Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie ma obronionych karnych są tylko źle strzelone...
0
Monaco nie trafiło dwóch karnych...
Zgadnijcie kto ma na kuponie Over 1.5 Monaco xD
Wszystko na razie pięknie wchodzi tylko tego brakuje.
3
@kamyk_23 Boli xD
Tak chodzę z bólem przez cały rok bo nie myślę o niczym innymi tylko o nich.
Jak widać ciebie boli bo nic innego nie robisz tylko atakujesz Konfe i PiS a twoja nieskazitelna KO robi to samo co PiS i głosują ręka w rękę.
11
@draxidox Dobrze że nie wiem kto to jest.
1
@Sulimo Twoja teza kłóci się z moim kuponem.
1
@tristan87 To już chyba kiedyś powiedział.
34
@Kamiloza91 składam kondolencje.
Zaczyna się na koszulce Ronaldo a kończy się na homoseksualizmie
1
Tak patrzę na nasz skład to obronę licząc z bramkarzem mamy najlepszą na świecie.
Do tego w pomocy FDJ, Gundo,Gavi,Pedri Romeu, kto może mieć lepszą pomoc?
Chyba City jedynie może się równać z nami.
W ataku to wygląda gorzej ale nie źle.
Jeśli Felix utrzyma formę to mamy zawodnika klasy światowej, dobrego napastnika i trzech skrzydłowych którzy o dziwo są w formie.
Skład topowy i Xavi już nie będzie miał wymówek chyba że przyjdzie ogromna fala kontuzji.
0
@cules100pro Jak nie trafimy wcześniej na City to powinniśmy do tego aspirować
11
@DonMatteo901 Ale to trzeba cały film obejrzeć i ocenić xD
2
@ranger3120 Problem by nie znikł bo pedofile są w każdej grupie społecznej ale by na pewno troszkę był mniejszy.
2
@GeneralXavi I to z takimi ogórkami.
15
Jakbyśmy go nawet nie wykupili to przecież prawie za darmo Felix może nam dać ogromną jakość przez cały sezon.
Po drugie jeśli Felix się uprze na przejście do Barcelony to Atletico ma dwie opcje albo posadzić go na ławce i płacić mu ogromną pensje do końca kontraktu albo sprzedać go do nas za przystępne pieniądze dla obu stron.
0
@SuperPatsonFCB Głównie mi chodziło o styl bo że nie zrobi takich wyników jak Wuja to jestem przekonany.
0
Nie jestem przekonany że Probierz przeprowadzi rewolucję kadrową.
Intuicja mówi mi że chłop będzie gorszy niż Brzęczek.
8
Jak Konfederacja mówiła żeby nie wchodzić w dupe Ukrainie i dbać o własne interesy to nazywali ich ruskimi onucami.
Piękna ta "przyjaźń" Polsko-Ukrainska.
0
@matirix20 Póki co to jest kot w worku i nie wiemy czy odpali.
Alvarez już sprawdzony w najlepszej reprezentacji i klubie na świecie.
9
@macio_944 Najlepszy w kadrze to jest MATS na równi z FDJ.
3
Dobry kawalarz z tego Xaviego.
Każdy kibic Barcy czeka na LE a ten droczy się z nami i wygrywa pierwszy mecz w LM.
1
@lucas/catalan Chelsea i może by pasowała pod względem stylu ale wtedy byli w tragicznej formie i bardzo blisko spadku a i tak Felix miał tam niezłe momenty.
0
Balde ma jeden problem, ostatnie podanie.
A tak to gra bardzo dobrze a przede wszystkim dobrze broni.
Jest młody i jestem przekonany że będzie błyszczał u nas przez przez długie lata.
5
@Sulimo Ja bym wolał w Barcelonie Alvareza bardziej niż Norwega.
Idealny skrojony pod nas napastnika.
1
Co?
Przecież jedyne groźne strzały na bramkę MATSA padły po spalonym a tak to nic się nie działo.
0
W dwóch ostatnich meczach strzelismy 1/7 bramek z poprzedniej kampanii La Liga.
20
Z Betisem mieliśmy dużo miejsca.
Tu Antwerpia bardzo dobrze była zorganizowana ale my graliśmy szybko i na jeden kontakt.
Laboga już nie będzie mógł powiedzieć że Barcelona grała na beznadziejnego Bellerina.
8
Byliśmy przerażeni że nie mamy skrzydłowych.
A tu Ferran i Raphinhia dają ogromną jakość.
O Felixie nie ma co mówić bo to absolutny TOP a z Yamala będzie wielki piłkarz.
0
Jedziemy dalej!
Kto następny do wyjebania?
0
Roberto bawi się w Krychowiaka
0
spalony ale Marek musiał się popisać znowu
0
Następna wpadnie Ferranowi.