8

@Sulimo Tu się nie zgodzę.
Jak Ansu wchodził do zespołu to był fenomenalny.
Bardzo dobry drybling, dynamika, strzał z dystansu i piłka go szukała w polu karnym gdzie z chłodną głową zaliczał bramki.
Felix jest aktualnie lepszy ale nigdy nie potrafił się tak zachowywać w polu karnym jak Fati w tamtym okresie.
Talenty bardzo podobne.

1

@Gaz Śmieszy mnie to że ludzie twierdzą że tylko w Benfice błyszczał a po transferze przepadł.
Grał w Chelsea która prawie spadła z ligi i w Atletico gdzie miał duży konflikt z trenerem.
To jest ogromny potencjał i grajek na wielkie granie.

0

@tristan87 Cancelo powinnien grać jutro od początku,bez treningów z drużyną zjada Roberto i liczę na kilkanaście minut na Felixa.

1

@bartas97 To w którym okienku ma przyjść?

0

@Barca1922 Nawet Alves nie dał zastąpić Alvesa.
Ciekawe czy Portugalczykowi się uda.

2

Jeszcze niedawno w ostatnich godzinach okienka podpisywaliśmy Luuka De Jonga.
A teraz Cancelo I Felixa.
Ten klub upada, ogromny downgrade.

0

@VENOMStyle To samo przecież napisałem.

0

@JohnDeere Ostatnio Lapcio się wziąć za siebie trochę i nie wygląda jakby guzik miał wylecieć jak z trebuszu.

0

@VENOMStyle To oczywiście że ma znacznie łatwiej ale duża część jego goli asyst to nie błędy obrońców tylko jego geniusz i czy to byłby Real,Bayern czy City to te bramki, asysty i tak by padły.
Jak np strzał w okienko dwa mecze temu,gole z wolnych,czy kosmiczna piłka na nos w doliczonym czasie gry.

0

Największe rozczarowanie tego okienka to oczywiście brak Leo u nas, jeszcze patrząc na to jak się bawi w Miami to naprawdę szkoda.
My w ostatniej chwili podpisywaliśmy i rejestrowaliśmy graczy więc z perspektywy czasu jego transfer był prawie niemożliwy.
Myślę że Laporta i Leo o tym wiedzieli więc nie robili z tego szopki i Messi od razu zdecydował się odejść do MLS.
Mówi się trudno, ważniejsze było wzmocnienie na kilku pozycjach które wyglądały tragicznie.

0

Nie wszystko wychodzi idealnie ale syf po poprzednich rządach jest powoli ogarniany i idzie to w dobrym kierunku.
Laporcie należy się póki co dobre cygaro i buteleczka wytwornego bimberku.

6

@Firestone Boli jedynie skreślony nr 10.

4

Patrząc na nasze możliwości finansowe to okienko było świetne.
Pomocnik że ścisłej czołówki
Prawy obrońca który jak jest formie to co najmniej top3 na świecie
Podpisanie młodego kozaka który przyjdzie w styczniu
Defensywny pomocnik wnoszący poki co solidność i stabilność
Zapewnienie rozwoju Ansu w genialnym do tego miejscu
Wypożyczenie z Atletico grajka który ma potencjał na najwyższy poziom
I oczywiście solidny grajek z Bilbao.

Jedyny minus tego okienka jest to że znowu wypożyczamy piłkarzy którzy powinni definitywnie stąd odejść.

2

Myślicie że Cancelo będzie chciał wygryźć Roberto ze składu?
Nie będzie to łatwe więc może zadowoli się rolą zmiennika.

7

@Firestone Tak,jaram się tym transferem, w końcu PO z prawdziwego zdarzenia.

3

@Criss18Barca Po kilku latach w Hiszpanii w końcu zagra przeciwko Barcelonie.

0

@DonAndrzejos A Felix to co gra w golfa?

0

Gundogan i Cancelo topowe transfery a my mamy ich za czapkę gruszek.
Chelsea wydała chore sumy a nie sprowadzili takich piłkarzy na takim poziomie.

0

@Dankho94isback Na treningach w Barcelonie też podobno imponował ale nie potrafił tego zaprezentować na boisku.
W Valencii grał bardzo dobrze, ale u nas ewidentnie głowa zawiodła.

6

Wyczuwam że Felix u nas odpali.
Genialny grajek w Benfice
W Atletico miał kilka świetnych meczy ale tu wyraźnie spięcie na linii z trenerem go zaczęło hamować a potem trafił do Chelsea która ugrała prawie strefę spadkową.
Moim zdaniem najważniejszym czynnikiem w powrocie do formy jest bycie po prostu szczęśliwym w danym klubie, środowisku a u nas taką radość może odzyskać.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Felix przyjdzie i on może tam grać, gorszy niż Lewy nie będzie,po za tym Roque będzie od stycznia.

0

Co z tego że Lewy jest naszą jedyną typową 9 jak przy jego tragicznej grze nie ma prawa być na boisku.

0

@tbas Zgadzam się że nikogo nie kupimy ale przychodzi Felix który nie jest typową 9 ale może grać na tej pozycji i mamy Ferrana w formie.
Wytłumacz mi proszę czy w aktualnej formie Lewy zasługuje na przebywanie na boisku, nawet w roli zmiennika to jest bezsensu bo ma ogromną pensje.
To jaki jest sens trzymać go w klubie?

2

Jakby Lewy nie był Polakiem.
To każdy by błagał by odszedł za takie pieniądze.
Tu Frenkiego wypychano za 70mln w kwiecie wieku który aż taki słaby nie był.

0

@P33ck Nie ma na szans na to przy tej formie.

0

@patrix211 Ferran albo Felix.
Nikt mi nie wmówi że mniej dadzą niż Polak przy jego formie.

0

@Esteban_ To fakt ale po co nam 9 która nic nie daje a powiem więcej przeszkadza w ofensywie swoim cofaniem się i brakami w podstawowych elementach gry jak np przyjęcie piłki.

0

Jakby Arabia dała 50mln to nawet bym się nie zastanawiał i pozbył się Lewego.
Jakości nie gwarantuje,Xavi na siłę daje go do składu i nie zanosi by wrócił do formy którą by błyszczał w najważniejszych meczach.
Ostatni dzwonek by odzyskać a nawet zarobić trochę kasy.
Przypominam że jego ogromna pensja też nie jest adekwatna do jego aktualnych umiejętności.

0

@LukaszFan To nie jest prawda.
Mundial liczy się normalnie.
W kryteriach jest tylko że zawodnik musi grać w Europie a nie że liczą się tylko rozgrywki UEFA.

22

Terrorysta z Miami.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?