2

Gavi kolejny genialny odbiór.
Świetny jego mecz

4

I takiego napastnika bym chciał na 9 u nas.
Właśnie z takim przyjęciem i wykończeniem.
Oczywiście nie Felixa bo to nie jest 9

2

Felix!!!!!!!!!!!!
Tak jest!
Brawo

1

Cancelo poszedł jak Roberto w klasyku.

0

@against_modern_football Gavi może i powinnien zejść ale Lewy powinnien to kończyć sam

0

Gavi kasuje jak profesor Dzisiaj.

1

@fart Lewego to trzyma po kadrze już od roku.

0

@Firestone Ale 500% z zera to nadal zero.

5

Haha Lewy ma jeszcze pretensje xD

2

Cancelo zapomniał że to nie jest City i strzela z dystansu.

0

Gavi świetnie.
Lewy beznadziejnie.

0

Pewnie oglądacie Barcelonę albo finał siatkówki.
Ja tam oglądam Harrego Pottera.
Nawet mi was nie żal

2

Lewy już strata xD

0

Nawet podczas chodzenia Ferrana widać jego większą pewność siebie:D

0

Ferran dziś haatrick
Felix gol i asysta
Róbcie screeny

0

@Vampir707 Nie,nie będę czytał bo odklejency są w każdej partii, też w konfederacji bo nie da się tego kontrolować. Jednak z tą połową to przesadziłeś
Dla mnie najważniejsi są liderzy i program partii
Wszystkie partie mają wady,dla mnie konfa ma najmniej dlatego mają mój głos.

0

@Joe_Pesci Ja tam wole Barcelońską magię:D

0

@Cotutajsiedzieje Lewy ma największe xG i najwięcej oddanych strzałów w lidze.
Nie ma żadnych argumentów do jego obrony.
Gra koszmarnie.

1

@Vampir707 Co za brednie xD
Kto chce jeść psa? Kto mówił że szczepionka zabija?
Jako jedyni chcieli rozsądnej polityki w czasie wirusa i z perspektywy czasu jeszcze bardziej trzeba przyznać im rację.
Chcieć usunąć ZUS a móc to dwie różne rzeczy, też bym chciał bo to niewydolny system który w końcu sam jebnie i wtedy dopiero będą problemy natomiast tego nie da się zrobić od razu co Mentzen przyznaje.
Wymyślasz jakieś bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

0

@Gaz Fati dopiero 20 minut zagrał...

0

@Encore To powinnien być gol ale Onana zachował się kapitalnie.
Fajnie że Ansu dochodzi do takich sytuacji ale musi lepiej to kończyć.

1

@macio_944 Jeśli konfa to mem to jak tu nazwać pozostałe partie?
Rzuć jakąś propozycję bo ja nie mam pomysłu.

0

@Vampir707 Ile razy można pytać o jedno i to samo?
Jak widać można gdy nie ma się o co przyczepić.
Wystarczy że Petru by oglądnął cały wykład Mentzena gdzie była ta słynna piątka i by się dowiedział.

0

@Encore Mimo że go nie trawie to tak.
Sam umie pociągnąć zespół i ma niesamowite umiejętności techniczne.

0

@kanver_ Coś więcej czyli co ?

1

@koksik2700 Wyżej stawiam takich zawodników jak KDB,Salah, Neymar, Mbappe itp.

1

Mówienie o zawodnikach typu Haaland czy Lewy że są najlepsi na świecie zawsze mnie śmieszy.
Zawodnicy ograniczeni,na ich sukces pracuje cały zespół,jak strzelają dużo to i też bardzo dużo marnują sytuacji.
Ich jedynym atutem jest wykończenie i gdy tego brakuje nie można o nich dobrego słowa powiedzieć.
Najlepszym typowym dziewiątką daleko do bycia najlepszymi graczami świata.

0

Fati na ławce w meczu z MU.
Nie dziwi mnie to oby wszedł w drugiej połowie i się dobrze zaprezentował.

2

@arasz1819 To że PIS odbiera nam wolność to nie znaczy że UE tego nie robi.

0

@Borneo A on to obiecuje?
Aktualnie nie bo jest wiele problemów właśnie takich jak finansowanie tego.
Powtórzę jeszcze raz oni tego w programie nie mają więc po co mają tłumaczyć się z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?