1

@PIWOSZ89 Lalke się spoko czytało pamiętam.

1

@Cule1234 Lewandowski nie pierwszy raz wpieprza się tam gdzie nie powinien.
W Bayernie było to samo, publiczne krytykowanie kolegów i zarządu za brak transferów.
Jest naszym aktualnie najgorszym zawodnikiem podstawowej 11 a ma czelność krytykować innych.
Xavi miej jaja i niech ta gwiazdeczka grzeje ławe.

1

@kynio302 Upchnąć go gdzieś jak najszybciej i odzyskać chociaż część pieniędzy.

1

@VamosRakieta Z Bayernem też nas sędzia wydymał

15

Barcelona jak Polska też ma grupę z której nie da się nie wyjść :) i obie drużyny łączy jeden piłkarz :D

4

@DonMatteo901 Spoko, faceci powinni uderzać z wyprzedzeniem i oskarżać pierwsi laskę o gwałt i one powinny udowodnić że nie doszło do gwałtu.
Chyba że ta pomylona baba chce żeby to działało tylko w stosunku do kobiet

A tak na poważnie to nie wiem kto na nich głosuje, dobrze się nie mają szans na realny wpływ na dzialanie naszego państwa.

5

@Waniliowy Nie słucham jej ale wydaje się bardzo autentyczna i naturalna. Nie jest to typowy plastik jak większość artystek młodego pokolenia.

2

Słowacja trzy bramki w 6 minut.
Niby to tylko Liechtenstein ale i tak robi wrażenie.

4

@macio_944 Ale Gothica to ty szanuj.

0

@urbipl taktyk.

0

@PatrykBarca Nie przesadzaj, wygrywaliśmy z Ukrainą, Słowenią, Finlandią, Austrią, Bośnią, Macedonią czy Izraelem czyli z reprezentacjami lepszymi lub podobnymi co Albania.

3

Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną...


0

@vangoor Nie chciałem by bukmacherzy upadli.
Kto by wtedy sponsorował fcBarcacom?

0

@PatrykBarca A z kim graliśmy?
Przegrywaliśmy z Włochami, Holandią czy Portugalią, mieliśmy z nimi wygrać?
A z pozostałymi zbieraliśmy cały czas pkt.

2

W sumie nasz najlepszy trener który stylem nie porywał lekko mówiąc ale punktował regularnie został zwolniony przez Roberta Lewandowskiego.

5

0

Jak dobrze że Lewy jednak nie powąchał opaski w Barcelonie.
To ja już wolę Roberto,on by przynajmniej wyszedł

2

@Luciano99 Złoto

3

PAN Kapitan, osobowość roku, największy charakter w Polsce udzielił już głosu czy uciekł z podkulonym ogonem?

3

Lewy spijał śmietankę w Bayernie i taka jest prawda.
Był wtedy w idealnym miejscu dla siebie gdzie tuszował swoje umiejętności.
On miał tylko tam kończyć akcję najczęściej z pierwszej piłki gdzie nawet przyjmować piłki nie musiał.
Egzekutor wybitny każdy inny element słaby albo bardzo słaby

0

@krol211 Nawałka to był przehajpowany.
A Santos to typowy beton.

0

Papszun po meczu:
"Ten mecz mógł pójść w obie strony"
Co on pierd....

7

Ciekawa jaką figurę taneczną w tej chwili wykonuje Anka z Alvaro.

0

Dziękuję Polsko za kupon!!!!
1x Kazachstan
Win Mołdawii
Over 1.5 Holandii
Win Albanii
Wkład 15zl. Wygrana 359zł

Łatwy piniądz

5

Hahahahaha
Pamiętam tych wszystkich ekspertów jak się cieszyli z tej grupy.
Z niej się nie da nie wyjść mówili xD
Polacy wszystko potrafią.

4

Trener beton
Piłkarze beton
PZPN beton
Szkolenie w Polsce beton
To i wyniki są jakie są.

1

Lewy kiedy nie ma wystawionej patelni zestawy to jest bardzo słaby.
Widać że szkolony w Polsce, strasznie surowy technicznie.
Polska reprezentacja czy Barcelona nie może mu zapewnić tego co Bayern i pojawia się problem, plus do tego spadek formy i już jest po nim.

2

@Szmulek :D
Oby Xavi przejrzał na oczy i posadził go na ławce.

3

Ciekawe czy prosiliśmy żeby więcej nam nie strzelali.

3

Kowal:" Ile można mówić na temat gówna"
xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?