Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Sulimo Tu się nie zgodzę.
Jak Ansu wchodził do zespołu to był fenomenalny.
Bardzo dobry drybling, dynamika, strzał z dystansu i piłka go szukała w polu karnym gdzie z chłodną głową zaliczał bramki.
Felix jest aktualnie lepszy ale nigdy nie potrafił się tak zachowywać w polu karnym jak Fati w tamtym okresie.
Talenty bardzo podobne.
1
@Gaz Śmieszy mnie to że ludzie twierdzą że tylko w Benfice błyszczał a po transferze przepadł.
Grał w Chelsea która prawie spadła z ligi i w Atletico gdzie miał duży konflikt z trenerem.
To jest ogromny potencjał i grajek na wielkie granie.
0
@tristan87 Cancelo powinnien grać jutro od początku,bez treningów z drużyną zjada Roberto i liczę na kilkanaście minut na Felixa.
1
@bartas97 To w którym okienku ma przyjść?
0
@Barca1922 Nawet Alves nie dał zastąpić Alvesa.
Ciekawe czy Portugalczykowi się uda.
2
Jeszcze niedawno w ostatnich godzinach okienka podpisywaliśmy Luuka De Jonga.
A teraz Cancelo I Felixa.
Ten klub upada, ogromny downgrade.
0
@VENOMStyle To samo przecież napisałem.
0
@JohnDeere Ostatnio Lapcio się wziąć za siebie trochę i nie wygląda jakby guzik miał wylecieć jak z trebuszu.
0
@VENOMStyle To oczywiście że ma znacznie łatwiej ale duża część jego goli asyst to nie błędy obrońców tylko jego geniusz i czy to byłby Real,Bayern czy City to te bramki, asysty i tak by padły.
Jak np strzał w okienko dwa mecze temu,gole z wolnych,czy kosmiczna piłka na nos w doliczonym czasie gry.
0
Największe rozczarowanie tego okienka to oczywiście brak Leo u nas, jeszcze patrząc na to jak się bawi w Miami to naprawdę szkoda.
My w ostatniej chwili podpisywaliśmy i rejestrowaliśmy graczy więc z perspektywy czasu jego transfer był prawie niemożliwy.
Myślę że Laporta i Leo o tym wiedzieli więc nie robili z tego szopki i Messi od razu zdecydował się odejść do MLS.
Mówi się trudno, ważniejsze było wzmocnienie na kilku pozycjach które wyglądały tragicznie.
0
Nie wszystko wychodzi idealnie ale syf po poprzednich rządach jest powoli ogarniany i idzie to w dobrym kierunku.
Laporcie należy się póki co dobre cygaro i buteleczka wytwornego bimberku.
6
@Firestone Boli jedynie skreślony nr 10.
4
Patrząc na nasze możliwości finansowe to okienko było świetne.
Pomocnik że ścisłej czołówki
Prawy obrońca który jak jest formie to co najmniej top3 na świecie
Podpisanie młodego kozaka który przyjdzie w styczniu
Defensywny pomocnik wnoszący poki co solidność i stabilność
Zapewnienie rozwoju Ansu w genialnym do tego miejscu
Wypożyczenie z Atletico grajka który ma potencjał na najwyższy poziom
I oczywiście solidny grajek z Bilbao.
Jedyny minus tego okienka jest to że znowu wypożyczamy piłkarzy którzy powinni definitywnie stąd odejść.
2
Myślicie że Cancelo będzie chciał wygryźć Roberto ze składu?
Nie będzie to łatwe więc może zadowoli się rolą zmiennika.
7
@Firestone Tak,jaram się tym transferem, w końcu PO z prawdziwego zdarzenia.
3
@Criss18Barca Po kilku latach w Hiszpanii w końcu zagra przeciwko Barcelonie.
0
@DonAndrzejos A Felix to co gra w golfa?
0
Gundogan i Cancelo topowe transfery a my mamy ich za czapkę gruszek.
Chelsea wydała chore sumy a nie sprowadzili takich piłkarzy na takim poziomie.
0
@Dankho94isback Na treningach w Barcelonie też podobno imponował ale nie potrafił tego zaprezentować na boisku.
W Valencii grał bardzo dobrze, ale u nas ewidentnie głowa zawiodła.
6
Wyczuwam że Felix u nas odpali.
Genialny grajek w Benfice
W Atletico miał kilka świetnych meczy ale tu wyraźnie spięcie na linii z trenerem go zaczęło hamować a potem trafił do Chelsea która ugrała prawie strefę spadkową.
Moim zdaniem najważniejszym czynnikiem w powrocie do formy jest bycie po prostu szczęśliwym w danym klubie, środowisku a u nas taką radość może odzyskać.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Felix przyjdzie i on może tam grać, gorszy niż Lewy nie będzie,po za tym Roque będzie od stycznia.
0
Co z tego że Lewy jest naszą jedyną typową 9 jak przy jego tragicznej grze nie ma prawa być na boisku.
0
@tbas Zgadzam się że nikogo nie kupimy ale przychodzi Felix który nie jest typową 9 ale może grać na tej pozycji i mamy Ferrana w formie.
Wytłumacz mi proszę czy w aktualnej formie Lewy zasługuje na przebywanie na boisku, nawet w roli zmiennika to jest bezsensu bo ma ogromną pensje.
To jaki jest sens trzymać go w klubie?
2
Jakby Lewy nie był Polakiem.
To każdy by błagał by odszedł za takie pieniądze.
Tu Frenkiego wypychano za 70mln w kwiecie wieku który aż taki słaby nie był.
0
@P33ck Nie ma na szans na to przy tej formie.
0
@patrix211 Ferran albo Felix.
Nikt mi nie wmówi że mniej dadzą niż Polak przy jego formie.
0
@Esteban_ To fakt ale po co nam 9 która nic nie daje a powiem więcej przeszkadza w ofensywie swoim cofaniem się i brakami w podstawowych elementach gry jak np przyjęcie piłki.
0
Jakby Arabia dała 50mln to nawet bym się nie zastanawiał i pozbył się Lewego.
Jakości nie gwarantuje,Xavi na siłę daje go do składu i nie zanosi by wrócił do formy którą by błyszczał w najważniejszych meczach.
Ostatni dzwonek by odzyskać a nawet zarobić trochę kasy.
Przypominam że jego ogromna pensja też nie jest adekwatna do jego aktualnych umiejętności.
0
@LukaszFan To nie jest prawda.
Mundial liczy się normalnie.
W kryteriach jest tylko że zawodnik musi grać w Europie a nie że liczą się tylko rozgrywki UEFA.
22
Terrorysta z Miami.