Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 #Piekło kobiet
Opozycja będzie miała krew na rękach zmarłych matek.
Już trzeba organizować strajki kobiet,Lempart czekamy na twój ruch.
4
@macio_944 To już wiemy co podtrzymuje dysk którym jest Ziemia.
8
@Albatros Pressing, zaangażowanie, grę do końca, grę obronną, zrobił z FDJ pomocnika z TOPu, wprowadził kilku młodych.
Oczywiście niektóre te elementy aktualnie nie wypadają najlepiej ale i tak jest lepiej niż wcześniej.
0
@BulaKG I ci sami ludzie chwalą np.Simeone którego Atletico gra w kratkę bo wygrał z Celticiem grając jednego więcej.
Atletico to dopiero miało kryzys w zeszłym sezonie gdzie każdy go wywalał
0
Czasami warto dostać baty od slabiaka szczególności w LM.
Ostatnio nie graliśmy nawet przeciętnie i może to otworzy oczy trenerowi i zawodnikom.
0
@SeWo77 Ten Flick co się skompromitował jako trener kadry?
Póki co to jest on trenerem jednego sezonu.
Wygrał ligę co ją Bayern zawsze wygrywa i najdziwniejszą LM jaka była.
1
Uważam że Xavi za łagodnie i zbyt luźno podchodzi do zawodników.
To na początku działało i graliśmy nie raz świetnie z o wiele gorszą kadrą ale teraz jest co raz gorzej, widać że lekceważymy przeciwników i nie chce nam się biegać.
0
Jedynie coś MATS, Araujo i Gundo coś grają ,są naprawdę skoncentrowani i zaangażowani.
Reszta to wstyd a Xavi nie potrafi nic zrobić.
Pół Barcy OUT.
0
Wstyd żenada kompromitacja
2
Ja nie wiem jak ten Lewy chce dostać piłkę.
Żadnego ruchu.
Polecam skupić na niego uwagę, zabawne jak pokazuje gdzie chce dostać piłkę po czym nie robi ruchu i chowa się przed obrońcami.
Nasza pomoc nie gra prostopadłych bo nie ma kuźwa do kogo.
0
To jest skandal.
My w pressingu z szansą na odzyskanie piłki a chłop się kładzie a sędzia przerywa grę.
To teraz wystarczy się położyć by się obronić.
0
Xavi się nie pierd.....
Od razu czterech
0
@michal26 chciałeś groźna akcję którą psuje Lewy swoim przyjęciem.
Długo jej szukałem ale się udało.
16 minuta 5 sekunda.
Raphinhia zgrywa głową do Lewego, był tylko jeden zawodnik metr od niego ,jakby przyjął i podał albo najlepiej z pierwszej piłki zagrał do Ferrana to ten miałby 1vs1 z bramkarzem.
0
@michal26 W przerwie postaram się znaleźć dokładną minut.
I nie chodzi o zagranie Gundo
0
@michal26 Co?
Ty widzisz jego przyjęcia?
Jego zbieranie się do piłki?
Popsuł akcje bramkową swoim przyjęciem bo lewa strona była pusta.
1
Bardzo słaby mecz Raphinhii ale mecze na początku sezonu aż do kontuzji miał bardzo dobre i nawet umiał w drybling.
0
@MesQueUnClub96 No na metr, w dynamicznym biegu w gąszczu zawodników.
Pokaz mi jedną taką akcję Lewego w Barcelonie.
0
Ładna akcja Ferrana z Gundo.
Oto chodzi!
2
Lewy nie ma zjazdu.
On zjazd miał rok temu.
Teraz to jego regularna forma.
0
Po raz kolejny Lewy przyjęcie drewniane.
To była potencjalnie akcja bramkowa bo lewa strona była wolna.
Tak jak pisałem kiedyś regularnie niweczy nasze akcje.
2
Pedri wrócił po kontuzji i od razu jakoś piłeczka szybciej chodzi a nawet go nie ma na boisku!
0
To był faul na Ferranie...
0
Cancelo wygląda w Barcelonie bardzo dobrze w pojedynkach 1vs1 w defensywie co mogło być jego bolączką.
0
@MesQueUnClub96 xD
Po poślizgnięciu już ustabilizował równowagę i się zbierał trzy dni do piłki.
2
Jezus Maria
Jak on się długo zbierał do tej piłki
10
@stone80 To że to podstawowa obietnica Lewicy.
To po co oni idą w koalicje jeśli nie mogą nic zrealizować?
Oczywiście że tylko i wyłącznie dla stołków.
1
@hayek Tak to prawda i nie chodzi tylko o autyzm.
Rodzice usprawiedliwiają swoje dzieci różnymi schorzeniami,ADHD , dysleksją, dysgrafią itp i często łatwo dostać na coś takiego papier. Dzieci się nie chcą uczyć a rodzice ich tłumaczą.
2
Donald Tusk jest zgodny z wczorajszą decyzją Andrzeja Dudy chyba że wtedy kłamał jak to ma w zwyczaju.
https://streamable.com/pu2q2t
0
@sergio5 Wiem ale mają to w programie.
14
Na pewno każdy na miejscu Andrzeja Dudy postawiłby na Tuska który jest liderem partii która w programie ma postawienie Dudy przed trybunał stanu xD