12

Dobrze że realmadryt TV przygotuje na jutro rzetelny materiał i ukaże wszystkie błędy na korzyść Realu.
A nie czekaj...

1

@Firestone Najpierw to on musi tam chcieć pójść.

1

@Karol32 Oprócz gola to powinnien mieć asystę.
Moim zdaniem bardzo dobre wejście.

0

Pięknie to Ansu zagrał ,szkoda to powinien być gol Mitomy.

0

@PatrychoO Samo złamanie obietnicy nie ma znaczenia bo to nie ma żadnego wpływu czy Kołodziejczak jest czy go nie ma dla rządów dlatego napisałem że taka deklaracja to błąd bo nic nie wnosi.
Chodzi mi o sam fakt kłamstwa bo jak kłamie w takich sprawach to też może w innych i niektórzy mogą trafić zaufanie do 3D

0

Nadchodzi pierwsze kłamstwo wyborcze Hołownii.
Rozumiem że można deklarować że nie wejdzie się w koalicję z jakąś partia ale żeby mówić o nie wchodzenie w sojusz przez jedną i nieznaczącą osobę to był gruby błąd.
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1715070004104704079

3

@Kgorecki2500 Może dlatego że był w PiSie albo że ma wyrok natomiast sam przyznaje że nie złożył apelacji i tego żałuje bo mógłby wygrać.
Sam nie wiem bo gościu wydaje być ogarnięty i nie zbyt kontrowersyjny.
Jak dla mnie jest najbardziej w porządku.

9

@tomek8756 Brawo za decyzyjność i jakość wykonania.
Takich policjantów potrzebujemy.

0

@FcPortoFan1999 Wątpię że G2 chociaż jedną mapę urwie.
Lepiej wygraną zostawić na kolejną fazę :D

0

@Cotutajsiedzieje Albo przyniosło to odwrotny skutek i przez to nie oddawali głosu na Leo i przez ciebie prawie stracił ZP :D

2

@Comentateiro Hmm a może to się opłaca i taki jest cel sadzenia drzew?
Rozumiem że jesteś ekspertem to może mnie oswiecisz?

1

@HighestInTheRoom Warto, potwierdzam bo sam już dzisiaj wchlonalem

0

@Danny Gaucho Dla mnie to dziwne że robili test przed mundialem i co?
Tak długo by czekali chociażby na wstępne wyniki?
Jeśli faktycznie był na dopingu wtedy to nie powinni go dopuszczać do mundialu.

2

Papu Gomez na dopingu?
Odebrać im puchar i oddać jedynej słusznej sobie czyli CR7.
Jakby nie ten gracz z dopingiem który zagrał w dwóch najgorszych meczach Argentyny to Portugalia łatwo by wygrała.

0

@Kuba_1 Nie ma szans raczej.
Po za tym on miał bardzo mało minut na mundialu i grał słabo.

3

Mecze z udziałem G2 najlepsze na wordlsach.
Factos
Brawa dla nich.

1

@FcPortoFan1999 Tak zajebiście wygląda ta Akali że aż idę sobie nią zagrać i pewnie 0/10 zrobie:D

0

@FcPortoFan1999 A jednak wygrali,po tf na smoku to już było pewne że tak się skończy.
T1 miało bardzo dobry początek ale ten Rumble robił robotę w tf.

0

Gen vs T1
Pełna agresja ze strony Gen w drafcie, jak nie wygrają z dużą przewagą early to może być ciężko.

1

@plutonio Mnie tam nikt nie straszył.

1

@tristan87 Gówno prawda,w piłeczkę zawsze zajebiście się grało,potem szybki prysznic w szatni później była energia i chęć na kolejne nudne lekcje z polskiego.

0

@Deviler Oczywiście że tak.
Aktualnie jest tak że nie trzeba chodzić na Religię lub etykę.
Od przyszłego roku się to zmienia i trzeba wybrać między tymi przedmiotami.

8

Jak wspominacie lekcje religii?

Ja uważam że znacznie więcej wyniosłem z nich niż np z lekcji muzyki czy plastyki.
To nie tylko uczenie się na pamięć modlitw ale przede wszystkim nauka o dobrych wartościach jak te zawarte w dekalogu.
Wbrew pozorom na tych lekcjach też się uczy człowiek o innych religiach.

Oczywiście wszystko zależy od nauczyciela,
uważam że w gimnazjum moje lekcje były na tragicznym poziomie i nikt nie chciał na to chodzić natomiast w technikum miałem super katechetkę i aż chciało się iść posłuchać jej i wielu deklarowanych ateistów z mojej klasy też chodziło.

Czy religia powinna być w szkole?
I tak i nie.
W idealnym świecie powinny być szkoły z religią a także bez religii i wyłącznie rodzic mógłby zdecydować gdzie zapisać dziecko.

Mam wrażenie że to jest głównym przedmiotem rozmów o edukacji w Polsce a to jest nieznacząca błahostka, są inne o wiele większe problemy jak np beznadziejni nauczyciele.

18

@QQL5 Ale tu nikt go nie broni.

5

Jak Tusk będzie używał wymówki "nie ma pieniędzy" i nici z obietnic to należy mu przypomnieć jak razem z PiSem głosowali za zamknięciem gospodarki(KO i Lewica chcieli jeszcze większe restrykcje) i oczywiście głosowania za rozdawnictwem.
Nie rządzili ale w wielu sprawach popierali PiS co psuło naszą sytuację finansową przez ostatnie 8 lat.

10

@Kgorecki2500 Ja interpretuje to tak że Mentzen wie że Korwin jest problemem przez to co gada ale nie chce mu robić przykrości i go wywalać z partii za to co dla niego zrobił i dlatego nie angażuje się w tą sytuację.

9

Mentzen w końcu coś napisał o Korwinie.
Sławek jest w trudnej sytuacji bo sam już nie może wytrzymać z nim ale jednak on go politycznie prowadził i powierzył mu partię.
Słowa dosadne.


2

@_barti Aż tak bym tego nie porównywał.
To były kupę lat temu i inna była sytuacja.
Mogę się zgodzić że za PiSu jest znacznie gorzej ale nie oznacza to że nowe rządy na pewno sprawią że będzie lepiej.
Jest to naiwność i trzeba czasu by to ocenić.

1

@FcPortoFan1999 BDS będzie chłopcem do bicia a G2 myślę że na spokojnie dotrą do kolejnej fazy, jedyna drużyna z Europy która rozumie i stosuje grę po koreańsku

25

@MarioVeB! Wychodzi też twoja hipokryzja bo sam niejednokrotnie pokazywałes fałszywy program konfederacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?