0

@tbas Z tym się nie zgodzę absolutnie.
Po za tym coś dla ciebie może być skrajnością a dla mnie normalnością i na odwrót.

1

Pomijając SKANDALICZE zachowanie Brauna to wychodzi hipokryzja nowego obozu władzy a szczególnie Lewicy.
Pierwsi są do zdejmowania krzyży w sejmie, likwidowania religii w szkołach czy oddzielania kościoła od państwa a z żydowskimi obrzędami w sejmie nikt nie miał problemu.

0

@Kuba_1 Przecież Araujo ma klauzule 1mld

0

@Ptasior Bo w taką 9 powinniśmy celować a nie w takie drewno jakie mamy

0

@P33ck Nie wiem czy najgorszy ale dawno go tak słabego nie widziałem.
Araujo, Kounde i Christsensen ewidentnie się wczoraj nie popisali.

3

Lewandowski Powinnien powiedzieć"
"To nie jest moje kilkanaście miesięcy"

6

Lewy wczoraj, w sumie to Lewy od ponad roku :D


4

@vangoor Przecież Cancelo na lewej wygląda świetnie.
Nawet w tym meczu był najlepszy z naszego zespołu

8

MSN w ataku i dzisiaj bramkarz Girony 7 razy piłkę by z siatki wyciągał.

0

@priest9999 @reloaded @Odcinkowy
Macie oczywiście rację, zapomniałem o nim

0

Jedynie Peni,Ferrana i Cancelo bym się nie czepiał.
Do reszty można mieć wiele pretensji.

3

Na już jest potrzebny
Środkowy napastnik
Prawo skrzydłowy
Defensywny pomocnik

8

Już pal licho te sytuacje ale to co Lewandowski robi u nas w pressingu to jest skandal.
Gruby Suarez pod koniec w Barcelonie lepiej biegał niż Polak

1

Lewy kolejny DRAMATYCZNY mecz.
Ktoś powie że strzelił bramkę.
Tak strzelił bo dostał piłkę na nos a obrońca nawet nie podskoczył.
Sam Lewy powinnien dzisiaj hattricka mieć.

Felixa czy Raphinhie da się zdjąć a tej gwiazdeczki już nie?

9

Lewy znowu z pretensjami że mu nie podał.
Co za pajac.

0

To też wina Xaviego że piłkarze stanęli jak kołki?

1

@norbi77 Co za pieprzenie.
A my nie mamy sytuacji?
Kreujemy dwa razy więcej niż Girona

1

Wszyscy o Xavim Tylko.
A tu kompromitują się piłkarze.

0

Co by nie mówić bardzo dobre początkowe minuty drugiej połowy.
Pressing lepiej funkcjonuje i zbieramy drugie piłki.

1

Cwiakala " Lewy sprytnie wstawił nogę"
xD

4

Sędzia ponownie gra z naszymi przeciwnikami

2

Lewy w pojedynkach bark w bark wygląda jak junior

5

Gundo Pedri Frenkie
Każdy z nich miał momenty gdzie nie ruszył do rywala, nie wrócił do obrony, biegł truchtem lub dał za dużo miejsca rywalowi.
W ataku dobrze sobie radzą ale w defensywie grają skandalicznie.

2

Jak ruszymy dupska i zaczniemy biegać szczególnie w środku pola to będę spokojny o wynik.
Póki co gramy na chodzonego

1

Felix co zagrał.

1

@Compadre złamana kość policzkowa

2

@Lionel_Messi10 bezcenny argentyński kaktus.

0

@norbi77 Przecież to nie chodzi o to że zawodnikom się nie chce tylko o to że przez ogromne obciążenie co raz więcej jest kontuzji i piłkarze wypadają na dłuższe okresy mimo właśnie postępu technologii i bardziej profesjonalnego podejścia do treningów i żywienia.
Jeszcze dochodzi kwestia zdrowia po zakończeniu kariery. Niestety ekstremalne obciążenie organizmu odbije się w późniejszym wieku.

1

@marcin62
Samsung Galaxy buds 2.
Aktualnie są po 400-500zł ale jak ci się nie spieszy to poczekaj na promocję.
Ja je kupiłem właśnie za 300zl na promocji jak normalnie chodziły po 600.
Mam je ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Dobra bateria, redukcja szumów działa świetnie a do dźwięku nie ma się o co przyczepić.

0

@Losiex Nie dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?