Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real Madryt TV nie zawiodło.
9
@draxidox Najbardziej bawi że zawodnik Rayo też dostał za to kartkę xD
4
8:04 a Vini jeszcze nie wygłosił swojego po meczowego statementu na temat rasizmu.
Dziwne.
4
@Kapitan hawk Iwański tak go uwielbia że dostosował się do niego inteligencją.
0
Niektórzy wygrywają z liderem grupy LM a niektórzy remisują z drużyną środka tabeli La Liga.
To są te detale.
2
Vinicius Junior to Rasista.
Swoim zachowaniem chce on potwierdzić stereotypy o czarnoskórych ludziach co działa na ich niekorzyść.
Teraz co raz więcej ludzie po oglądaniu tego osobnika będą myśleć że wszyscy o tym kolorze skóry są niezbyt inteligentnymi formami życia.
Vini nienawidzi porządnych murzynów dlatego swoimi działaniami chce zwiększać nienawiść w stosunku do nich.
7
Hahaha czemu zawodnik Rayo dostał kartkę?
Za to że Rudiger go zaatakował?
0
Ratowniczy wypada z kontuzją.
Real Madryt w mega opałach.
0
@barcelonaLM Przereklamowane.
Niby w kosmos poleciał a tak naprawdę schował się za regałem.
9
@MesQueUnClub96 Na pewno jakby trzymali się za ręce to by ich od razu napadli i pobili.
Dzisiaj widziałem dwie laski trzymające się za ręce i jakoś nie miały z tym żadnych problemów.
Jednym słowem BREDNIE.
6
Nawet bawi.
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1720758526853759011
4
@michal26 Teoria o której w sumie nic nie można powiedzieć.
Może to prawda a może nie.
5
Sociedad niby dominowało ale setek to oni raczej nie stworzyli,za dobrze graliśmy w obronie.
Natomiast Barcelona jak już zaatakowała to był konkret.
Sam Gavi miał dwie setki.
0
@Joe_Barbaro Przecież takie coś już było zorganizowane.
1
@FcPortoFan1999 T1 dzisiaj pokazało moc a wcześniej tak różowo nie było.
JDG też strasznie mocne i meczyk będzie naprawdę ciekawy.
0
@michal26 Od strzelania bramek a strzelił tylko 23 bramek w poprzednim sezonie w lidze, coś słabo jak na topowego napastnika który miał odbierać ZP rok wcześniej???
Zobaczymy jak w tym sezonie sobie poradzi ale nie wydajemy mi się by było lepiej.
Ja nie oczekuje efektownej gry od niego tylko efektywnej, niestety nie da się o jego grze tego powiedzieć.
Podstawowe elementy u niego szwankują.
Jakby był tylko niewidoczny i notował te liczby to bym nie miał pretensji ale to tak nie wygląda.
Liczby nie wybitne a gra koszmarna która wpływa na cały zespół, płynność gry i konstruowanie akcji.
1
@michal26 Średnia G+A nie oddaje jego gry koszmarnej gry.
To że jest często niewidoczny to najmniejszy problem.
Lewy potrafi dusić nasze akcje w zarodku przyjęciami na kilka metrów, przetrzymywaniem za długo piłki czy niedokładnymi podaniami.
Mówisz że liczby z czołówki?
A kto tam jest w tej czołówce?
Żadni wybitni napastnicy.
Większość to są skrzydłowi lub pseudo napastnicy jak Griezmman czy Bellingham.
0
@michal26 Przecież niejednokrotnie grał z większością z nich równocześnie i było to samo, może miał pojedyncze przebłyski ale to za mało zdecydowanie.
1
Porównywanie Lewego do Ferrana nie ma na celu potwierdzić jak dobry jest Ferran tylko jak słaby jest Lewandowski od którego ten drugi jest od niego po prostu lepszy aktualnie.
Pokazuje to jak dramatycznie jest obsadzona u nas pozycja numer 9.
Ferran nigdy topowym napastnikiem nie będzie,niech będzie na poziomie solidnego zmiennika (moim zdaniem aktualnie jest takim) i będzie dobrze.
Dziewiątką potrzebna na już, oby ten Roque wypalił.
0
@tristan87 A kto tak twierdzi?
2
@BARCA1899Messi Żyje z podań czyli jest ograniczony piłkarsko.
6
LEWANDOWSKI
57 minut 12 kontaktów z piłką
FERRAN TORRES
36 Minut 15 kontaktów z piłką.
Już nie wspomnę o jakości tych kontaktów.
Hiszpan zazwyczaj wyciągał obrońców i od razu z pierwszej piłki zagrywał co dawało nam w rozegraniu więcej możliwości.
Polak pokazuje to samo od roku tylko że koledzy mu tapinów nie wystawiają.
Gra tylko i wyłącznie za nazwisko.
0
@Gaucho Obrońców, bramkarza
Ferrana,Pedriego
0
Gundo piękna piłka ale ogólnie Dzisiaj gra jego była słaba
0
Pozytywy:
Gra w obronienie
Wykorzystaliśmy jedyny dłuższy okres dobrej naszej gry
Negatywy:
Gra w ataku i w środku pola przez 88 minut
1
Ferran,Pedri świetne wejścia.
Pięknie Torres wychodził do gry na ścianę.
Od razu grał z pierwszej wyciągając obrońców.
O Pedrim nie ma co mówić bo to KOZAK.
1
Taka jest prawda że wygraliśmy ten mecz OBRONĄ.
Świetnie broniliśmy i do tego Araujo z Golem.
3
Pewne trzy punkty.
Psy szczekają Xavineta jedzie dalej xD
0
Hahahaha
Ostatnie 5 minut jeśli chodzi o grę należały do nas i to udokumentowaliśmy
0
Tak jest!!!!!!!