Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy świetne wykończenie i dobra gra
Natomiast potwierdzają się moje słowa że takie 9 spijają śmietankę.
O Felixie może ktoś wspomni że wykonał dobrą robotę przy bramce i wystawił patelnię Lewemu.
Jednak o FDJ nikt się nie dowie a on zrobił tą bramkę w największej części.
Większość chwały dostanie Robert a zrobił moim zdaniem najmniej.
1
Xavi>Guardiola
Factos.
0
Na ten moment wchodzą wszystkie mecze na kuponie.
Tak naprawdę boję się o zwycięstwo Atletico i o Dortmund z podpórką.
0
Dobra decyzja Balde, słabe wykonanie.
Kolejna świetna akcja.
0
Na drugą połowę Ferran by ich dobić i bym z chęcią zobaczył Fermina.
0
MATS jest jeszcze na tej bramce czy zszedł ze spokojem na przerwę???
94
Pan Piłkarz Frenkie De Jong niezmiennie najlepszym zawodnikiem z pola Barcelony od tamtego sezonu.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
0
Kurwa ja nie wierzę że tak gramy.
0
Xavi co najmniej do lutego.
1
Frenkie piła marzenie.
Nagle z dupy zaczęliśmy posyłać takie piły.
Bardzo tego brakowało.
1
Cancelo co za piła.
Ostatnią taką widziałem u nas za czasów Leo
0
Simeone płakał jak sprzedawał.
0
Lecimy po tryplet!!!
3
Piękna akcja.
Piękny Felix
6
Simeone płacze jak widzi Felixa pracującego
0
@_barti Po pierwsze jest obrzydliwy
Po drugie jest odklejony czyli oderwany od rzeczywistości.
Jak widać nie wiesz też co oznacza słowo "odklejony"
Po trzecie moim zdaniem godzi to też w wizerunek tych panów.
0
@_barti zabawny jesteś mówiąc o odklejeniu mając taki avatar.
Edit: Po za tym zapoznaj się ze znaczeniem słowa dobytek.
Ja bym uznawał majątek, rodzinę za swój dobytek życiowy.
0
@Maker0 Tylko żeby napastnik pokoju Haalanda żeby strzelił gola, ktoś najpierw musi za niego wykonać, drybling, podanie i sto innych rzeczy by Norweg dostał tą sytuację, okazje rzadko się biorą z dupy.
Tylko potwierdziłeś moją opinię że on spija śmietankę bo jak widać nie widzisz co następuje wcześniej przed zdobyciem bramki i cała chwała spada na niego.
0
@Ptasior Brighton lubie i ich styl ale przeciwko takiej drużynie z takim pressingiem która stoi jak widły w gnoju to i Raków by mógł zagrać.
Nic wyjątkowego
1
Gówno gazeta napisała o Roberto a tu już wielkie poruszenie xD
0
@Recha_0684 @Dosq Umiecie czytać ze zrozumieniem?
0
Zawodnik który by grał jak Cancelo z Betisem przez większość sezonu to dla mnie powinnien być główny kandydat do ZP.
Tacy magicy z boiskową fantazją i z takim wyszkoleniem technicznym powinni być brani w pierwszej kolejności do tej nagrody a nie jakiś Haaland który jest genialnym napastnikiem ale też głównie to on spija śmietankę bo jest ostatnią instancją wysiłków całej drużyny w ofensywie.
15
@kuz Nie wierzę w to co czytam.
Teraz może i to dziecko faktycznie nie rozumie ale za chwilę zrozumie i będzie myślało że to normalne. Spaczony pogląd na życie do końca życia to dla ciebie nie jest krzywda?
0
@Mow_mi_Douglas Laporta ma wiele wad ale ekipę to nam piękną zmontował w bardzo trudnej sytuacji finansowej.
1
@Cukson Jak będę miał ochotę to tak.
Jednakże wątpię w to bym tak czynił.
8
No nic, Barcelona będzie chyba musiała osobiście zwalić Madryt z lidera. Będzie jeszcze lepiej to smakowało.
Jednak nie można zapominać o tragicznym sędziowaniu w meczu z Getafe gdzie straciliśmy jedyne punkty.
2
@Barca1922 A można spytać w kogo?
4
Szkoda Empoli, wynik na styku i ewidentnie 6 bramka podcięła im skrzydła.
2
Roma 7:0 xD
Ładnie lecą z Empoli.
0
@SuperPatsonFCB To była osobna drabinka dla juniorów i tam tego przestrzegano.
Pierwsza drużyna to całkiem inny temat.