0

@Marcelinho99 Masz rację, potrzebny im topowy rozgrywający.

0

Ten sędzia przejął wszystkie moce Lahoza razem z zakolami.

6

Po pierwszej z czterech połów tego dwumeczu można spokojnie stwierdzić że
Raków ma jeszcze spore szanse na awans.

2

Kibice w całej Polsce w tej chwili.


1

Tak jest jazda z nimi!

5

Ta Kopenhaga jest strasznie mierna.
Jakoś jestem spokojny o Raków.

Chociaż pewna drużyna w LM grająca też w białych strojach grała wielką kupę i cyk jakiś farfocel cyk jakiś wylew obrony cyk wylew bramkarza i tak się to kręciło.

0

Grubo że Dest już gra w PSV, dopiero co transfer ogłosili.
Jeszcze gra na lewej stronie obrony, dziwne że wystawili go w meczu o LM chwilę po transferze.

0

Farfocel obłędny.

9

@AFA90 Jaki fajny pimpuś.

0

Ja uważam że Abde nie ma swojego sufitu jakoś bardzo wysoko.
Mógłby być u nas co najwyżej solidnym zmiennikiem jeśli by się jeszcze rozwinął tylko pytanie po co jak jest Ansu, Raphinha,Yamal,Ferran.
20mln to nie miało i trzeba po prostu to zaakceptować a i sam Abde będzie miał tam więcej minut.
Życzyć mu powodzenia bo zaangażowania mu nie można u nas odmówić i wydaje się być ogarniętym chłopakiem.

3

@Kidd Chłop przed nim to skończony idiota i wredny cham natomiast wyprzedzający bez wyobraźni.
Szkoda tylko tej ciężarówki.

1

@michal26 Na początku wyniki ustala komputer. Potem pewnie była jakaś narada sędziów. 0.001 sekunda to tyle na pewno jest błędu pomiarowego więc ją dopuścili.

0

Swoboda jednak w finale:)

7

@Comentateiro Co mnie Kołodziejczak.
Ale to był post o nim a nie o Pisie.
Więc tak jak napisał @michal26
On o chlebie a ty o niebie.

0

@DaPidejpi Jeśli przez jakąś głupotę którą powiedział Kaczyński miałby mieć odebrany Immunitet to po co on miałby być??

1

@Janas11224 Przebłyski Gundogana ratują zespół.
To chyba po to został ściągnięty żeby dawać takie zagrania.
Po za tym to Xavi każe wbiegać pomocnikom w pole karne co niejednokrotnie widzimy.

12

@Comentateiro Zabawny jesteś, tłumaczysz go argumentem typu "No ale inni też to robią"
Kołodziejczak tłumaczy się ta samo co jest żałosne.

2

@JohnnyBarca No właśnie odwrotnie.
Piłkarze wyglądają słabo fizycznie bo ciężko pracowali w presezonie i po zejściu z obciążeń będą łapać lekkość.

7

@HypeR Co mają obrońcy drużyny przeciwnej do jego tragicznego przyjęcia piłki albo najprostszego podania na kilka metrów już nie wspomnę o spowalnianiu akcji jak ma piłkę pod nogami

0

@Eto'o9 R10 Za chwytanie Lewego to jedno a jeszcze była sytuacja z Yamalem w pierwszej połowie.
Dla mnie też ewidentny karny, młody już go minął a ten pchnął go obiema rękoma nie patrząc na piłkę.

7

Dwa mecze i już nas okradziono z czterech karnych nie wspomnę o braku żółtych i czerwonych kartek dla rywali w pierwszym meczu.
Będzie ciekawie.

2

Xavineta ruszyła.
Frenkie MVP? Na pewno nie schodzi od dłuższego czasu z wysokiego poziomu, Dzisiaj to samo.
2:0 ale powinniśmy mieć dwa karne do tego i nie możemy zapominać że znowu nas OKRADZIONO.
Wnioski są takie że:
Lewy Ława
Fati i Ferran do pierwszego składu
Yamal gra świetnie ale nie pełne 90minut potem ewidentnie opadł z sił.

Za tydzień będzie mega mecz z Ekipą Setiena,na pewno będziemy mieć więcej miejsca z przodu.

3

Xavi krytykowany za zmiany w zeszłym sezonie na razie dwa mecze i oba z dobrymi zmianami które coś dały.

0

To jest potwierdzenie.
Lewy Ławka,Ferran pierwszy skład.
Jedno zagranie głową nie ma prawa bronić jego dzisiejszego występu.

0

@Emhyr A mi właśnie pasuje do tej 7

6

Fati fizycznie chyba wrócił na dobry poziom, jeszcze nie na swój najlepszy ale już widać lekkość i szybszą nogę.

3

Xavi jednak do stycznia.

0

No to pograli!!!
Tak powinna wyglądać gra z takimi pomocnikami.

2

No to powinnien być karny.
Już drugi w tym meczu.

1

Fatiemu się przynajmniej chce.
Aktywny w każdej akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?