Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barcelona wyraźnie lepsza po pierwszych 20 minutach.
Factos.
Xavineta jedzie po tryplet.
4
Nawet @MesQueUnClub96 już traci cierpliwość do Lewego.
3
Przypominam że ten magik w przyszłym sezonie będzie pobierał 32 miliony Brutto.
Pozdrawiam
1
Zdejmijcie to drewno.
To powinno być 1:0
1
Alba dawaj na boisko
0
Piłeczka chodzi.
Xavineta dziś rozjeżdża Madryt
3
Jeśli strzelimy więcej goli niż Atletico to wygramy.
0
@tomek8756 Mi się nie zdarzało ale jechać z biletem.
0
@Emhyr Akcja fajna ale powinna być zrobiona po zakończeniu kariery Leo chyba że to nie będzie koniec, do produkują i będą wysyłać kolejne by wszystkie bramki były uwzględnione.
5
@BoreekxD Najlepiej to u różnych bukmacherów i korzystać z promocji a tak na poważnie to najlepiej nie obstawiać, szkoda nerwów.
4
@damiano996 Fakty są takie że jest 7pkt straty ale mamy jutro mecz więc idź już spać lepiej.
0
Newcastle 1:0
Pięknie
0
@Emhyr Bramka cudo a jeśli chodzi i akcję to mnóstwo mieli wolnej przestrzeni.
0
Granada przez 70 minut xG równe 0.00
To tak się da?
2
Najmocniejsze grupy to grupy Hiszpanii i Francji.
Bardzo też wyrównana będzie grupa Niemców.
1
Bardzo fajne grupy, dużo ciekawych meczy i wyrównanych meczy.
Najgorsza i najnudniejsza jest grupa Belgii.
0
Góralski wyjaśni Francję.
0
@NeroTFP1 Przy okazji jest odpowiedzialny za nasze kompromitacje w LM a ostatnie miesiące jego kadencji to był ogromny dramat i patrzeć się nie dało na naszą grę.
Inter też wtedy był całkiem inną drużyną, znacznie słabszą niż ostatnio.
0
@Katalonbar Premia z czyich pieniędzy?
9
@barcanawieki 1 mln za każde udane przyjęcie piłki Lewego w ciągu sezonu.
0
@Emhyr Xavi jak zwykle zbyt łagodnie w stosunku do piłkarzy.
0
@karolup Lepiej żeby oni nie badali.
Po badaniach by stwierdzili że może grać czyli u nas to jakieś 3 tygodnie przerwy.
0
@J4no Jakie zabawy?
Jakby Lewy go nie faulował wtedy to przed Messim byłoby sporo przestrzeni w środku pola.
2
@KrwawiaceoczyVEB Xavi broni wszystkich piłkarzy w mediach.
Jeśli dostał takie pytanie to nic dziwnego.
Jakby przyjął inną postawę to strach co by się działo jakby mówił o postawie Romeu, Lewego czy Roberto.
4
Sprzedać jak najszybciej, transfer słaby.
Przecież to byłby absurd jakbyśmy mu płacili 32mln a on piłki nie umie przyjąć.
0
@Emhyr Miałby ale nie miał, między innymi dlatego odszedł.
Lewemu też się pensja prawie podwaja od następnego sezonu
0
@Emhyr Tak pomógł ale 45 milionów kwoty transferu plus pensja to wychodzi 100 Baniek ,jak na pół roku dobrej gry to słaby deal.
Na przykład Aubameyang u nas też sporo strzelał a mieliśmy go za darmo z biedną pensją.
0
@Emhyr Lewy się kompletnie nie opłacał,on miał rok kontraktu a z perspektywy czasu gral u nas dobrze kilka miesięcy a tak to jest dno,nie można zapominać o jego największej pensji w drużynie.
Co do Ferrana i Raphinhii to się opłacało, trochę pomogli zespołowi w niektórych momentach, oczywiście często grają słabo ale najważniejsze jest to że można za nich odzyskać większość kasy a za Lewego już nie.
10
@NeKenI Prawdziwy LaRambliarz żadnego elementa się nie boi.
2
@FcPortoFan1999 Dokładnie, lepiej trafić na mocne ekipy bo przegrana nie będzie zaskoczeniem a jak trafimy na słabsze drużyny to będzie kolejna kompromitacja