11

Ja bym Chelsea jeszcze nie skreślał z takim składem.

Jeszcze mogą to przewalić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RomanHoffer Nie wiem w jakiej sytuacji jesteś ale ja wolałbym spłacić mame i siostre a mieszkanie wynajmować dopóki byś nie zbliżył się do celu kupna do nowego i wtedy sprzedać.

0

Śmieszy mnie że ludzie którzy byli na marszu mówią o konkretnych liczbach ludzi którzy na nim byli, że blisko miliona, więcej niż na ostatnim marszu itd.
Przecież z takiej perspektywy to gówno się widzi i najlepiej ocenia się to patrząc na fotki z lotu ptaka.

10

@Comentateiro "Teraz nie ma czasu na rozmowy, jest czas na kiblowanie pisiorów za kratkami."

I ty naprawdę wierzysz że KO na czele z Tuskiem pozamykają Pisowców xD
Niewiarygodna naiwność.

0

@_barti Na trzecią drogę nie ma co głosować bo to zwyczajna przystawka KO.

1

@Barcasub To się nigdy nie wydarzy bo byłoby zbyt wiele stracenia.
Porażka lidera w debacie na tle innych mogłoby przynieść fatalne konsekwencje.

4

@HighestInTheRoom Logo totków musi być

3

Tottenham za ten mecz nie powinnien ani pół punkta otrzymać.

0

Jeszcze remisik lub wygrana Lazio i kuponik wchodzi

4

Memczester Dzunajted po dwóch wpadkach wracają do swojej formy

2

@_barti Żałosny jesteś.
120000 szczepionek było wadliwych i ktoś może mieć przez to problemy zdrowotne. Straszyli ludzi i kazali się szczepić a teraz wychodzi to.
Śmiej się dalej a odszkodowania dla tych osób pójdą z kieszeni Polaków i z twojej też.

0

@Tomo1989 A jak powinno wyglądać?

0

Da się jakoś sprawdzić więcej niż top5 swoich komentarzy na stronie?

4

Dzisiaj całym serduszkiem za Gironą

0

Balde ma problem z decyzyjnością i ostatnim podaniem.
Dobrze wygląda z piłką przy nodze i radzi sobie 1vs1
Najważniejsze jednak że w obronie nie wygląda tragicznie, słabiej niż rok temu ale wystarczająco dobrze by nadal grać w podstawowym składzie chyba że przejdzie na system z trzema ŚO

2

@AlwaysBlaugrana Fajnie by było ale nie widzę tego.
Jak będą nadal prowadzić tak dobrze ten projekt to za kilka mogą się bić o top4 rok w rok

0

@takisobiektos Ale on nie wygląda słabiej,on zawsze tak w pressingu grał.
Patrząc na sylwetkę Lewego w porównaniu do Luisa to Polak powinnien zapieprzac trzy razy szybciej.
Przy jego transferze każdy wyciągał argument że gość się świetnie prowadzi,ma świetną sylwetkę, dobrze wygląda fizycznie i może pograć na wysokim poziomie przez to jakieś 4-5 lat a tu co mamy?
Byle jaki obrońca już go potrafi przepchnąć i stosuje pressing udawany na niskiej intensywności.
Benzema nie ma sylwetki jak Polak a jego pressing jeszcze niedawno przynosił ogromne korzyści Realowi a też ma swoje lata.
Nie oczekuje że będzie robił to cały mecz ale jak cała drużyna rusza to powinnien ocierać się o odebranie piłki w pressingu co może wywołać chaos u przeciwnika a czasami ją po prostu odebrać.

4

@LM10GOAT Ale my graliśmy bardzo dobrą piłkę dzisiaj i lepsi kreatorzy nie byli potrzebni bo mieliśmy sporo setek.
Zawiodła skuteczność.

0

Balde za Lewandowskim najgorszy na boisku.
Smuci jego słaba forma bo innego LO nie mamy na poziomie natomiast w jego wieku to całkiem normalne.
Gavi moim zdaniem druga połowę tamtego sezonu też miał bardzo słabą i wydało się że jego rozwój stanął w miejscu ale wrócił i to w świetnym stylu.
Także jestem spokojny o rozwój Alexa.


1

@takisobiektos Suarez biegał w pod koniec gry w Barcelonie pressingu ale był gruby i wyglądał słabo fizycznie dlatego jego pressing wyglądał jak teraz Lewego.

1

Ramos spełnił swoje marzenia.
https://zapodaj.net/plik-cTSEqI8YOw

3

Wiecie co mnie też irytuje w Lewym?
Pressing i praca w obronie.
Suarez w prime to w pressingu był prawdziwą bestią.
Natomiast Lewy tak biegnie jakby był na sparingu.
Teraz nawet Felix pracuje w obronie i jest skuteczny w odbiorze.
Nie wymagam by Lewandowski się cofał i próbował odzyskać piłkę ale niech chociaż zapierdala w pressingu i naciska na obrońców a nie takie podbieganie na alibi gdzie zawsze obrońca bezpiecznie oddaje piłkę.

5

Gavi w ostatnich meczach to absolutna topka.
To jedyny piłkarz którego chciałbym zobaczyć w klasykach za czasów Guardioli i Mourinho.

0

Tyle setek a wygrywamy po samobóju xD

0

@Sapos93 Najlepszy bezapelacyjnie byl Gavi


36

Ramos po odejściu z Realu mówił że Leo to najlepszy zawodnik w historii a teraz zdobywa bramkę dla nas.
Przypadek?

0

Barcelona nawet Ramosa przekupiła.
Piękny Tap in

3

Ramos mówił że fajnie jakby strzelił z Barceloną.
Miał rację jest bardzo fajnie.

5

Za chwilę Lewandowski strzeli na pustaka i będzie chwalony pod niebiosa że uratował na 3pkt.
Tymczasem z nim gramy w 10 i niweczy nam dużo akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?