Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Idealny do pierwszej drużyny.
Prawie wszystkie piłki do tyłu i brak dryblingu.
1
Martinez to taki bramkarz który potrafi bronić kapitalnie ale miewa takie przestoje gdzie jest po prostu przeciętny
0
Memczester Junajted
Klasa
1
@Kapitan hawk Pewnie w każdej.
17
@barcanawieki Powiedział to bo i tak wie że Xavineta go rozjedzie w finale LM
7
@Odcinkowy Jak kupuje dwa skrzydełka z kurczaka to zawsze biore prawe by mieć pewność że pochodzą z dwóch różnych kurczaków
1
@Ojciec5tkidzieci Kłeczek jest najobrzydliwszy z tego całego towarzystwa.
Typ któremu chce się dać w mordę.
8
@Mns21 Leo lecisz po obronę tytułu.
1
@Comentateiro Jeszcze więcej Lewica będzie robiła w ministerstwie równości.
Nowy rząd stara jakość.
2
Oficjalnie Heretics ściągnęło dawnych kolegów Jankosa czyli Perkza i Wundera.
Póki to są znakami zapytania ale jak będą grali razem jak kiedyś w G2 to będzie ogień.
10
Wichniarek:"Nie chcą podawać do Lewego"
0
@Blanco16 Oczywiście cudów nie można oczekiwać od niego na początku ale gorszym od Lewego już się nie da być.
Chłopak przynajmniej jest wybiegany,biega w pressingu i będzie ruszał na wolne przestrzenie.
Najważniejsze żeby Xavi ślepo nie stawiał na Polaka jak Roque będzie lepszy,oto najbardziej się obawiam.
5
Jak długo Xavi będzie nas jeszcze torturował Polakiem?
Powinnien w następnym grać Guiu, gorszym już się nie da być a lepiej ogrywać młodzika.
12
Xavi vs Simeone
4 zwycięstwa na 4 mecze.
3
@Kapitan hawk Tego Madryciak to już kilka dni temu wywęszyłem.
0
@Rhaan Akurat w tym meczu z tym jego dryblingiem nie było tak źle jak w niektórych meczach.
4
Raphinhia dobry mecz ale zawsze czegoś brakuje w tych jego akcjach.
0
@Rewolucja123 Poziom oczywiście nie ten sam ale chłopaki dali namiastkę tego co uczyniło nas kiedyś najlepszą ekipą w historii.
1
@Sulimo O wiele lepiej niż Porto ale oczywiście stać go na więcej 7/10
4
Najbardziej podobała mi się dziś gra wzajemna w środku pola.
Frenkie Gundo Pedri cały czas byli w ruchu i grali między sobą.
Bardzo dawno tego u nas nie widziałem aż mi się przypomniał środek Busi Xavi Iniesta i jak piłeczka krążyła.
I to nie jest granie w poprzek tylko zagrania progresywne lub dające opcje wyjścia z pod pressingu rywala.
Miód na moje oczy.
0
Dlaczego tak dobra wyglądała nasza gra?
Był Pressing
Było zbieranie drugich piłek.
Najważniejsze elementy dla Barcelony.
Oby tak dalej.
1
Nasz ewidentnie NAJGORSZY zawodnik zarabia NAJWIĘCEJ w zespole.
A przyszłym sezonie będzie inkasował 32 mln brutto.
Dramat
2
Mamy to.
Byliśmy lepsi.
Sędzia skutecznie podłączył do prądu Atletico tymi dwoma wolnymi.
Brawo!!!!
0
Najsłabszy zawodnik Barcelony z podstawowej jedenastki.
1
Lewandowski jedna dobra akcja a tak to gorzej niż napastnicy Stali Mielec.
Roque przybywał.
0
No to Xavi do przynajmniej do lutego.
11
Pedri De Jong Gundogan
Przepiękny środek pola.
0
Mój znajomy Madryciak mówi że ten sędzia to Żołnierz Negreiry
xDD
1
Okej Czyli można przeciwnikowi łamać kostkę jak już odda strzał
1
Stempel ewidentny.