Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy Polacy zmęczą się PO już za 4 lata i wygra PiS czy dopiero za 8 lat
1
Beka z konfy ale przypominam że wyniki są procentowe.
Przy takiej frekwencji i tak dostali o wiele więcej głosów niż 4 lata temu.
Więc poprawa jest.
Ich wyborcy zawsze są zmobilizowani i przy wysokiej frekwencji zawsze stracą.
2
Mentzen przyznaje że nie udało się wywrócić stolika i to jest jego wielka porażka.
0
Hahahahahan
Mołdawia robi co chce z nami
1
Przy tak ogromnej frekwencji niski wynik konfy nie dziwi.
3
Zieliński karygodna strata i stanął jak kołek xD
6
Dzwonić do Sasina on nadrukował tych kart mnóstwo.
On już wtedy wiedział i się przygotował
37
Ciekawostka:
Głos bez wstawiania zdjęcia z głosowania też jest ważny.
3
Niezłe jaja
11
Podobno w niektórych komisjach w Warszawie członkowie komisji doradzają nie pobieranie karty referendalnej.
Jeśli to prawda to ogromny skandal.
0
Nie wiem czy się cieszyć z wysokiej frekwencji patrząc jacy ludzie głosują.
W czwartek poszedłem do sklepu i po drodze z klatki wyszła babka w zaawansowanej ciąży od razu poczułem silną woń alkoholu,obok niej szła jej córka lat około 6-9 która wyglądała na chorą hmm ciekawe przez co. Szkoda takich dzieci.
Oczywiście udali się też do sklepu i oczywiście ta babka wzięła 7 żubrów.
I dziś oczywiście wchodząc do lokalu wyborczego patrzę a ona z niego wychodzi. Tacy też ludzie decydują o losie naszego kraju co jest naprawdę przykre.
0
BDS brawo co za ostatnia mapa!!!!
0
@A4ron No niby tak ale co zbanują go to Adam weźmie nie gorszego Dariusa czy Olafa
0
@Emhyr Dwa wybitne seriale złączone w jedno to jest coś pięknego
0
Znowu stomp ale tym razem od BDS.
Jestem ciekaw jak PSG podejdzie do banów.
0
@FcPortoFan1999 Jak się nie wygrywa 3-0 mając 2-0 to się przegrywa 2-3.
Stara prawda działająca we wszystkich sportach i tego się trzymajmy.
4
@wpwelement Przepraszam ale Żabka jest otwarta legalnie a tam też mają towary podobne jak na bazarku.
2
Ale to BDS trolluje.
Chyba będzie szybki meczyk.
1
@FcPortoFan1999 Ja w moim pickemie miałem awans właśnie GAM i BDS.
40
Pamiętajcie przed jutrzejszym dniem żeby nie dać się omamić, każdy kłamie i chce dla was jak najgorzej. Obiecują wam złote góry a tak naprawdę wepchną was w problemy.
Dlatego opcja jest jedna!
Musicie postawić na jedyną słuszną opcje czyli na zwycięstwo Mołdawii po kursie 15.
4
@Faro W każdej grze są trolle które chcą po prostu niszczyć grę innym.
3
@gumaz Obie naraz. Po co ograniczać.
13
Też nie możecie usunąć herba we wpisie moderacji o ciszy wyborczej?
Niezły skok na zielone, ktoś przypadkiem kliknie i nie ma odwrotu.
29
Chłop dostał bana na Rambli a teraz straszy bombą.
Co za ludzie
30
@macio_944 To @kamyk_23 po 15 sekundach ciszy wyborczej.
4
@Barcasub 1000.
5
@Compadre To on się piłką interesuje? :D
3
Od razu jakoś przyjemniej i tak pozytywniej na tej stronie się zrobiło
Hmmm ciekawe dlaczego...
4
TVP w trakcie ciszy wyborczej:
https://zapodaj.net/plik-sgv60xPtx1
2
@Transu96 A co najważniejsze nie zapomnijcie pióra bo to nim tylko można wypełnić urzędowy dokument czyli kartę wyborczą.