Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ja bym Chelsea jeszcze nie skreślał z takim składem.
Jeszcze mogą to przewalić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanHoffer Nie wiem w jakiej sytuacji jesteś ale ja wolałbym spłacić mame i siostre a mieszkanie wynajmować dopóki byś nie zbliżył się do celu kupna do nowego i wtedy sprzedać.
0
Śmieszy mnie że ludzie którzy byli na marszu mówią o konkretnych liczbach ludzi którzy na nim byli, że blisko miliona, więcej niż na ostatnim marszu itd.
Przecież z takiej perspektywy to gówno się widzi i najlepiej ocenia się to patrząc na fotki z lotu ptaka.
10
@Comentateiro "Teraz nie ma czasu na rozmowy, jest czas na kiblowanie pisiorów za kratkami."
I ty naprawdę wierzysz że KO na czele z Tuskiem pozamykają Pisowców xD
Niewiarygodna naiwność.
0
@_barti Na trzecią drogę nie ma co głosować bo to zwyczajna przystawka KO.
1
@Barcasub To się nigdy nie wydarzy bo byłoby zbyt wiele stracenia.
Porażka lidera w debacie na tle innych mogłoby przynieść fatalne konsekwencje.
4
@HighestInTheRoom Logo totków musi być
3
Tottenham za ten mecz nie powinnien ani pół punkta otrzymać.
0
Jeszcze remisik lub wygrana Lazio i kuponik wchodzi
4
Memczester Dzunajted po dwóch wpadkach wracają do swojej formy
2
@_barti Żałosny jesteś.
120000 szczepionek było wadliwych i ktoś może mieć przez to problemy zdrowotne. Straszyli ludzi i kazali się szczepić a teraz wychodzi to.
Śmiej się dalej a odszkodowania dla tych osób pójdą z kieszeni Polaków i z twojej też.
0
@Tomo1989 A jak powinno wyglądać?
0
Da się jakoś sprawdzić więcej niż top5 swoich komentarzy na stronie?
4
Dzisiaj całym serduszkiem za Gironą
0
Balde ma problem z decyzyjnością i ostatnim podaniem.
Dobrze wygląda z piłką przy nodze i radzi sobie 1vs1
Najważniejsze jednak że w obronie nie wygląda tragicznie, słabiej niż rok temu ale wystarczająco dobrze by nadal grać w podstawowym składzie chyba że przejdzie na system z trzema ŚO
2
@AlwaysBlaugrana Fajnie by było ale nie widzę tego.
Jak będą nadal prowadzić tak dobrze ten projekt to za kilka mogą się bić o top4 rok w rok
0
@takisobiektos Ale on nie wygląda słabiej,on zawsze tak w pressingu grał.
Patrząc na sylwetkę Lewego w porównaniu do Luisa to Polak powinnien zapieprzac trzy razy szybciej.
Przy jego transferze każdy wyciągał argument że gość się świetnie prowadzi,ma świetną sylwetkę, dobrze wygląda fizycznie i może pograć na wysokim poziomie przez to jakieś 4-5 lat a tu co mamy?
Byle jaki obrońca już go potrafi przepchnąć i stosuje pressing udawany na niskiej intensywności.
Benzema nie ma sylwetki jak Polak a jego pressing jeszcze niedawno przynosił ogromne korzyści Realowi a też ma swoje lata.
Nie oczekuje że będzie robił to cały mecz ale jak cała drużyna rusza to powinnien ocierać się o odebranie piłki w pressingu co może wywołać chaos u przeciwnika a czasami ją po prostu odebrać.
4
@LM10GOAT Ale my graliśmy bardzo dobrą piłkę dzisiaj i lepsi kreatorzy nie byli potrzebni bo mieliśmy sporo setek.
Zawiodła skuteczność.
0
Balde za Lewandowskim najgorszy na boisku.
Smuci jego słaba forma bo innego LO nie mamy na poziomie natomiast w jego wieku to całkiem normalne.
Gavi moim zdaniem druga połowę tamtego sezonu też miał bardzo słabą i wydało się że jego rozwój stanął w miejscu ale wrócił i to w świetnym stylu.
Także jestem spokojny o rozwój Alexa.
1
@takisobiektos Suarez biegał w pod koniec gry w Barcelonie pressingu ale był gruby i wyglądał słabo fizycznie dlatego jego pressing wyglądał jak teraz Lewego.
1
Ramos spełnił swoje marzenia.
https://zapodaj.net/plik-cTSEqI8YOw
3
Wiecie co mnie też irytuje w Lewym?
Pressing i praca w obronie.
Suarez w prime to w pressingu był prawdziwą bestią.
Natomiast Lewy tak biegnie jakby był na sparingu.
Teraz nawet Felix pracuje w obronie i jest skuteczny w odbiorze.
Nie wymagam by Lewandowski się cofał i próbował odzyskać piłkę ale niech chociaż zapierdala w pressingu i naciska na obrońców a nie takie podbieganie na alibi gdzie zawsze obrońca bezpiecznie oddaje piłkę.
5
Gavi w ostatnich meczach to absolutna topka.
To jedyny piłkarz którego chciałbym zobaczyć w klasykach za czasów Guardioli i Mourinho.
0
Tyle setek a wygrywamy po samobóju xD
0
@Sapos93 Najlepszy bezapelacyjnie byl Gavi
36
Ramos po odejściu z Realu mówił że Leo to najlepszy zawodnik w historii a teraz zdobywa bramkę dla nas.
Przypadek?
0
Barcelona nawet Ramosa przekupiła.
Piękny Tap in
3
Ramos mówił że fajnie jakby strzelił z Barceloną.
Miał rację jest bardzo fajnie.
5
Za chwilę Lewandowski strzeli na pustaka i będzie chwalony pod niebiosa że uratował na 3pkt.
Tymczasem z nim gramy w 10 i niweczy nam dużo akcji.