1

Ciekawe czy Polacy zmęczą się PO już za 4 lata i wygra PiS czy dopiero za 8 lat

1

Beka z konfy ale przypominam że wyniki są procentowe.
Przy takiej frekwencji i tak dostali o wiele więcej głosów niż 4 lata temu.
Więc poprawa jest.
Ich wyborcy zawsze są zmobilizowani i przy wysokiej frekwencji zawsze stracą.

2

Mentzen przyznaje że nie udało się wywrócić stolika i to jest jego wielka porażka.


0

Hahahahahan
Mołdawia robi co chce z nami

1

Przy tak ogromnej frekwencji niski wynik konfy nie dziwi.

3

Zieliński karygodna strata i stanął jak kołek xD

6

Dzwonić do Sasina on nadrukował tych kart mnóstwo.
On już wtedy wiedział i się przygotował

37

Ciekawostka:
Głos bez wstawiania zdjęcia z głosowania też jest ważny.

3

Niezłe jaja


11

Podobno w niektórych komisjach w Warszawie członkowie komisji doradzają nie pobieranie karty referendalnej.
Jeśli to prawda to ogromny skandal.

0

Nie wiem czy się cieszyć z wysokiej frekwencji patrząc jacy ludzie głosują.

W czwartek poszedłem do sklepu i po drodze z klatki wyszła babka w zaawansowanej ciąży od razu poczułem silną woń alkoholu,obok niej szła jej córka lat około 6-9 która wyglądała na chorą hmm ciekawe przez co. Szkoda takich dzieci.
Oczywiście udali się też do sklepu i oczywiście ta babka wzięła 7 żubrów.

I dziś oczywiście wchodząc do lokalu wyborczego patrzę a ona z niego wychodzi. Tacy też ludzie decydują o losie naszego kraju co jest naprawdę przykre.

0

BDS brawo co za ostatnia mapa!!!!

0

@A4ron No niby tak ale co zbanują go to Adam weźmie nie gorszego Dariusa czy Olafa

0

@Emhyr Dwa wybitne seriale złączone w jedno to jest coś pięknego

0

Znowu stomp ale tym razem od BDS.
Jestem ciekaw jak PSG podejdzie do banów.

0

@FcPortoFan1999 Jak się nie wygrywa 3-0 mając 2-0 to się przegrywa 2-3.
Stara prawda działająca we wszystkich sportach i tego się trzymajmy.

4

@wpwelement Przepraszam ale Żabka jest otwarta legalnie a tam też mają towary podobne jak na bazarku.

2

Ale to BDS trolluje.
Chyba będzie szybki meczyk.

1

@FcPortoFan1999 Ja w moim pickemie miałem awans właśnie GAM i BDS.

40

Pamiętajcie przed jutrzejszym dniem żeby nie dać się omamić, każdy kłamie i chce dla was jak najgorzej. Obiecują wam złote góry a tak naprawdę wepchną was w problemy.

Dlatego opcja jest jedna!
Musicie postawić na jedyną słuszną opcje czyli na zwycięstwo Mołdawii po kursie 15.

4

@Faro W każdej grze są trolle które chcą po prostu niszczyć grę innym.

3

@gumaz Obie naraz. Po co ograniczać.

13

Też nie możecie usunąć herba we wpisie moderacji o ciszy wyborczej?

Niezły skok na zielone, ktoś przypadkiem kliknie i nie ma odwrotu.

29

Chłop dostał bana na Rambli a teraz straszy bombą.
Co za ludzie

30

@macio_944 To @kamyk_23 po 15 sekundach ciszy wyborczej.

4

@Barcasub 1000.

5

@Compadre To on się piłką interesuje? :D

3

Od razu jakoś przyjemniej i tak pozytywniej na tej stronie się zrobiło
Hmmm ciekawe dlaczego...

4

TVP w trakcie ciszy wyborczej:
https://zapodaj.net/plik-sgv60xPtx1

2

@Transu96 A co najważniejsze nie zapomnijcie pióra bo to nim tylko można wypełnić urzędowy dokument czyli kartę wyborczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?