Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale z nimi jedziemy.
Narzekanie na skład nie było bezpodstawne xD
0
@MesQueUnClub96 xD
Człowieku przecież widział że leci idealnie na głowie Gaviemu a się pchał.
1
Hahaha
Lewy na spalonym chciał już ściągnąć tą piłkę Gaviemu.
0
Yamal kot.
Piła Ala Messi
1
Gavi odpowiada hejterom xD
0
Ale to pięknie Lewy rozegrał prawie jak Messi Dzisiaj
0
Xavi zdejmuj tego Alonso bo jeszcze Manchester się rozmyśli.
2
Alonso Chyba łamał linie....
2
@misiek4st A jakie ma znaczenie wiek?
Jest piłkarzem tej drużyny i gra bo jest najlepszą opcją.
1
@Medium Nie, nie było widziałem bardzo dobre ujęcie i jeszcze było z pewnością pół metra zapasu.
1
Veiga podjął bardzo dobrą decyzję.
Jakby się jego kariera źle potoczyła to mógłby zapomnieć o takich pieniądzach.
Pogra kilka lat w Arabii, wróci zarobiony do Europy i będzie miał większość część swojej kariery przed sobą.
4
@norbi77 Udaj się do lekarza.
To się nazywa paranoja.
Da się to wyleczyć.
1
Ja nie wiem co to za podjarka tym Messim.
Chłop strzelił ogórkom i do tego na pustaka po świetnej akcji jego kolegów.
1
@cris27 Tym bardziej że on jest młody i może wrócić do Europy.
Pojechał zarobić hajs gdy pojawiła się okazja której być może by nie miał już w karierze jakby został w Europie i jego kariera by się nie rozwinęła.
28
@norbi77 A co w tym jest nienormalnego????
1
@tbas Yamal ma talent by zaznaczyć się w historii piłki ale do najlepszego grajka w historii to nadal jest za mało.
Nie ma sensu ich porównywać bo historia szybko nie zobaczy drugiego takiego jak Leo.
2
@barcelonaLM Taka sylwetka nie przeszkadza. Najważniejsze jest budowanie siły a poziom tkanki tłuszczowej jest tu absolutnie nie ważny więc nie tracą czasu na robienie rzeźby choć jakby ktoś chciał to nie widzę problemu l.
1
@Deviler Nie ma szans byś tyle zaoszczędził. Co najwyżej kilka złotych przez 15 lat.
2
Gdzie są te wydane pieniądze w United?
Z ich podstawowego składu może 4-5 bym zostawił a resztę próbował upchnąć do zespołów ze środka tabeli.
Ławkę mają tragiczną.
0
@Rust_Cohle No w sumie też nie najgorszy kurs a bramki mogą się posypać.
0
Kurs na Lens z podpórką 2.32.
PSG znowu będzie męczyło bułe.
0
Aspas coś ty zrobił.
0
@Striker Myślę że ludzie po prostu żartują.
Miał u nas kilka świetnych momentów ale większość jego pobytu u nas słaba.
0
Celta w pierwszej połowie była lepszym zespołem. Jak to utrzymają to na pewno coś wcisną.
0
Dobry ten Mingueza.
Może nim Barcelona powinna się zainteresować.
1
Marchwiński:"Pachnie tu golem dla Realu" xD
Dwie byle jakie wrzutki w pole karne,brak klarownych sytuacji i on tu czuje bramkę xD
0
Widzicie??
Xavi i jego sztab zajechał kolejnego piłkarza.
2
Ale te kontuzje mięśniowe są rasistowskie.
0
To powinna być żółta za symulke.
0
@VegetaPolska Nie, i to już kilka sezonów.