Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25 Czyli jakie rzeczy?
Podniesienie 500+ ?
0
@nwchades Mówimy o planach PiSu a nie o tym co było 50 lat temu.
4
@BorzyKrzys To jest skompromitowany człowiek a dla niektórych to jest autorytet xD
2
@Kgorecki2500 Zależy z jakich powodów bym się chciał zaangażować, jeśli dla kasy to europosłem a jeśli żeby zmienić coś w kraju na lepsze to posłem.
0
@FcPortoFan1999 Sentyment sentymentem ale jednak prawie wszystkie sukcesu były jego wodzą.
Dobrze że Tom jednak zostaje,mogą stworzyć świetny duet trenerski.
9
@Kgorecki2500 Najbardziej krzyczą ci których partia głosowała w wielu sprawach w ramię w ramię z PiSem na niekorzyść Polaków.
5
@Luciano99 A kto zapłacił za spawanie tego pierścionka na palcu @jowita ?
Bo jak widać nie było możliwości włożenia go normalnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Podobno koma ma wrócić do T1 na głównego trenera a aktualny ma być drugim trenerem.
4
Pięknie oby wygryzł nasze drewno z numerem 9 że składu bo już oczy bolą.
7
@Rust_Cohle Na takiej samej podstawie na jakiej sądziliśmy że awansujemy bezproblemowo z grupy eliminacyjnej.
0
Z tej drabinki nie da się nie awansować :D
1
@LM10GOAT Po przerwach reprezentacyjnych ostatnio gramy dobrze na dodatek wraca FDJ który ma olbrzymi wpływ na naszą grę,Pedri wypoczęty na spokojnie wrócił po kontuzji.
Będzie dobrze
5
@Kgorecki2500 Jakby miało to poprawić dzietność to czemu nie ale dzieci rodzących się z in vitro jest jakaś bardzo nieznacząca część więc jestem przeciwko mimo że to 500mln ponieważ wiele jest bzdurnych małych wydatków a jak się zbierze je wszystkie w kupę to kwoty się robią ogromne
0
@FcPortoFan1999 Faktycznie,nie doczytałem xD
0
@Firestone A tak to co po za tym?
To tylko jeden jedyny sezon.
Najdziwniejsza LM w historii, Bundesliga którą Bayern zawsze wygrywa a reszta to puchary drugiej kategorii.
Jak na razie to trener jednego sezonu
0
@JordiAlbion Francja.
0
@Firestone Po prostu obaj są przereklamowani.
1
Tak słabej Polski nie widziałem od piątku.
0
Imponuje mi Łotwa dziś.
Grają z taką łatwością, polotem i na luzie.
Ich akcje czy wyjście z pod pressingu to nie są najprostsze rozwiązania.
0
Grecja 2:1 z Francją
1
Ale w tej teraz akcji Lewego było widać że kompletnie nie ma lewej nogi.
Tyle miejsca,nikt go nawet nie próbował atakować a i tak nie potrafił zdecydować się na uderzenie z dystansu.
2
Grecja Francja 1:1
Francja?
To jest przeszłość.
8
Ale ten Lewy śmiga aż się boję co by zrobił z San Marino.
4
@Sulimo Czyli wszystko się zgadza.
0
@Emhyr Totalną kompromitację to oni mają od Mundialu jak jeszcze Loew był.
0
@Sulimo Szczerze to nie przyglądam mu się jak gra w reprezentacji.
Natomiast w Barcelonie cały czas zerkam na jego zachowania i wygląda to bardzo źle.
Chowa się za obrońcami,nie wybiega za linię obrony, często go nie ma na pozycji jak jest akurat okazja do zagrania, notorycznie przegrywa fizyczne pojedynki.
On jako 9 wygląda po prostu źle od roku.
0
@kuz W sumie lepsze to niż jakby miał zamulać jak np. Orłowski przez wszystkie mecze.
0
@Sulimo A może nie dostaje piłek bo nie umie ruszyć na wolne pole albo wywalczyć sobie pozycji?
Przecież nie będą wrzucać na pałę byle by na Lewego zagrać bo to jest bez sensu.
1
Hahaha Niemcy.
Austria 1:0