Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Jakby zlitował się to by go wyrzucił by kibice nie musieli go oglądać
1
@TheNekro94 Mi na kuponie tylko wygrana Albanii została.
#ŁatwyPiniądz
0
Ogromna pomyłka sędziego.
Taktyczny faul, Krycha powinnien opuścić boisko.
0
To powinna być druga żółta.
Ciekawe co będzie.
1
@AFA90 Tak, Albańczyk Elastico zrobił.
0
Holandia gol
Albania podwyższa
Bardzo dobre szansę na wejście kuponu.
1
Lewandowski może pomarzyć o tak dobrym przyjęciu piłki w polu karnym.
7
Grosik wejście smoka xDDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Tu nie chodzi o gole a podstawowe elementy jak np proste podanie.
0
@GeneralXavi A gdzie tu są dociągnięcia?
2
@Kobieras Jak przegramy to wyjście z tej grupy staje się bardzo trudne.
Zostanie nam szansa w barażach.
1
To naprawdę jest przykre że jesteśmy słabsi niż Albania.
Powinnyśmy aspirować z taką kadrą do gry na poziomie takiej Ukrainy,Danii, Węgrów, Austrii, Szwajcarii czy Szwecji.
A kuźwa nie potrafimy prowadzić swojej gry z czterorzedną reprezentacją.
Wstyd i kompromitacja.
3
Mam nadzieję że Xaviemu W końcu się otworzą oczy i nie będziemy męczyć buły z Lewym w składzie.
0
Wuja wróć!!!!
Mam wrażenie że za jego kadencji z takim rywalami po prostu wygrywaliśmy.
1
@Kapitan hawk A Czesiu Michniewicz szybki
2
Lewy w wywiadzie:
Brakuje osobowości i charakteru tej kadrze.
Tymczasem Lewy...
0
@against_modern_football To było nie do obrony.
Strzał z zaskoczenia z bardzo dużą siłą i niezłą precyzją.
2
Osobowość Lewego nie istnieje w tym meczu.
3
Golazo.
Stadiony świata.
Cudowny gol.
0
Najgroźniejsza akcja w tym meczu.
0
Póki co Hiszpański sędzia daje radę.
Ale tak to już jest że tylko w lidze im odwala.
1
Jeśli chodzi o trzeszczenie w transmisji to już wiadomo o co chodzi.
To tylko drewniane odgłosy u naszych zawodników.
0
@Kilotopy Jaka dziwna?
Piłkarz na spalonym uczestniczył w akcji.
1
Ale płaczecie o tą powtórkę.
Nie było dobrego momentu na nią ale teraz pokazali.
0
Na pierwszy rzut oka mi to wyglądało na spalonego.
0
Czyli nieszczęście w szczęściu
1
Ale fart.
Prawdziwy bilard.
1
Ale Albańscy kibice są mili.
Puścili race żeby polscy kibice nie musieli patrzeć na tą parodię.
0
@FcPortoFan1999 Uważam że to wypadek przy pracy i Fnatic dostało znacznie lepsze picki.
Strasznie mi się ta sivir nie podobała i Yone który w walkach drużynowych jest znacznie gorszy niż Azir.
Ale to jest G2 oni lubią kombinować i tu przesadzili.