Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale bym taką Barcelonę Xaviego po oglądał.
5
Kędziora się wystraszył chłopa z Wysp Owczych i wybił na aut xD
5
Krychowiak arabska fantazja.
4
Tak słabej gry naszej reprezentacji nie widziałem od poprzedniego meczu :D
3
@misterio Nie napisał że płacimy Ukraińcom tylko "NA" Ukraińca.
Tak jak w 500+ jest "NA" dziecko a płacimy rodzicom.
Polecam czytać ze zrozumieniem.
4
@FutbolFan Ja bym się dalej kłócił o polityke na La Rambli :D
4
@macio_944 A co to za argumentacja?
Tu czas nie ma znaczenia, było to kilkanaście lat temu bo wtedy wychowywał dziecko.
Pierwszy byłeś do atakowania konfy za "klapsy" dla dzieci a tu już bronisz Tuska jak łał pasem.
4
@LM10GOAT Zajebiste.
0
Piłkarze nominowani w tym roku do ZP to żart, zawsze tak było ale w tym roku wyjątkowo źle to wygląda
Brakło wielu świetnych grajków ale placki typu Kolo Muani są.
I ten Lewandowski który nawet nie był w top 3 nawet w Barcelonie, trzy dobre miesiące a reszte sezonu nie dało się na niego patrzeć już nie wspominając jak wyglądał na najważniejszej imprezie roku.
Brak MATSA to naprawdę nieśmieszny dowcip, brakuje mi też np. Leao czy Rasforda.
Przynajmniej zdobywca ZP będzie sprawiedliwy.
12
@Rupert_Haubica Rubiales nie miał prawa tego robić ale baba zachowała się żałośnie,jakby od razu pokazała że jej to nie pasowało to nie widzę problemu ale po filmikach z jej udziałem miała to najwyraźniej gdzieś.
7
@Katalończyk 99 Tak, transfer kwestią godzin, otoczenie piłkarza jest dobrej myśli.
5
@Luciano99 przynajmniej jest pewny że to jego dziecko, podobieństwo niesamowite.
2
@BorzyKrzys No tak, trzymajmy go na boisku by liczyć na szczęście i poważne błędy obrońców by dawał cokolwiek drużynie.
6
@Dankho94isback Przesadzamy xD
Gdyby nie glupota obrońcy Osasuny to mecz skończył by bez bramki i z oceną 2/10
Tragiczne przyjęcia, niedokładne podania, zmarnowana bardzo dobra okazja od Cancelo, fizycznie odbijał się jak dziecko od obrońców Osasuny.
I to jest przesadzanie?
1
@bartas97 Musnął przecież piłkę, brak faulu.
3
Nadal się jaram tym zewniakiem Cancelo.
I ten luzik w wyprowadzaniu piłki
W końcu PO na miarę Barcelony.
0
@Katalończyk 99 Pierwszy mecz z Bayernem gdzieś graliśmy świetnie ale skuteczność zawiodła, naprawdę świetnie się to oglądało jak z nimi jechaliśmy szczególnie w pierwszej połowie.
1
Ale mnie to wywalanie Xaviego już wkurza.
Każdej drużynie na świecie zdarzają się takie mecze w sezonie. City,Bayern, Arsenal,PSG,Napoli też takie beznadziejne mecze miewają.
Najważniejsze że w takich meczach mamy 3pkt, graliśmy tragicznie ale pierwsze oceny bym wystawiał po pierwszej kolejce LM a nie ledwo czwarty mecz, 10pkt a powinno być 12 gdyby nie sędzia i narzekanie
1
Słabo pod względem organizacji gry tu wina Xaviego.
I mnóstwo niedokładności i tu wina piłkarzy.
6
No kilka niedociągnięć jest.
0
Jest Gundogan, Cancelo,Ferran i niebieskie stroje.
Jeszcze tak to Xavi zajebiście zmontował że wydaje mi się że to City gra.
1
O 90 minut za późno.
0
Bramka nie może zasłaniać jego beznadziejnej gry.
1
Dołożył wiele ale to jest karny.
2
Lewy zszedł na skrzydło i nie wrócił na 9 i nikogo w polu karnym nie było xD
0
@michal26 No czerwo nie ale żółta musi być.
7
Okienko w Arabii trwa więc jeszcze bym próbował zarobić niezły hajs na nim.
1
Lewy żałosna piętka.
2
Lewy przyjęcie xD
0
Cancelo na rozgrywce:)