1

@Faro Idealny do pierwszej drużyny.
Prawie wszystkie piłki do tyłu i brak dryblingu.

1

Martinez to taki bramkarz który potrafi bronić kapitalnie ale miewa takie przestoje gdzie jest po prostu przeciętny

0

Memczester Junajted
Klasa

1

@Kapitan hawk Pewnie w każdej.

17

@barcanawieki Powiedział to bo i tak wie że Xavineta go rozjedzie w finale LM

7

@Odcinkowy Jak kupuje dwa skrzydełka z kurczaka to zawsze biore prawe by mieć pewność że pochodzą z dwóch różnych kurczaków

1

@Ojciec5tkidzieci Kłeczek jest najobrzydliwszy z tego całego towarzystwa.
Typ któremu chce się dać w mordę.

8

@Mns21 Leo lecisz po obronę tytułu.

1

@Comentateiro Jeszcze więcej Lewica będzie robiła w ministerstwie równości.
Nowy rząd stara jakość.

2

Oficjalnie Heretics ściągnęło dawnych kolegów Jankosa czyli Perkza i Wundera.
Póki to są znakami zapytania ale jak będą grali razem jak kiedyś w G2 to będzie ogień.


10

Wichniarek:"Nie chcą podawać do Lewego"


0

@Blanco16 Oczywiście cudów nie można oczekiwać od niego na początku ale gorszym od Lewego już się nie da być.
Chłopak przynajmniej jest wybiegany,biega w pressingu i będzie ruszał na wolne przestrzenie.
Najważniejsze żeby Xavi ślepo nie stawiał na Polaka jak Roque będzie lepszy,oto najbardziej się obawiam.

5

Jak długo Xavi będzie nas jeszcze torturował Polakiem?
Powinnien w następnym grać Guiu, gorszym już się nie da być a lepiej ogrywać młodzika.

12

Xavi vs Simeone
4 zwycięstwa na 4 mecze.


3

@Kapitan hawk Tego Madryciak to już kilka dni temu wywęszyłem.

0

@Rhaan Akurat w tym meczu z tym jego dryblingiem nie było tak źle jak w niektórych meczach.

4

Raphinhia dobry mecz ale zawsze czegoś brakuje w tych jego akcjach.

0

@Rewolucja123 Poziom oczywiście nie ten sam ale chłopaki dali namiastkę tego co uczyniło nas kiedyś najlepszą ekipą w historii.

1

@Sulimo O wiele lepiej niż Porto ale oczywiście stać go na więcej 7/10

4

Najbardziej podobała mi się dziś gra wzajemna w środku pola.
Frenkie Gundo Pedri cały czas byli w ruchu i grali między sobą.
Bardzo dawno tego u nas nie widziałem aż mi się przypomniał środek Busi Xavi Iniesta i jak piłeczka krążyła.
I to nie jest granie w poprzek tylko zagrania progresywne lub dające opcje wyjścia z pod pressingu rywala.
Miód na moje oczy.

0

Dlaczego tak dobra wyglądała nasza gra?
Był Pressing
Było zbieranie drugich piłek.
Najważniejsze elementy dla Barcelony.
Oby tak dalej.

1

Nasz ewidentnie NAJGORSZY zawodnik zarabia NAJWIĘCEJ w zespole.
A przyszłym sezonie będzie inkasował 32 mln brutto.
Dramat

2

Mamy to.
Byliśmy lepsi.
Sędzia skutecznie podłączył do prądu Atletico tymi dwoma wolnymi.
Brawo!!!!

0

Najsłabszy zawodnik Barcelony z podstawowej jedenastki.

1

Lewandowski jedna dobra akcja a tak to gorzej niż napastnicy Stali Mielec.
Roque przybywał.

0

No to Xavi do przynajmniej do lutego.

11

Pedri De Jong Gundogan
Przepiękny środek pola.

0

Mój znajomy Madryciak mówi że ten sędzia to Żołnierz Negreiry
xDD

1

Okej Czyli można przeciwnikowi łamać kostkę jak już odda strzał

1

Stempel ewidentny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?