Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli chodzi o Kubo to było tak:
1. Barcelona dostała zakaz transferowy
2. Kubo wrócił do rodzimej ligi i tam grał do 18 roku życia.
3. Wrócił do Hiszpanii i dostał oferty od Barcelony i Realu.
4. Barcelona nie mogła zaproponować tyle co Real bo to była znacznie większa kasa niż przewidywała to drabinka płacowa(chodziło o 1mln euro netto)
5. Wybrał kasę i został zawodnikiem Realu Madryt
1
@PatrykBarca No nie, gdy dostał zakaz wrócił do swojego kraju i po zakazie wrócił do Hiszpanii.
Mógł wrócić do Barcy ale poleciał za kasą do Realu.
3
Carvajal mówi do sędziego że mieli przejechać się po Barcelonie a mają problemy z Sociedad i czy mógłby łaskawie pomóc.
1
@Compadre ma 50%
3
@Kapitan hawk W których minutach* przekręci Sociedad.
1
@Barcasub Johnny Sins
1
Gladbach wyrównuje z 3:0 nie strzelając przy okazji karnego.
Kupon w grze:D
1
Gladbach ostatnio było bliskie urwania punktów Bayernowi a dziś kompromitacja.
Klasyka
2
@Luciano99 Uniwersalna kobita.
0
@MesQueUnClub96 Kiedy napisałem że słaby mecz?
Napisałem że miał słaba pierwszą połowę ale w drugiej Już grał tak jak powinnien.
5
Mi z głowy jeszcze ten zewniak Cancelo w meczu z Osasuną nie wyleciał a on taką soczystą siate założył.
Dla takich momentów ogląda się futbol.
6
Ja bym połowę kadry MU wywalił.
Dla mnie z takim składem nic nie ugrają.
Ale sami są sobie winni wydają grube miliony, łysy dostaje kogo chce a potem płacze o transfery innych klubów.
24
@tomek8756 Zaczyna się już wybielanie xD
Wczoraj bardzo dobry mecz ale poprzednie to był dramat i tragedia i statystyki tego nie zmienią.
2
Dostanę gdzie powtórki serwisów Leona w dzisiejszym meczu?
1
Jak dobrze że jest Sobota a nie Niedziela.
Można na spokojnie pod wpływem alkoholu cieszyć się zwycięstwem Barcelony w pięknym stylu.
3
@Matix90 Cancelo na bank zostanie.
Jesteśmy dogadani z MC.
Gorzej będzie Felixem bo nie wiadomo ile Atletico krzyknie.
1
Przy takiej grze to Madryt i ich pomocnicy z gwizdkami nam nie straszni.
6
Gavi cichy bohater, genialny w destrukcji i kilka bardzo dobrych podań przyspieszających.
Frenkie niezmiennie wysoki poziom
MATS jak zawsze miał genialną interwencje.
1
@Firestone Tak zgadzam się że trzeba poczekać ale ty nie czekałeś jak po nim cisnąłeś.
0
@Gruak Gdzie on MVP.
Bardzo dobra druga połowa ale pierwsza to był typowy Lewy z ostatnich meczów.
1
Kibice dali Dzisiaj radę.
Znacznie mniej pustych krzesełek niż wcześniej.
2
Ale co @Firestone jechał po Felixie to jego xD
1
U nas z golem Lewy, Felix, Ferran, Raphinhia a Madryt opiera swoje bramki na pomocniku.
Powodzenia im życzę.
0
@tbas Nie no Gdzie on dobrze wyglądał.
Dużo strat
Jedna setka zmarnowana
Jedna dobra okazja zmarnowa
I wykorzystał jedną setkę.
4
Ale nam Santos Polaków zrobił.
Dobry mecz Lewego
Zielu z asystą
21
*Jude najlepszym transferem La Liga *
Cancelo:"potrzymaj mi piwo"
0
@tbas Pierwsza połowa oprócz gola była bardzo słaba, typowy Lewy z ostatnich meczów.
Jednak druga połowa to był zupełny inny poziom.
2
Ale zniszczymy LE w tym roku z taką grą.
1
Lepiej powiedzcie kto MVP bierze xD
Cancelo chyba najlepszy.
Drugi Felix
Dla mnie Gavi to cichy bohater
Dobry Ferran
Po bardzo słabej pierwszej połowie Lewy gra bardzo dobrze.
Frenkie niezmiennie genialny.
MATS jak to on,mur
1
Frenkie co ich na chodzonego wyjebał xD