Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kuponik siedzi i gitara
Szkoda że odwołali mecz Marsylii bo pewnie by sklepali ten cienki Lyon i bym ponad tysiaka wyjął.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMzMzAyNTkwMTMwMDp44PjWMf_Vx_e7ZhQ%3D
1
@Lionel_Messi10 Hahaha ten sędzia.
Chyba zjadł jednego z tych dzieciaków.
5
@Pedri16Future Bez przesady, żółta kartka jak najbardziej.
2
@DonCarletto Wirtz miał jedną kontuzje tylko.
Fati jak wracał to po chwili znowu poważna kontuzja.
3
@DonCarletto Nie wiemy.
Mowa o potężnych 9
0
@draxidox Porządni obywatele którzy przyjechali ostro pracować.
To jest przyszłość, co złego może się stać?
0
Barcelona pod Xavim mentalnie zrobiła ogromny krok naprzód co widać gołym okiem ale jak widać to jeszcze nie jest ten poziom co Gundogan nam uświadomił.
To jest przerażające jak wyglądało to wcześniej np za Koemana.
0
@Firestone No moim zdaniem zmiana Lewego nie broni się całkowicie.
Zmiana za nazwisko.
Przebieg gry ewidentnie nie był dobry dla środkowych napastników, mało piłek w pole karne a główne zagrożenie stwarzaliśmy jak był ruch i piłkarze zamieniali się pozycjami a w takiej grze typowe 9 się nie odnajdują.
Już nie wspomnę że Lewy grał to co przed kontuzją czyli tragedię dlaczego miałoby by być lepiej bez rytmu meczowego?
Guiu wniósłby przynajmniej pressing i wyjście na prostopadłą piłkę tak jak w debiucie a to dziś mogło by wypalić bo później mieliśmy więcej miejsca za linią obrony Realu.
Na papierze ale tylko na nim wejście Romeu już było lepszym pomysłem bo miał zabezpieczać strefę przed polem karnym np przed strzałami z dystansu.
Oczywiście w praktyce wyszło to że Romeu jest po prostu za słaby by skutecznie realizować pomysł Xaviego.
0
@KrychaFCB Ja z kolei przerzuciłem się z Pepsi Max na Cole zero choć kiedyś uważałem że Pepsi jest lepsze.
To chyba po prostu kwestia "przejedzenia" danym napojem.
2
Sto razy lepiej jakby dziś wszedł Guiu a nie Lewy.
Przynajmniej by coś w pressingu zaoferował.
0
@LaLigaPD W bundesligi zazwyczaj jest sporo miejsca a obrońcy słabo bronią.
Słaby przeciwnik który grał w dziewięciu to musiało się tak skończyć.
1
Xaviego należy pochwalić za mecz do pierwszej zmiany, natomiast później to całkowicie jego wina że na boisku pojawił chaos.
Absolutnie nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu,Real był cienki jak siki pająka a różnice zrobił chłop którego przez większość meczu Gavi chował do kieszeni, później odpowiedzialność za Anglika wziął Romeu i się wszystko posypało.
Mam bardzo mieszane uczucia.
Naprawdę szkoda że brakło FDJ, absolutnie kluczowy grajek dla nas oby wrócił i nie łapał kolejnych kontuzji.
0
W sumie to dopiero nasza pierwsza porażka w tym sezonie
2
@koksik2700 Braun wprowadza do konfy dużo wyborców natomiast Korwin max jakieś 0.4% a przez niego dużo osób zrezygnowało z głosowania na konfe.
0
@Przemek2323 Przecież oni sami w uzasadnieniu ustawy o 500+ przewidzieli nieznaczący wzrost dzietności.
Oni sami o tym wiedzieli.
3
Kto według was był u nas najlepszy?
Postawiłbym bym na Gaviego.
Świetne zawody zagrali też Araujo i Gundo.
0
@mekston xD Tak po kontuzji a gra tak samo jak przed kontuzją.
0
Lewandowski gra tak samo od roku z przebłyskami, całkowite dno.
Transfer niewypał patrząc na cenę.
Ktoś powie że miał króla strzelców ale nie pamiętam już takiego słabego wyniku w lidze,po prostu reszta też była również dramatyczna.
0
@PawkoFCB Jaki faul na Camavindze xD
Chłop ciałem wygrał pojedynek.
12
Najgorsze jest to że ten Bellingham grał gówno cały mecz
0
Sprzedać Lewego jak najszybciej w styczniu bo przynajmniej na siłę nie będzie wciskany do składu.
6
Romeu i Lewy DRAMAT.
Jeden wpuszczony nie wiadomo po co a drugi Tylko i wyłącznie za NAZWISKO.
4
Ferran zjada na ten moment Lewego i to są fakty.
Skuteczność podobna a wszystko inne Hiszpan ma lepsze.
1
Lewy tradycyjnie przyjęcie DRAMAT
1
No i po co ten Lewy wchodził....
1
Xavi zezłomowano taktycznie Ancelottiego a Viniego samym uśmiechem.
1
@pluszek Widziałeś powtórke?
7
Hahahaha Vini co się sra do sędziego xD
Gościu został wyeliminowany przez Araujo i Gaviego a jeszcze coś szczeka.
0
Kroos dzisiaj bezradny.
Fermin i Gavi ładnie dominują środek pola.
2
Vini dziś schowany do kieszeni.