1

@Conradxc Jakbym był tym Robercikiem to bym powiedział Xaviemu by mnie nie wystawiał bo wstyd z taką grą i dzwonił po klubach z ekstraklasy by łaskawie mnie przyjęli.

2

Żałować tego że nie sprzedaliśmy Fatiego za 100 baniek jest śmieszne.
Wtedy chłop był jednym z największych talentów na świecie i nikt nie mógł przewidzieć że kontuzje go tak zniszczą.
To sprzedajmy teraz Yamala za 120,Balde za 60,Gaviego za 100 i przynajmniej nie będziemy żałować w razie gdyby ich kariery potoczyły się w złym kierunku np. przez kontuzje bo tak może też być.

0

@Encore To nic przy pudle Gravenbercha

1

@kamyk_23 Jakby nie wiedział co się dzieje to by nie napisał tego tweeta.
Jest to skaza na wizerunku konfy ale liderzy odpowiednio zareagowali.

0

@Kamilos84 Tak z ciekawości co ci w nim przeszkadza?

2

@DragonxNF Widać że chłopaki są pomysłowe a do tego stosują najnowsze technologie i nowinki techniczne z całego świata.

1

@LS Patrząc na poprzednie lata to zawsze Konfederacja była niedoszacowana w sondażach.

10

@Popitek12 Jeśli mówisz o piciu to nawet 5 razy tak.

10

@Azi No raczej nie. Chyba nie było to uzgodnione z górą i dlatego takie gówno wyszło z tego.

6

@MesQueUnClub96 Oni poszli drogą alkoholu a ty narkotyków.
No cóż takie jest życie.

4

Bellingham niesamowity grajek ale ja wolę FDJ który nie robi liczb bo gra po prostu niżej ale daje niesamowitą pewność, kontrolę w środku pola,jest pierwszym który napędza nasze akcje i wszyscy wokół grają lepiej jak np Romeu.
Dla mnie strasznie niedoceniany a jest naszym najlepszym grajkiem.

3

@Johnnie_Walker Korwinistą nie jestem, rozumiem jego logikę bo czemu ktoś ustalił limit na 15 a nie np 14 czy 16 latach. W różnych państwach też jest różnie ta granica ustalana. Kiedyś nie było tego w ogóle. Też każdy człowiek jest inny i jeden dojrzewa szybciej.
Natomiast nie zgadzam się z tym i w dzisiejszych czasach taka granica musi być bo nie żyjemy w idealnym świecie, tylko w świecie złych oraz niebezpiecznych ludzi a że w prawie musi być podany dokładny wiek to trudno

9

Macie już konkretnego kandydata na którego będziecie głosować czy po prostu zagłosujecie na 1 z listy?
Ja swojego już wybrałem.
https://zapodaj.net/plik-KXqGgG7MCH

8

@Comentateiro To i tak więcej niż program KO

0

@Firestone Nie okłamujesz nas czasami?

11

@Luciano99 68 lat to niebezpiecznie blisko granicy.
Następnym razem bardziej uważaj.

1

@mekston No to był błąd bo nie sprawdziłem najpierw kursu na samą wygraną.
Myślałem że z takim przeciwnikiem na wyjeździe różnica powinna być większa.

3

1

Ewidentnie brakowało kontroli na meczem.
W pomocy był u nas chaos.
Zdecydowanie brakło FDJ.

1

2

Tu najważniejsze były 3pkt
Mieliśmy swoje momenty tak samo jak Porto.
Przed meczem w ciemno brałbym taki wynik z takim stylem.
Ciężki mecz na wyjeździe z dobrą drużyną.

3

Ręka była najpierw zawodnika Porto.

2

Ten mecz pokazuje jak bardzo brakuje nam FDJ, jesteśmy wiecznie spóźnieni w środku pola i nie potrafimy zdominować pomocników Porto.

1

Rekin świetne wykończenie.

0

Lewy po urazie w tym meczu był słaby ale wcześniej też był słaby.

4

Ale ci komentatorzy zamulają.
Straszne to jest ale tak wyglądają mecze na Polsacie.
Najlepszy klimat zawsze jest w Canal+

0

Bayern xD
Stawiają mniejszy opór niż Raków.

2

@Fantastyczny Chłopiec Ja bym wypłacał,ta Sevilla i Inter śmierdzi na kilometr.

2

Fajny ten Real taki nie za mocny.

0

Tego Stuu nie kojarzę,Boxdela kojarzę że jest w Fame i z kilku wypowiedzi.
Przecież to od razu widać że to debil,patus, ćpun a tera wychodzi że jeszcze zwyrodnialec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?