Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gavi kolejny genialny odbiór.
Świetny jego mecz
4
I takiego napastnika bym chciał na 9 u nas.
Właśnie z takim przyjęciem i wykończeniem.
Oczywiście nie Felixa bo to nie jest 9
2
Felix!!!!!!!!!!!!
Tak jest!
Brawo
1
Cancelo poszedł jak Roberto w klasyku.
0
@against_modern_football Gavi może i powinnien zejść ale Lewy powinnien to kończyć sam
0
Gavi kasuje jak profesor Dzisiaj.
1
@fart Lewego to trzyma po kadrze już od roku.
0
@Firestone Ale 500% z zera to nadal zero.
5
Haha Lewy ma jeszcze pretensje xD
2
Cancelo zapomniał że to nie jest City i strzela z dystansu.
0
Gavi świetnie.
Lewy beznadziejnie.
0
Pewnie oglądacie Barcelonę albo finał siatkówki.
Ja tam oglądam Harrego Pottera.
Nawet mi was nie żal
2
Lewy już strata xD
0
Nawet podczas chodzenia Ferrana widać jego większą pewność siebie:D
0
Ferran dziś haatrick
Felix gol i asysta
Róbcie screeny
0
@Vampir707 Nie,nie będę czytał bo odklejency są w każdej partii, też w konfederacji bo nie da się tego kontrolować. Jednak z tą połową to przesadziłeś
Dla mnie najważniejsi są liderzy i program partii
Wszystkie partie mają wady,dla mnie konfa ma najmniej dlatego mają mój głos.
0
@Joe_Pesci Ja tam wole Barcelońską magię:D
0
@Cotutajsiedzieje Lewy ma największe xG i najwięcej oddanych strzałów w lidze.
Nie ma żadnych argumentów do jego obrony.
Gra koszmarnie.
1
@Vampir707 Co za brednie xD
Kto chce jeść psa? Kto mówił że szczepionka zabija?
Jako jedyni chcieli rozsądnej polityki w czasie wirusa i z perspektywy czasu jeszcze bardziej trzeba przyznać im rację.
Chcieć usunąć ZUS a móc to dwie różne rzeczy, też bym chciał bo to niewydolny system który w końcu sam jebnie i wtedy dopiero będą problemy natomiast tego nie da się zrobić od razu co Mentzen przyznaje.
Wymyślasz jakieś bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
0
@Gaz Fati dopiero 20 minut zagrał...
0
@Encore To powinnien być gol ale Onana zachował się kapitalnie.
Fajnie że Ansu dochodzi do takich sytuacji ale musi lepiej to kończyć.
1
@macio_944 Jeśli konfa to mem to jak tu nazwać pozostałe partie?
Rzuć jakąś propozycję bo ja nie mam pomysłu.
0
@Vampir707 Ile razy można pytać o jedno i to samo?
Jak widać można gdy nie ma się o co przyczepić.
Wystarczy że Petru by oglądnął cały wykład Mentzena gdzie była ta słynna piątka i by się dowiedział.
0
@Encore Mimo że go nie trawie to tak.
Sam umie pociągnąć zespół i ma niesamowite umiejętności techniczne.
0
@kanver_ Coś więcej czyli co ?
1
@koksik2700 Wyżej stawiam takich zawodników jak KDB,Salah, Neymar, Mbappe itp.
1
Mówienie o zawodnikach typu Haaland czy Lewy że są najlepsi na świecie zawsze mnie śmieszy.
Zawodnicy ograniczeni,na ich sukces pracuje cały zespół,jak strzelają dużo to i też bardzo dużo marnują sytuacji.
Ich jedynym atutem jest wykończenie i gdy tego brakuje nie można o nich dobrego słowa powiedzieć.
Najlepszym typowym dziewiątką daleko do bycia najlepszymi graczami świata.
0
Fati na ławce w meczu z MU.
Nie dziwi mnie to oby wszedł w drugiej połowie i się dobrze zaprezentował.
2
@arasz1819 To że PIS odbiera nam wolność to nie znaczy że UE tego nie robi.
0
@Borneo A on to obiecuje?
Aktualnie nie bo jest wiele problemów właśnie takich jak finansowanie tego.
Powtórzę jeszcze raz oni tego w programie nie mają więc po co mają tłumaczyć się z tego?