0

@szymek029 Nie.
Piłkarz genialny ale pajaców nie lubię oglądać.

0

@BorzyKrzys Według ciebie 7 pkt straty do Realu to koniec ligi?
Oni też gubią punkty.

0

Co Xavi ma mówić?
Ma Kłamać?
Yyyuh Dzisiaj nie kreowaliśmy my nic a szkoda bo mieliśmy świetną skuteczność.

0

@norbi77 To była akcja indywidualna? xD

0

Właśnie dowiedziałem że Xavi nie stosuje ŻADNYCH rozwiązań taktycznych.
Mimo tego wygraliśmy z nim ligę, superpuchar, wyszliśmy w końcu z grupy LM, wciąż jesteśmy w grze o mistrzostwo, superpuchar czy puchar króla

Ja się boję co by się działo jakby zaczął stosować te rozwiązania taktyczne.

0

@norbi77 Typowe,jak nie ma argumentów to i taka odpowiedź.
Jak nie ma żadnych rozwiązań taktycznych to dlaczego nie walczymy o utrzymanie jak Sevilla czy Celta które mają o wiele większy potencjał?

0

Nie ma na co czekać, mamy ogromną gamę trenerów do wyboru

Flick!
Tuchel!
Michniewicz!
Nagelsmann!
Guardiola! A nie,on nie bo dzisiaj stracił punkty
Alguacil!
Scaloni!

0

Można krytykować Xaviego za wybory personalnego ale też wiele opcji to on nie ma.
Natomiast do tych co po tym meczu uznają Xaviego za głównego winowajcę pytam jakie konkretnie rozwiązania taktyczne w tym meczu wam się nie podobały?
Konkrety poproszę .

0

@Pedri16Future Co oznacza kontrola spotkań?

0

Pedri po kontuzji to też nie ten sam piłkarz
Gundo jest świetny w rozegraniu ale też zdarzają mu się groźne straty a wykończenie u niego leż.
Z pomocy to tylko FDJ pokazał dziś klasę.

5

Znowu pretensje do Xaviego. XD
Można było się czepiać niego np o mecz z Porto
Tyle ile kreujemy to japierdole.
Nasza skuteczność to DNO
Co Xavi ma zrobić?
Wejść na boisko stworzyć jeszcze WIĘCEJ sytuacji i sam je WYKOŃCZYĆ?
Nasz Atak to DRAMAT.
Raphinhia nigdy się nie zmieni,
Lewandowski podał dwa razy dobrze piłkę, strzelił nożycami w samego bramkarza i już że to był jego dobry mecz.Felix Dzisiaj był dramatyczny.
Xavi ma trochę za uszami ale PIŁKARZE mają znacznie więcej.
Nasze xG na poziomie 3.5
Valencia 0.4


3

Ferran piła KOSMOS.

0

@michal26 Guardiola dziś nie zrobił żadnej.
Edit: zrobił w 96minucie xD

0

Chyba tam był spalony

0

Bramka z dupy.

1

Felix mimo bramki najsłabszy z ataku.

4

Frenkie dzisiaj TOP
Pięknie te piłki rozdziela.
Lepszy Frenkie= Lepsza Barca
Po powrocie po kontuzji w końcu mecz na miarę jego możliwości.
Póki co MVP meczu


2

Raphinhia oprócz tego że raz nie przyjął prostej piłki to gra nienajgorzej.
Kilka razy dobrze rozegrał i przyspieszył grę.
Moim zdaniem lepszy niż Felix ale nadal to nie jest poziom wymagany.

1

@Kuba_1 Trochę masz racji.
Natomiast nasza gra jest bardziej poukładana i formacje są bliżej siebie co było ogromnym Problemem z Gironą.
Valencia jest gorsza w ataku ale znacznie lepsza w obronie niż Girona


1

@Firestone Tak jak repce Niemiec?

3

Fajerwerków nie ma ale organizacja gry jest znacznie lepsza niż z Gironą.
Frenkie bardzo dobry mecz to i na boisku nie ma chaosu.

0

@Encore Co było dobre w tym?
Konkretnie?
Jakość strzału słaba
Aspekty wizualne bardzo dobre.

0

Przecież ten strzał Lewego był prosto w bramkarza prawie w środek bramki.
Czym się tu podniecać?
Że strzelił efektownie?

0

@MesQueUnClub96 Takie coś Czyli co?
Strzał w bramkarza?

0

@MesQueUnClub96 Sraczka to nie kontuzja

1

Piłka wyszła wcześniej ale Lewandowski znowu Tragiczne przyjęcie.
Zamiast kierunkowo w stronę bramki to przyjął do tyłu.

0

@MesQueUnClub96 No właśnie nie na pozycji i Lewandowski nie podniósł głowy i wstrzelił bezmyślnie piłkę w pole karnem

0

Lewy znowu dynamika i przyjęcie dramat.

1

Lewy to nie działa tak że piłkarze mają wchodzić tak jak ty chcesz.
To ty musisz zagrać tak jak chce partner.

0

David Silva piłkarz tylko pół pułki gorszy od Iniesty.
Piękny grajek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?