1

Ale z nimi jedziemy.
Narzekanie na skład nie było bezpodstawne xD

0

@MesQueUnClub96 xD
Człowieku przecież widział że leci idealnie na głowie Gaviemu a się pchał.

1

Hahaha
Lewy na spalonym chciał już ściągnąć tą piłkę Gaviemu.

0

Yamal kot.
Piła Ala Messi

1

Gavi odpowiada hejterom xD

0

Ale to pięknie Lewy rozegrał prawie jak Messi Dzisiaj

0

Xavi zdejmuj tego Alonso bo jeszcze Manchester się rozmyśli.

2

Alonso Chyba łamał linie....

2

@misiek4st A jakie ma znaczenie wiek?
Jest piłkarzem tej drużyny i gra bo jest najlepszą opcją.

1

@Medium Nie, nie było widziałem bardzo dobre ujęcie i jeszcze było z pewnością pół metra zapasu.

1

Veiga podjął bardzo dobrą decyzję.
Jakby się jego kariera źle potoczyła to mógłby zapomnieć o takich pieniądzach.
Pogra kilka lat w Arabii, wróci zarobiony do Europy i będzie miał większość część swojej kariery przed sobą.

4

@norbi77 Udaj się do lekarza.
To się nazywa paranoja.
Da się to wyleczyć.

1

Ja nie wiem co to za podjarka tym Messim.
Chłop strzelił ogórkom i do tego na pustaka po świetnej akcji jego kolegów.

1

@cris27 Tym bardziej że on jest młody i może wrócić do Europy.
Pojechał zarobić hajs gdy pojawiła się okazja której być może by nie miał już w karierze jakby został w Europie i jego kariera by się nie rozwinęła.

28

@norbi77 A co w tym jest nienormalnego????

1

@tbas Yamal ma talent by zaznaczyć się w historii piłki ale do najlepszego grajka w historii to nadal jest za mało.
Nie ma sensu ich porównywać bo historia szybko nie zobaczy drugiego takiego jak Leo.

2

@barcelonaLM Taka sylwetka nie przeszkadza. Najważniejsze jest budowanie siły a poziom tkanki tłuszczowej jest tu absolutnie nie ważny więc nie tracą czasu na robienie rzeźby choć jakby ktoś chciał to nie widzę problemu l.

1

@Deviler Nie ma szans byś tyle zaoszczędził. Co najwyżej kilka złotych przez 15 lat.

2

Gdzie są te wydane pieniądze w United?
Z ich podstawowego składu może 4-5 bym zostawił a resztę próbował upchnąć do zespołów ze środka tabeli.
Ławkę mają tragiczną.

0

@Rust_Cohle No w sumie też nie najgorszy kurs a bramki mogą się posypać.

0

Kurs na Lens z podpórką 2.32.
PSG znowu będzie męczyło bułe.

0

Aspas coś ty zrobił.

0

@Striker Myślę że ludzie po prostu żartują.
Miał u nas kilka świetnych momentów ale większość jego pobytu u nas słaba.

0

Celta w pierwszej połowie była lepszym zespołem. Jak to utrzymają to na pewno coś wcisną.

0

Dobry ten Mingueza.
Może nim Barcelona powinna się zainteresować.

1

Marchwiński:"Pachnie tu golem dla Realu" xD
Dwie byle jakie wrzutki w pole karne,brak klarownych sytuacji i on tu czuje bramkę xD

0

Widzicie??
Xavi i jego sztab zajechał kolejnego piłkarza.

2

Ale te kontuzje mięśniowe są rasistowskie.

0

To powinna być żółta za symulke.

0

@VegetaPolska Nie, i to już kilka sezonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?