Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Nie, i to już kilka sezonów.
0
Ciągnięcie było delikatne ale to nic w tej akcji nie zmieniło.
Kepa też ciągnął go na samym początku z rękę.
Ale pamiętajcie liga Negreiry.
6
@Faro Jak zaczniemy grać w LM to się to zmieni, do czasu jak nie wyjdziemy z grupy :D
2
@macio_944 Ale te plemiona są zacofane że względu na postęp techniczny a nie ze względu na to co jedzą.
45
@RoberDzik Nic,dziecko to dziecko nieważne że niepełnosprawne.
0
@sonek Posiadam X5 Pro kilka miesięcy i naprawdę daje radę, oczywiście wspiera stantard aptx HD.
Na plus oczywiście cena,ja dałem 1800 ale teraz można go znaleźć za 1500.
Bardzo dobra bateria, bardzo ładny wyświetlacz amoled 120hz, zdjęcia robi średnie.
Wydajność jest na wysokim poziomie, wszystko jest płynne.
Mogę polecić.
6
@tbas Ale was boli ta konfa.
Czepiacie się rzeczy która jest całkowicie normalna i robi to każda partia.
W sumie tak powinno być że partie utrzymają się z składek a nie dotacji od państwa, o czym mówi sama konfederacja.
Żałosne są już te wasze ataki.
0
Pedri wypada ale on nie może być naszą wymówką.
Jest Frenkie, Gundogan, Romeu, Gavi,Fermin.
Nie obraził bym się jednak jakby ten Lo Celso przyszedł,mega kreatywny,ograny na wysokim poziomie a i ruchliwy grajek. Jakby ktoś jeszcze wypadł to lepiej mieć jakieś zabezpieczenie.
Dobrze że To się dzieje w tym momencie bo terminarz jest dla nas łaskawy, grunt żeby się ta kontuzja nie przedłużała i by się nie odnowiła po powrocie.
0
Spokojnie, Pedri wyleciał ale mamy Kevina De Bruyne tylko trzeba go z dziewiątki do pomocy przestawić.
0
Ja bym tak Veigi nie skreślał.
Jest młody, nie wiadomo jak by się jego kariera potoczyła w Europie.
Może planuje już się zabezpieczyć finansowo i wrócić za 2-3 lata i grać do końca kariery w Europie.
Nie wiadomo czy by się przebił w tym Napoli a potem by pewnie wrócił do Celty, bez pieniędzy , bez szans na większą karierę.
Uważam że lepiej iść do Arabów w wieku 21 lat niż w 27-32.
4
@fcbarcafan19 Wyślemy naszego nowego rekina.
0
Oczywiście jak Galata uratowała mi kupon w końcówce to Braga musiało mi go w końcówce popsuć....
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjM1NjM5MjQwMDrLoxdQb0CCKAEvUSY%3D
3
@Comentateiro Oby bo twoich politycznych objawień nie da się słuchać.
7
@Popitek12 Na pewno nie warto głosować na PO-PIS
1
@tbas Dziękuję.
3
@Mixtape Weź ty najpierw się do informuj a potem obrażaj ludzi.
Nie łykaj wszystkiego jak pelikan.
1
@Tasde Nie wiem co tu kontrowersyjnego.
Przytoczył historie czy prawdziwą nikt tego nie wie a potem stwierdził że niech każdy leczy się gdzie chce.
Gdzie wy tu macie problem???
Ciekawostka
Jak miałem 7 lat też złamałem rękę i też krzywo mi ją złożyli. Na szczęście nie przeszkadza mi to w życiu i tego nie odczuwam.
0
@tristan87 Zbrodniarz,oby jak największa kara go spotkała.
1
@pacior95 Na tym filmie z bratem nic takiego nie było ale na poprzednich filmikach jej ocieranie pieroga o Hiszpanów było niesmaczne.
0
@Rastafarnianin Tak.
0
@ShawnC Oczywiście że póki co w najlepszej formie nie jest.
Gra po prostu przeciętnie bez błędów ale też bez super zagrań
Natomiast Lewy jest dramatyczny i porównanie ich jest skrajną głupotą.
0
@Sulimo No tak ale z roku na rok wydaję mi się że ich jest co raz mniej
4
Ale odpłynęli w Hola La Liga.
Marchwiński stwierdził że Gundogan nie jest w lepszej formie niż Lewy.
Później oczywiście gadanie o Lewym, że jest pod formą ALE i tu jak zawsze klasyczne argumenty że nie ma podań,nie ma skrzydłowego itp. i nagle całkowicie poważnie Laboga powiedział że to Pogoda ma wpływ na jego formę xD
Jeszcze Marchwiński dorzucił że nie zgadza się z Xavim i to dobrze że Robert nie grał w polu karnym i się cofał.
7
Kopenhaga xG 0.17
xD
7
Najgorzej jak w rewanżu będzie 0-0
Odpaść po takim farfoclu.
Kopenhaga dosłownie nic nie pokazała w ofensywie.
0
@Striker Setka to nie była ale to była świetna okazja.
Lepszych może nie być.
0
@Jackazz Panie on nadal tam siedzi ale nie chce mi się wstawać trzeci raz.
1
Potężny Luuk De Jong z golem na 2-2.
Ale by siadł za Lewego u nas :D
2
Trzymajcie mnie.
Oglądam mecz leżąc na łóżku.
Jakiś robal zaczął mi chodzić po ekranie dosyć duży więc wstałem by go unicestwić, zanim podszedłem to odfrunął.
No to kładę się z powrotem a ten ch... z powrotem na ekran telewizora.
Wstałem ponownie i to samo...
0
Jak on tego nie trafił....