańscy kibice są mili.
Puścili race żeby polscy kibice nie musieli patrzeć na tą parodię.
0
@FcPortoFan1999 Uważam że to wypadek przy pracy i Fnatic dostało znacznie lepsze picki.
Strasznie mi się ta sivir nie podobała i Yone który w walkach drużynowych jest znacznie gorszy niż Azir.
Ale to jest G2 oni lubią kombinować i tu przesadzili.
1
@arsenallondyn0 Słyszałem że Depp ma zagrać filmie więc Sparrow się pojawi.
Ciekawe w jakim kierunku to pójdzie.
2
Fnatic nie ma żadnych szans.
Przy standardowym drafcie G2 jest po prostu lepsze o dwie klasy,Fnatic nic nie przygotowało na ten finał i będzie szybkie 3:0
@hayek @FcPortoFan1999
1
G2 po prostu nie gra po Europejsku.
Narzucają azjatyckie tempo a Fnatic sobie z tym kompletnie nie radzi.
1
@Kessie Grunt to dobre wybory życiowe.
Dzięki temu jest tam gdzie jest czyli na najwyższym poziomie sportowym.
2
No dobra to już jest koniec tej mapy.
Fnatic musi czymś zaskoczyć by mieć jakiekolwiek szanse na kolejnej mapie.
0
@BordowyPtak Zróbcie dwa lustra.
2
Legenda albańskiego futbolu Altin Rraklli:
"Albania ma szczęście, że Lewandowski wciąż gra dla Polski. Jest najsłabszym graczem polskiej reprezentacji w tych eliminacjach, zawodzi w Barcelonie, ale wciąż jest powoływany do kadry, bo nazywa się Lewandowski"
No ma rację, powołanie za nazwisko.
Jakby nazywał się Milik albo Świderski to nie było by go w kadrze z taką grą.
1
@Luciano99 Żal mi takich porządnych i uczciwych przedsiębiorców jak ty.
Tacy jak ty są filarami naszej gospodarki a rząd próbuje was zrównać z ziemią.
4
@Joe_Barbaro Niemożliwe że w niebie by istniała tak grająca reprezentacja jak Polska.
8
@Jonyx Tylko że Messi nawet jak był pod formą to nigdy nie schodził z poziomu nieosiągalnego dla innych naszych zawodników.
Natomiast Lewy notorycznie nie potrafi przyjąć piłki i kopie się po czole aktualnie.
W Barcelonie to chyba najgorszy gracz z podstawowej 11 a w reprezentacji nawet strzelając dwie bramki nie można powiedzieć że to był udany występ Polaka.
Jednym słowem porównanie z dupy.
0
Dobrze że w styczniu przyjdzie.
Profil 9 idealny dla Barcelony oby Xavi tylko nie był zapatrzony w Lewego który gra tragicznie.
14
@barcanawieki Policja jest od przestrzegania prawa i to zrobili.
To prawo jest chore i powinno zostać zmienione
1
@Deviler Nie o to mi chodzi.
To mogło się dziać i jest to normalne.
Chodzi mi o publiczne narzekanie podczas wywiadów.
1
@MesQueUnClub_87 Nie,nie miał prawa tego robić.
To jest piłkarz a nie trener i okazał brak szacunku dla swoich kolegów i przy okazji podkreślił jaki to on jest wielki.
Oczywiście mógł powiedzieć że kadra jest słaba i potrzeba wzmocnień ale nie publicznie tylko w cztery oczy z zarządem.
0
@Deviler Myślę że znajdą się tacy piłkarze ale większość go lubi.
Można go nie lubić za jego charakterek, wieczne pretensje do kolegów,machanie łapami, gdy sam nie prezentuje dobrego poziomu. Jak krytykuje gre kadry to mówi to w sposób jakby go to nie dotyczyło.
Najbardziej Lewy mnie wkurzył jak publicznie płakał i krytykował swoich kolegów z Bayernu domagając się transferów, a kim on jest żeby takie rzeczy robić.
1
@Nazio_87 Nie wiem co masz na myśli jeśli chodzi o sprawy kobiet ale brak Religi w szkole to błahostka i jest nieznacząca a co do Unii to tego boję się najbardziej,KO jest niestety bardzo pro unijna i będą się chcieli jeszcze bardziej integrować z nią co uważam za destrukcyjne i bardzo niebezpieczne pod różnymi względami dla naszego państwa i obywateli.
0
@Nazio_87 Dobrze że można im zaufać, poprzednie 8 lat rządów to potwierdziło że spełniają swój program.
0
@bartoszplucinski Moim zdaniem Enrique zrobił aż nadto w reprezentacji.
Materiał kadrowy naprawdę mizerny w porównaniu do poprzednich lat.
Dobrze że Barcelona daje im nowych grajków, Pedri,Balde,Gavi,Yamal to ich przyszłość i za kilka lat mogą powrócić na szczyt.
0
@maroon @krol211
Dlatego napisałem że weryfikacja przyjdzie w następnym klubie, choć Jak to będzie klub z topu typu Bayern czy PSG nie widzę jego sukcesu.
0
@FcPortoFan1999 Myślę że G2 się po nich przejedzie i to mocno.
Oglądałem dopiero od trzeciej mapy i naprawdę słabo wyglądali ale Lions nie wytrzymało chyba ciśnienia i zaczęli popełniać poważne błędy.
2
Większość ogłosiła Flicka topowym trenerem po tryplecie a taka jest prawda że zdobył to co zawsze Bayern zdobywa na krajowym podwórku ale dołożył do tego LM która była najdziwniejsza chyba w historii.
Tak jak wtedy pisałem nie ma co umieszczać go w elicie bo jeden sezon to zdecydowanie za mało.
Póki co to jest kompromitacja w reprezentacji.
Myślę że wyleci bardzo szybko i weryfikacja przyjdzie dopiero w następnym klubie, zobaczymy co wtedy pokaże.
1
Trymbi zrobił tą gierkę Fnatic.
1
Zarzucił ktoś linkiem do gola Yamala?
0
@Danny Gaucho Bardzo ciężko będzie pobić ten rekord ale jest to możliwe, zależy ile lat jeszcze pogra.
1
Lewy sam rozpala ogień, gra fatalnie,nie umie przyjąć piłki, marnuje sytuację przez co całej drużynie jest trudniej i gra zespołowa z nim wygląda gorzej(oczywiście nie tylko przez niego)
A potem bohatersko gasi ten ogień.
0
@BorzyKrzys Okej to pozwalajmy każdemu wbiegać na murawę bo przecież to niemożliwe by miał gnata.
Tu nie chodzi o to tylko o zasady.