1

@LukaszFan Jakby zlitował się to by go wyrzucił by kibice nie musieli go oglądać

1

@TheNekro94 Mi na kuponie tylko wygrana Albanii została.
#ŁatwyPiniądz

0

Ogromna pomyłka sędziego.
Taktyczny faul, Krycha powinnien opuścić boisko.

0

To powinna być druga żółta.
Ciekawe co będzie.

1

@AFA90 Tak, Albańczyk Elastico zrobił.

0

Holandia gol
Albania podwyższa
Bardzo dobre szansę na wejście kuponu.

1

Lewandowski może pomarzyć o tak dobrym przyjęciu piłki w polu karnym.

7

Grosik wejście smoka xDDDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Tu nie chodzi o gole a podstawowe elementy jak np proste podanie.

0

@GeneralXavi A gdzie tu są dociągnięcia?

2

@Kobieras Jak przegramy to wyjście z tej grupy staje się bardzo trudne.
Zostanie nam szansa w barażach.

1

To naprawdę jest przykre że jesteśmy słabsi niż Albania.
Powinnyśmy aspirować z taką kadrą do gry na poziomie takiej Ukrainy,Danii, Węgrów, Austrii, Szwajcarii czy Szwecji.
A kuźwa nie potrafimy prowadzić swojej gry z czterorzedną reprezentacją.
Wstyd i kompromitacja.

3

Mam nadzieję że Xaviemu W końcu się otworzą oczy i nie będziemy męczyć buły z Lewym w składzie.

0

Wuja wróć!!!!

Mam wrażenie że za jego kadencji z takim rywalami po prostu wygrywaliśmy.

1

@Kapitan hawk A Czesiu Michniewicz szybki

2

Lewy w wywiadzie:
Brakuje osobowości i charakteru tej kadrze.
Tymczasem Lewy...

0

@against_modern_football To było nie do obrony.
Strzał z zaskoczenia z bardzo dużą siłą i niezłą precyzją.

2

Osobowość Lewego nie istnieje w tym meczu.

3

Golazo.
Stadiony świata.
Cudowny gol.

0

Najgroźniejsza akcja w tym meczu.

0

Póki co Hiszpański sędzia daje radę.
Ale tak to już jest że tylko w lidze im odwala.

1

Jeśli chodzi o trzeszczenie w transmisji to już wiadomo o co chodzi.

To tylko drewniane odgłosy u naszych zawodników.

0

@Kilotopy Jaka dziwna?
Piłkarz na spalonym uczestniczył w akcji.

1

Ale płaczecie o tą powtórkę.
Nie było dobrego momentu na nią ale teraz pokazali.

0

Na pierwszy rzut oka mi to wyglądało na spalonego.

0

Czyli nieszczęście w szczęściu

1

Ale fart.
Prawdziwy bilard.

1

Ale Albańscy kibice są mili.
Puścili race żeby polscy kibice nie musieli patrzeć na tą parodię.

0

@FcPortoFan1999 Uważam że to wypadek przy pracy i Fnatic dostało znacznie lepsze picki.
Strasznie mi się ta sivir nie podobała i Yone który w walkach drużynowych jest znacznie gorszy niż Azir.
Ale to jest G2 oni lubią kombinować i tu przesadzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?