Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 Lalke się spoko czytało pamiętam.
1
@Cule1234 Lewandowski nie pierwszy raz wpieprza się tam gdzie nie powinien.
W Bayernie było to samo, publiczne krytykowanie kolegów i zarządu za brak transferów.
Jest naszym aktualnie najgorszym zawodnikiem podstawowej 11 a ma czelność krytykować innych.
Xavi miej jaja i niech ta gwiazdeczka grzeje ławe.
1
@kynio302 Upchnąć go gdzieś jak najszybciej i odzyskać chociaż część pieniędzy.
1
@VamosRakieta Z Bayernem też nas sędzia wydymał
15
Barcelona jak Polska też ma grupę z której nie da się nie wyjść :) i obie drużyny łączy jeden piłkarz :D
4
@DonMatteo901 Spoko, faceci powinni uderzać z wyprzedzeniem i oskarżać pierwsi laskę o gwałt i one powinny udowodnić że nie doszło do gwałtu.
Chyba że ta pomylona baba chce żeby to działało tylko w stosunku do kobiet
A tak na poważnie to nie wiem kto na nich głosuje, dobrze się nie mają szans na realny wpływ na dzialanie naszego państwa.
5
@Waniliowy Nie słucham jej ale wydaje się bardzo autentyczna i naturalna. Nie jest to typowy plastik jak większość artystek młodego pokolenia.
2
Słowacja trzy bramki w 6 minut.
Niby to tylko Liechtenstein ale i tak robi wrażenie.
4
@macio_944 Ale Gothica to ty szanuj.
0
@urbipl taktyk.
0
@PatrykBarca Nie przesadzaj, wygrywaliśmy z Ukrainą, Słowenią, Finlandią, Austrią, Bośnią, Macedonią czy Izraelem czyli z reprezentacjami lepszymi lub podobnymi co Albania.
3
Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną...
0
@vangoor Nie chciałem by bukmacherzy upadli.
Kto by wtedy sponsorował fcBarcacom?
0
@PatrykBarca A z kim graliśmy?
Przegrywaliśmy z Włochami, Holandią czy Portugalią, mieliśmy z nimi wygrać?
A z pozostałymi zbieraliśmy cały czas pkt.
2
W sumie nasz najlepszy trener który stylem nie porywał lekko mówiąc ale punktował regularnie został zwolniony przez Roberta Lewandowskiego.
5
Pieniądze leżą na ziemi wystarczy się schylić.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=365323057502150079&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
0
Jak dobrze że Lewy jednak nie powąchał opaski w Barcelonie.
To ja już wolę Roberto,on by przynajmniej wyszedł
2
@Luciano99 Złoto
3
PAN Kapitan, osobowość roku, największy charakter w Polsce udzielił już głosu czy uciekł z podkulonym ogonem?
3
Lewy spijał śmietankę w Bayernie i taka jest prawda.
Był wtedy w idealnym miejscu dla siebie gdzie tuszował swoje umiejętności.
On miał tylko tam kończyć akcję najczęściej z pierwszej piłki gdzie nawet przyjmować piłki nie musiał.
Egzekutor wybitny każdy inny element słaby albo bardzo słaby
0
@krol211 Nawałka to był przehajpowany.
A Santos to typowy beton.
0
Papszun po meczu:
"Ten mecz mógł pójść w obie strony"
Co on pierd....
7
Ciekawa jaką figurę taneczną w tej chwili wykonuje Anka z Alvaro.
0
Dziękuję Polsko za kupon!!!!
1x Kazachstan
Win Mołdawii
Over 1.5 Holandii
Win Albanii
Wkład 15zl. Wygrana 359zł
Łatwy piniądz
5
Hahahahaha
Pamiętam tych wszystkich ekspertów jak się cieszyli z tej grupy.
Z niej się nie da nie wyjść mówili xD
Polacy wszystko potrafią.
4
Trener beton
Piłkarze beton
PZPN beton
Szkolenie w Polsce beton
To i wyniki są jakie są.
1
Lewy kiedy nie ma wystawionej patelni zestawy to jest bardzo słaby.
Widać że szkolony w Polsce, strasznie surowy technicznie.
Polska reprezentacja czy Barcelona nie może mu zapewnić tego co Bayern i pojawia się problem, plus do tego spadek formy i już jest po nim.
2
@Szmulek :D
Oby Xavi przejrzał na oczy i posadził go na ławce.
3
Ciekawe czy prosiliśmy żeby więcej nam nie strzelali.
3
Kowal:" Ile można mówić na temat gówna"
xD