1

Póki co to tylko Portugalczycy coś próbują, reszta to dno

2

To też wina Xaviego?

0

Gundo coś ty zrobił.

0

Piękna akcja Rakowa

0

@FcPortoFan1999 No niestety tak ostatnio wygląda. Movement jak u emerytura z Ciechocinka

1

Cieszy obecność Fermina.
Martwi obecność Lewego.
Dzisiaj wyczuwam lanie Alaves.
Wierzę w chłopaków że dadzą radę i dostarczą w końcu trochę radości!

0

@FcPortoFan1999 Przełamać to się mogą jego kości przy próbie poprawnego przyjęcia piłki :(

0

@kaamil1910 Tak jest

3

T1 w finale.
Świetne mapy,nie popełniali głupich błędów a JDG moim zdaniem przegrywali draftami, oprócz pierwszej mapy to seria wyrównana.
Faker i Guma to potwory.
Dawno T1 nie było w takiej formie i są imo faworytami za tydzień.

2

T1 rozjeżdża JDG to na pewno będzie pierwsza mapa dla korei.
Pięknie grają.

6

@Luciano99 Widzę że biznes idzie co raz lepiej. Żeby kupować 3 litrową whisky aż za 100zł to trzeba być już kimś.

0

@Gaz To przyspieszenie z piłką przy nodze Leo jest niemożliwe.

1

@MesQueUnClub96 Czyli Lewy to tylko tapiniarz bo inaczej nie umie.
W końcu to przyznałeś!

0

@TR3YWAY Orłowski już od dawna tak komentuje a kiedyś był naprawdę dobrym komentatorem.
Ostatnio nie da się go słuchać i przez niego mecze są nudne.

0

@tbas A mało już było wypowiedzi polityków którzy wycofują się z obietnic tłumacząc się brakiem pieniędzy?

7

@tbas Aktualnie mają taką samą wiedzę dotyczącą finansów jak przed wyborami bo jak sam stwierdziłeś nie rządzą ani minuty więc nie mają dostępu do pełnych informacji.
Więc czemu zmienili zdanie?

3

@michal26 Pol jest po prostu spoko.
Nie raz pieprzy głupoty ale nigdy nikomu nie zaszedł za skórę i jest bezkonfliktowy.
Kiedyś uważałem Smokowskiego za normalnego gościa, niestety z biegiem czasu co raz bardziej wydawał się fałszywy a kulisy tego konfliktu to potwierdziły .
Boras to każdy wiedział jaki jest.
Stana nie lubię ale tutaj całkowitą rację i bardzo dobrze zrobił odchodząc i to z klasą.

2

@norbi77 Tym bardziej że ile to nie mówiono że genialnie się prowadzi, świetna sylwetka,forma fizyczna,przy takiej restrykcyjnej diecie i przykładaniu się do treningów pogra jeszcze wiele lat na najwyższym poziomie.
No to teraz to wszystko wyszło.

1

@wojopancer No wpisałem i żadnego poważnego artykułu nie znalazłem,tylko jakieś ogólniki dotyczące nie tylko łososia.
Proszę podaj na co się powołujesz bo pisanie że siedzisz w tym od lat jest zabawne i dlaczego miałbym wierzyć losowemu gościowi z internetu.
Twarde dane i merytoryczne argumenty bym prosił.

3

@wojopancer Jakies konkretnego dane lub dowody masz?
Po za tym UE w uzasadnieniu tej propozycji podało że chce walczyć z chorobą listeriozą więc chyba nie chodzi o ratowanie łososia.

1

Moim zdaniem najbardziej niedocenionym "zawodnikiem" było Camp Nou.
Jak kibice są "dwunastym zawodnikiem" to dla mnie nasz wspaniały stadion jest "trzynastym zawodnikiem"
Traktuje się to jako obiekt ale to coś więcej, całe życie Barcelońskie jest skupione wokół Camp Nou, wszystkie najlepsze chwile dla naszego klubu tam się właśnie wydarzyły.
Wszyscy nasi przeciwnicy czują strach i ciężar tego stadionu co przekłada się na nasze wyniki sportowe.
To właśnie tam zdarzyły się chwilę które zostaną zapamiętane do końca istnienia piłki nożnej, nasze manity Realem,remontady szczególnie ta z PSG itd.
Inny aspekt to trybuny gdzie kibice mogą wyrażać swoje emocje, szczęście,smutki i niezadowolenie co ma bezpośredni wpływ na piłkarzy, trenerów i zarząd co wpływa korzystnie na ich decyzje sportowe i pozasportowe.
Po przebudowie naszego stadionu jestem przekonany że nadal będzie twierdzą nie do zdobycia z unoszącym się duchem najważniejszych postaci w historii klubu.

2

@tristan87 Na pewno FDJ nie spełniał oczekiwań ale nie grał tragedii.
To co Lewy prezentuje to jest DRAMAT.
On ma problem z podstawowymi elementami i porusza się jak emeryt.

3

@mekston Luuk De Jong 1 gol

2

Napoli ci kupon spier...
Nie wierzę że dali dupy Unionem.

11

@Kgorecki2500 Najlepszy burger na świecie xD
To już Big Mac jest lepszy.
Oczywiście obie te kanapki nie mają podjazdu do prawdziwych burgerów.

0

@Inko Nieskuteczne?
Nie przypominam sobie by stworzyli sobie jakieś setki.

0

@FCB_dimiC Straciliśmy jedną bramkę co by nie mówić bo świetnej akcji Szachtara.
Szybko zagrali i w idealnie tempie na centymetry.
Nie winił bym tu obrony a raczej środek pole że dopuścił do takiej sytuacji.

0

@Luciano99 On pyka ale co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Benfica strzel tą honorową chociaż.
Dałem win Sociedad/btts

0

Sociedad tak samo dominowało z Barceloną.
Różnica taka że my świetnie broniliśmy.
Co by nie mówić to Xavi ogarnął naszą defensywe, szkoda że jesteśmy tak apatyczni w ofensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?