Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Z tym się nie zgodzę absolutnie.
Po za tym coś dla ciebie może być skrajnością a dla mnie normalnością i na odwrót.
1
Pomijając SKANDALICZE zachowanie Brauna to wychodzi hipokryzja nowego obozu władzy a szczególnie Lewicy.
Pierwsi są do zdejmowania krzyży w sejmie, likwidowania religii w szkołach czy oddzielania kościoła od państwa a z żydowskimi obrzędami w sejmie nikt nie miał problemu.
0
@Kuba_1 Przecież Araujo ma klauzule 1mld
0
@Ptasior Bo w taką 9 powinniśmy celować a nie w takie drewno jakie mamy
0
@P33ck Nie wiem czy najgorszy ale dawno go tak słabego nie widziałem.
Araujo, Kounde i Christsensen ewidentnie się wczoraj nie popisali.
3
Lewandowski Powinnien powiedzieć"
"To nie jest moje kilkanaście miesięcy"
6
Lewy wczoraj, w sumie to Lewy od ponad roku :D
4
@vangoor Przecież Cancelo na lewej wygląda świetnie.
Nawet w tym meczu był najlepszy z naszego zespołu
8
MSN w ataku i dzisiaj bramkarz Girony 7 razy piłkę by z siatki wyciągał.
0
@priest9999 @reloaded @Odcinkowy
Macie oczywiście rację, zapomniałem o nim
0
Jedynie Peni,Ferrana i Cancelo bym się nie czepiał.
Do reszty można mieć wiele pretensji.
3
Na już jest potrzebny
Środkowy napastnik
Prawo skrzydłowy
Defensywny pomocnik
8
Już pal licho te sytuacje ale to co Lewandowski robi u nas w pressingu to jest skandal.
Gruby Suarez pod koniec w Barcelonie lepiej biegał niż Polak
1
Lewy kolejny DRAMATYCZNY mecz.
Ktoś powie że strzelił bramkę.
Tak strzelił bo dostał piłkę na nos a obrońca nawet nie podskoczył.
Sam Lewy powinnien dzisiaj hattricka mieć.
Felixa czy Raphinhie da się zdjąć a tej gwiazdeczki już nie?
9
Lewy znowu z pretensjami że mu nie podał.
Co za pajac.
0
To też wina Xaviego że piłkarze stanęli jak kołki?
1
@norbi77 Co za pieprzenie.
A my nie mamy sytuacji?
Kreujemy dwa razy więcej niż Girona
1
Wszyscy o Xavim Tylko.
A tu kompromitują się piłkarze.
0
Co by nie mówić bardzo dobre początkowe minuty drugiej połowy.
Pressing lepiej funkcjonuje i zbieramy drugie piłki.
1
Cwiakala " Lewy sprytnie wstawił nogę"
xD
4
Sędzia ponownie gra z naszymi przeciwnikami
2
Lewy w pojedynkach bark w bark wygląda jak junior
5
Gundo Pedri Frenkie
Każdy z nich miał momenty gdzie nie ruszył do rywala, nie wrócił do obrony, biegł truchtem lub dał za dużo miejsca rywalowi.
W ataku dobrze sobie radzą ale w defensywie grają skandalicznie.
2
Jak ruszymy dupska i zaczniemy biegać szczególnie w środku pola to będę spokojny o wynik.
Póki co gramy na chodzonego
1
Felix co zagrał.
1
@Compadre złamana kość policzkowa
2
@Lionel_Messi10 bezcenny argentyński kaktus.
0
@norbi77 Przecież to nie chodzi o to że zawodnikom się nie chce tylko o to że przez ogromne obciążenie co raz więcej jest kontuzji i piłkarze wypadają na dłuższe okresy mimo właśnie postępu technologii i bardziej profesjonalnego podejścia do treningów i żywienia.
Jeszcze dochodzi kwestia zdrowia po zakończeniu kariery. Niestety ekstremalne obciążenie organizmu odbije się w późniejszym wieku.
1
@marcin62
Samsung Galaxy buds 2.
Aktualnie są po 400-500zł ale jak ci się nie spieszy to poczekaj na promocję.
Ja je kupiłem właśnie za 300zl na promocji jak normalnie chodziły po 600.
Mam je ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Dobra bateria, redukcja szumów działa świetnie a do dźwięku nie ma się o co przyczepić.
0
@Losiex Nie dziękuję.