Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Conradxc Jakbym był tym Robercikiem to bym powiedział Xaviemu by mnie nie wystawiał bo wstyd z taką grą i dzwonił po klubach z ekstraklasy by łaskawie mnie przyjęli.
2
Żałować tego że nie sprzedaliśmy Fatiego za 100 baniek jest śmieszne.
Wtedy chłop był jednym z największych talentów na świecie i nikt nie mógł przewidzieć że kontuzje go tak zniszczą.
To sprzedajmy teraz Yamala za 120,Balde za 60,Gaviego za 100 i przynajmniej nie będziemy żałować w razie gdyby ich kariery potoczyły się w złym kierunku np. przez kontuzje bo tak może też być.
0
@Encore To nic przy pudle Gravenbercha
1
@kamyk_23 Jakby nie wiedział co się dzieje to by nie napisał tego tweeta.
Jest to skaza na wizerunku konfy ale liderzy odpowiednio zareagowali.
0
@Kamilos84 Tak z ciekawości co ci w nim przeszkadza?
2
@DragonxNF Widać że chłopaki są pomysłowe a do tego stosują najnowsze technologie i nowinki techniczne z całego świata.
1
@LS Patrząc na poprzednie lata to zawsze Konfederacja była niedoszacowana w sondażach.
10
@Popitek12 Jeśli mówisz o piciu to nawet 5 razy tak.
10
@Azi No raczej nie. Chyba nie było to uzgodnione z górą i dlatego takie gówno wyszło z tego.
6
@MesQueUnClub96 Oni poszli drogą alkoholu a ty narkotyków.
No cóż takie jest życie.
4
Bellingham niesamowity grajek ale ja wolę FDJ który nie robi liczb bo gra po prostu niżej ale daje niesamowitą pewność, kontrolę w środku pola,jest pierwszym który napędza nasze akcje i wszyscy wokół grają lepiej jak np Romeu.
Dla mnie strasznie niedoceniany a jest naszym najlepszym grajkiem.
3
@Johnnie_Walker Korwinistą nie jestem, rozumiem jego logikę bo czemu ktoś ustalił limit na 15 a nie np 14 czy 16 latach. W różnych państwach też jest różnie ta granica ustalana. Kiedyś nie było tego w ogóle. Też każdy człowiek jest inny i jeden dojrzewa szybciej.
Natomiast nie zgadzam się z tym i w dzisiejszych czasach taka granica musi być bo nie żyjemy w idealnym świecie, tylko w świecie złych oraz niebezpiecznych ludzi a że w prawie musi być podany dokładny wiek to trudno
9
Macie już konkretnego kandydata na którego będziecie głosować czy po prostu zagłosujecie na 1 z listy?
Ja swojego już wybrałem.
https://zapodaj.net/plik-KXqGgG7MCH
8
@Comentateiro To i tak więcej niż program KO
0
@Firestone Nie okłamujesz nas czasami?
11
@Luciano99 68 lat to niebezpiecznie blisko granicy.
Następnym razem bardziej uważaj.
1
@mekston No to był błąd bo nie sprawdziłem najpierw kursu na samą wygraną.
Myślałem że z takim przeciwnikiem na wyjeździe różnica powinna być większa.
3
Nadal mnie ten kupon boli
Barcelono co ty zrobiłaś
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDQzMjc3NTk2ODkwMDqORB-A7xP0IzKwzoQ%3D
1
Ewidentnie brakowało kontroli na meczem.
W pomocy był u nas chaos.
Zdecydowanie brakło FDJ.
1
Ale mi Barcelona Zajebisty kupon uwaliła.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDQzMjc3NTk2ODkwMDqORB-A7xP0IzKwzoQ%3D
2
Tu najważniejsze były 3pkt
Mieliśmy swoje momenty tak samo jak Porto.
Przed meczem w ciemno brałbym taki wynik z takim stylem.
Ciężki mecz na wyjeździe z dobrą drużyną.
3
Ręka była najpierw zawodnika Porto.
2
Ten mecz pokazuje jak bardzo brakuje nam FDJ, jesteśmy wiecznie spóźnieni w środku pola i nie potrafimy zdominować pomocników Porto.
1
Rekin świetne wykończenie.
0
Lewy po urazie w tym meczu był słaby ale wcześniej też był słaby.
4
Ale ci komentatorzy zamulają.
Straszne to jest ale tak wyglądają mecze na Polsacie.
Najlepszy klimat zawsze jest w Canal+
0
Bayern xD
Stawiają mniejszy opór niż Raków.
2
@Fantastyczny Chłopiec Ja bym wypłacał,ta Sevilla i Inter śmierdzi na kilometr.
2
Fajny ten Real taki nie za mocny.
0
Tego Stuu nie kojarzę,Boxdela kojarzę że jest w Fame i z kilku wypowiedzi.
Przecież to od razu widać że to debil,patus, ćpun a tera wychodzi że jeszcze zwyrodnialec.