Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
@bartekvisca Czyli co robi? xD
9
Poszedłem wczoraj wcześniej spać i taki widok z rana mnie przywitał.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjcwNDA1NjQwMjrUht2gSmFfKIrIj1k%3D
1
@Firestone Michel
Xavi
Valverde
Jedyna prawidłowa kolejność.
4
@ranger3120 Jakie kur... dzień dobry.
1
@Tomek54321 Zrobili to specjalnie by utrudnić nam grę...
0
Tak oglądam tą powtórkę z faulem na Lewym to jest EWIDENTNE czerwo.
To jest czysty bandytyzm atak na łydkę korkami i dodatkowo dociśnięcie z pełną premedytacją.
Ogromny błąd sędziego.
Lewandowski miał ogromnego farta że nie skończył z kontuzją.
0
Najgorsi w tym meczu
Mats
Inigo
Felix
Romeu
2
@Firestone za Koemana Problemem była gra a tu w tym meczu były błędy indywidualne a i tak strzelismy 2 bramki, za późnego Koemana byłoby 2-3 do zera dla Mallorci.
Porównanie z dupy.
3
Lewandowskiemu szło dzisiaj dobrze tylko wtedy gdy nie dotykał piłki.
Bardzo słaba zmiana.
Jedynie Yamal ożywił naszą grę z ławki.
0
@Chaoss Muśnięcie to spowodowało że mogą Yamalowi została i się wywalił.
Zawodnik Mallorci nie dotknął piłki a spowodował upadek.
1
Przecież kontakt był i przez to Yamalowi została noga co było powodem wywrotki.
Karny ewidentny.
1
@takisobiektos Ty ślepy jesteś?
Kontakt ewidentny.
0
Kontakt musiał być bo Yamal chcąc symulować by się tak nie przewrócił.
0
Lewy co za strata...
2
Felix poza dwoma strzałami to strata za stratą dziś.
0
@takisobiektos To była setka?? xD
Z takiego kąta? I z takim naciskiem obrońcy?
0
Czy Ferran miał jakąś setkę że tak wszyscy jadą po nim? No nie miał.
Miał sytuację gdzie bramkarz szybko skrócił kąt i obrońca naciskał.
Po za tym nic konkretnego nie popsuł a do tego powinnien mieć asystę.
Mam wrażenie że niektórzy oczekują od niego hattricka w każdym meczu.
Lewy notorycznie marnuje setki by zdobyć ale wtedy to już jest okej.
4
Niektórzy myśleli że Ferran będzie strzelać po dwa gole w każdym meczu mając pół sytuacji.
W tym meczu miał jedną okazję ale nie jakąś bardzo dobrą do tego zagrał świetną piłkę do Raphinhii.
Średni mecz Ferrana póki co.
11
Moim zdaniem Inigo jest do zmiany.
Dużo niedokładnych podań i kryje często na alibi przy stałych fragmentach gry.
1
@FCB24 Przecież w poprzednich meczach grał genialnie.
0
@MesQueUnClub96 Co? xDD
Po za tym,on nie biegł prosto tylko po skosie wbiegł przed obrońcę co wymagało bardzo dobrej kontroli piłki z czym Lewy też ma problemy.
1
Mallorca już spuchła.
0
Genialne zagranie Ferrana.
Koszmarne pudło Raphi.
Lewy by tego też nie strzelił bo jest o wiele wolniejszy i by nie wyszedł przed obrońców.
0
@partymaker przyjęcie było dobre.
0
Ferran nie miał z czego uderzyć
12
Klasycznie, Mallorca fauluje a Barca zbiera kartki.
27
Xavi nadal lepszy niż Roberto.
0
@DonAndresFCB nie mają
6
@cules100pro Myślę że dwa razy nic się nie zdarza i sędzia tym razem dołoży wszelkich starań by nie przegrali.
2
@Mario96w Może nie za darmo ale o wiele większa moc ssąca :D